Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Co nas cieszy
Autor Wiadomość
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 17 Października 2016, 18:59   

Weszłam sobie w piątek wieczorem do mojego ulubionego sklepu internetowego z kaboszonami powkładać do koszyka trochę nowych rzeczy i nagle się zrobiły 70% tańsze w całego kategorii. Na FB poinformowali że robią taką właśnie obniżkę ale na coś zupełnie innego i po-pod kategorię a nie swój największy dział. Kusiło mnie chwilę, zastanawiałam się czy bankrutują czy zbankrutują (jak im się te tłumy rzucą i wykupią za 30% ceny), westchnęłam i napisałam do nich że chyba jednak się pomylili przy ustawianiu przeceny. Dostałam rabat -20% za obywatelską czujność.
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
merula 
Pani z Jeziora


Posty: 23494
Skąd: przystanek Alaska
Wysłany: 23 Października 2016, 13:10   

wygląda na to, ze mój skradziony telefon został odzyskany przez policje. :D

radość nieco mi mąci fakt, że oficer prowadzący zapomniał napisać, czy można mi go oddać, ale telefon już macałam.

i czekam...
_________________
Kobiety dzielą się na te, które nie wiedzą czego chcą i na te, które chcą, ale nie wiedzą czego.
 
 
Silaqui 
Zombie Lenina


Posty: 473
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24 Października 2016, 09:30   

merula napisał/a
wygląda na to, ze mój skradziony telefon został odzyskany przez policje. :D

radość nieco mi mąci fakt, że oficer prowadzący zapomniał napisać, czy można mi go oddać, ale telefon już macałam.

i czekam...

Świetna wiadomość :) Oby oddali jak najszybciej :)
_________________
Na początku było Słowo. Potem pojawił się pieprzony edytor tekstu. Potem procesor myślowy. A potem nastąpił koniec literatury.
 
 
burk
[Usunięty]

Wysłany: 24 Października 2016, 22:20   

Nowe buty mnie cieszą, są fajne. Po tym jak kupiłem w dajśmannie buty za 130 pln i podeszwa przedziurawiła się po trzech miesiącach. Kupiłem buty w castoramie. Noski stalowe, podeszwa z blachą( można skoczyć na gwoździa z drugiego piętra, wyboczenie + wytrzymalość 1100N. Antypoślizgowe.. polatają ze dwa sezony, a trzeci skończą na budowie. Skórka cielęca gr 2 mm za 148 pln. Kurka! Cieszę się jak dziecko!
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 26 Października 2016, 23:29   

Postawienie kominka miało dodatkowy skutek : konieczność remontu korytarza I kuchni. Właśnie doszliśmy do momentu kiedy pijemy whisky i podziwiamy swoje dzieło. Jest pięknie. ☺
 
 
bio 
Kolega Dąbczak


Posty: 752
Skąd: Dorzecze Wilgi
Wysłany: 27 Października 2016, 22:15   

Kobiety uwielbiają remonty. Gdyby dać im władzę to po piramidach nie zostało by nic. Nic. Po obu stronach oceanu. Wszystko by odświeżyły. O Historio! Nigdy baby na miarę Aleksandra!
_________________
Czy pogoda, czy słoneczko, dzieci w tańcu się zakręcą. Wychowawca z długim kijem nigdy dziecka nie uderzy. Raz, dwa, raz, dwa. Już odgruzowany plac jest.
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 27 Października 2016, 22:50   

bio, jeśli liczysz na to, że zrzędzeniem popsujesz mi radość, to kiszka z grochem.
 
 
bio 
Kolega Dąbczak


Posty: 752
Skąd: Dorzecze Wilgi
Wysłany: 28 Października 2016, 14:28   

Ależ gdzie tam! Doskonale rozumiem małe radości. Jest dobrze dopóki nie urosną na skalę piramid, czy Wielkiego Muru.
_________________
Czy pogoda, czy słoneczko, dzieci w tańcu się zakręcą. Wychowawca z długim kijem nigdy dziecka nie uderzy. Raz, dwa, raz, dwa. Już odgruzowany plac jest.
 
 
Chal-Chenet 
cHAL 9000


Posty: 27797
Skąd: P-S
Wysłany: 28 Października 2016, 17:52   

Zupełnie niespodziewanie się okazało, ze będę jednak miał czterodniowy weekend. Fajnie.
_________________
Nobody expects the SPANISH INQUISITION!!!

http://zlapany.blogspot.com/
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 28 Października 2016, 21:57   

bio napisał/a
Ależ gdzie tam! Doskonale rozumiem małe radości. Jest dobrze dopóki nie urosną na skalę piramid, czy Wielkiego Muru.

Ja bardzo nie lubię remontów i związanego z nimi zamieszania, ale nie było wyjścia. Po wykuciu nowych drzwi i zamurowaniu starych ściana w korytarzu i kuchni wyglądała strasznie, trzeba było ją wytapetować, a ponieważ poprzedni remont tej części domu robiliśmy osiem lat temu...
Suma sumarum cieszę się, że to już koniec.
I jeszcze do tego, mam wone do środy. :D
 
 
merula 
Pani z Jeziora


Posty: 23494
Skąd: przystanek Alaska
Wysłany: 29 Października 2016, 18:22   

a ja mam całe dwa dni wolnego :D

a przyszły weekend będzie pięciodniowy :mrgreen:
_________________
Kobiety dzielą się na te, które nie wiedzą czego chcą i na te, które chcą, ale nie wiedzą czego.
 
 
Chal-Chenet 
cHAL 9000


Posty: 27797
Skąd: P-S
Wysłany: 29 Października 2016, 19:54   

merula napisał/a
a przyszły weekend będzie pięciodniowy

Zazdro. ;)
_________________
Nobody expects the SPANISH INQUISITION!!!

http://zlapany.blogspot.com/
 
 
ihan 
iHan Solo


Posty: 8631
Skąd: Tarnów-Kraków
Wysłany: 30 Października 2016, 18:18   

Jestem z siebie dumna. Pojechałam do Krakowa na targi książki, zajęło mi cały dzień w sumie, ale OK. A dumna jestem, bo na stoisku SQN, jak przyglądałam się książkom Małeckiego, zauważyłam młodego człowieka, który z pewną taką nieśmiałością oglądał Orbita i myślał, i odchodził i wracał. Więc (wiem, nie zaczyna się zdania) zaproponowałam, że ja kupię 2, jego będzie trzecia (była promocja, kup 3 książki, zapłać za 2) i w ten sposób wszyscy zaoszczędzimy. Miło mi, że młody człowiek przeczyta Orbita dzięki temu.
_________________
Boże chroń mnie przed ludźmi wykształconymi ponad swoją inteligencję.
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 30 Października 2016, 21:02   

A po lekturze ten młody człowiek stwierdzi, że w takim świecie żyć nie warto, dostanie syndromu dziewczynki w za ciasnych bucikach i będzie chodził po lesie i tłukł głową w drzewa jak Robin w Czwartej Strzale :mrgreen:
 
 
m_m 
Sandman

Posty: 1194
Skąd: Polska
Wysłany: 30 Października 2016, 21:40   

Ihan mam rozumieć, że zamiast sobie wziąć trzecią książkę, sprezentowałaś ją młodemu?
A mówią że dobro na tym świecie umarło :shock:
 
 
ihan 
iHan Solo


Posty: 8631
Skąd: Tarnów-Kraków
Wysłany: 30 Października 2016, 21:57   

Jestem zua kobieta, więc bez przesady (OK, myślałam żeby tak zrobić, ale strasznie honorowy był), układ był obustronnie korzystny, za 3 zapłaciliśmy 60, czyli 20 za sztukę zamiast 30 :) )
_________________
Boże chroń mnie przed ludźmi wykształconymi ponad swoją inteligencję.
 
 
merula 
Pani z Jeziora


Posty: 23494
Skąd: przystanek Alaska
Wysłany: 30 Października 2016, 22:08   

placek drożdżowy ze śliwkami :)
_________________
Kobiety dzielą się na te, które nie wiedzą czego chcą i na te, które chcą, ale nie wiedzą czego.
 
 
bio 
Kolega Dąbczak


Posty: 752
Skąd: Dorzecze Wilgi
Wysłany: 31 Października 2016, 23:34   

Wróciłem do domu po kilku dniach absencji. Pojechałem na groby przodków, bo dni takie sprzyjające pamięci. Ja tam pamiętam i bez kalendarza, ale zgadaliśmy się rodzinnie. A tutaj zaraz po powrocie przez okna otwarte wietrzące dom - śpiewy kościelne. Myślałem, że to z nowo budowanego przybytku, jak ostatnio. Nie. Już procesja chodzi po osiedlu. Okno w domu otwarte. Otwarte na parking. Za nim rząd orzeszyny, a za nią ulica. Ulicą procesja śpiewająca idzie. Niosą świeczki wielkie i światełka w ciemności się ruszają. Przypomniało mi to elfów odchodzących do swych krain. Tylko ta policja migająca z przodu i z tyłu nie pasowała do nastroju. Ale ogólnie rzecz ujmując lubię takie niespodzianki. Część Pochodzian niosła parasole. Część nie niosła. Widać w takie dni deszcz pada wybiórczo.
_________________
Czy pogoda, czy słoneczko, dzieci w tańcu się zakręcą. Wychowawca z długim kijem nigdy dziecka nie uderzy. Raz, dwa, raz, dwa. Już odgruzowany plac jest.
 
 
merula 
Pani z Jeziora


Posty: 23494
Skąd: przystanek Alaska
Wysłany: 3 Listopada 2016, 22:41   

konfitura z owoców róży. :D
_________________
Kobiety dzielą się na te, które nie wiedzą czego chcą i na te, które chcą, ale nie wiedzą czego.
 
 
merula 
Pani z Jeziora


Posty: 23494
Skąd: przystanek Alaska
Wysłany: 7 Listopada 2016, 17:20   

odnalazła sie zagubiona wiele, wiele miesięcy temu kratka od ekspresu do kawy :twisted:
_________________
Kobiety dzielą się na te, które nie wiedzą czego chcą i na te, które chcą, ale nie wiedzą czego.
 
 
Magnis 
Wyduldas Napfluj


Posty: 7011
Skąd: Okolice Wawa
Wysłany: 7 Listopada 2016, 19:19   

Pewmie w takim miejscu, które nie przyszłoby do głowy, ze tam może być :wink:
_________________
Stefan Grabiński

Wielcy Przedwieczni : Dagon, Wielki Cthulhu i Wielki Staruch.
 
 
m_m 
Sandman

Posty: 1194
Skąd: Polska
Wysłany: 7 Listopada 2016, 19:40   

Jutro odbieram z empiku nowego Stephensona. Cieszy mnie to niepomiernie, chociaż to papier, ebooka jeszcze nie ma, a czekać zamiaru nie mam.
 
 
merula 
Pani z Jeziora


Posty: 23494
Skąd: przystanek Alaska
Wysłany: 8 Listopada 2016, 09:59   

doczekałam się wizyty rzeczoznawcy i już jutro mogę wstawiać samochód do warsztatu :)
_________________
Kobiety dzielą się na te, które nie wiedzą czego chcą i na te, które chcą, ale nie wiedzą czego.
 
 
fealoce 
Sarah Connor


Posty: 3432
Skąd: Warszawa
Wysłany: 9 Listopada 2016, 19:08   

Feralny może już zmieniać nazwisko na Acula :mrgreen:
_________________
Never, dear gods.
Never mess with mortals.
 
 
 
merula 
Pani z Jeziora


Posty: 23494
Skąd: przystanek Alaska
Wysłany: 11 Listopada 2016, 14:59   

Cudownie. Pogratuluj mu i usciskaj go ode mnie
_________________
Kobiety dzielą się na te, które nie wiedzą czego chcą i na te, które chcą, ale nie wiedzą czego.
 
 
baranek 
Wróbel galaktyki


Posty: 5606
Skąd: Toruń
Wysłany: 13 Listopada 2016, 22:22   

Od czasu, kiedy mój Wojtuś obejrzał 'Czterech pancernych' poszukuję zabawek związanych z filmem. I oto dzisiaj, zupełnie przypadkowo, natrafiłem na zestaw klocków cobi składający się z czołgu, czterech figurek pancerniaków i figurki pieska. I chociaż cobi to nie są najłatwiej składające się klocki, zaś figurki żołnierzy nie do końca może są udane, to cieszę się zupełnie jakbym to ja miał dostać ten zestaw pod choinkę ;P:
_________________
Życie, ku*wa, jest nowelą.

"Pisze się po to, żeby było napisane" - Zygmunt Kałużyński
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 13 Listopada 2016, 23:55   

Ja czasem kupowałam córce zabawki, które same chciałam mieć w dzieciństwie. I niestety moja radość przy zakupach była chyba większa, niż jej po rozpakowaniu prezentu. Takie wspomnienie mnie naszło w dniu jej urodzin i przy okazji wpisu baranka.
 
 
baranek 
Wróbel galaktyki


Posty: 5606
Skąd: Toruń
Wysłany: 14 Listopada 2016, 00:14   

Agi, o reakcję Wojtusia jestem spokojny, oddany fan serialu. Czasami aż mnie skręca, kiedy im kupuję coś, o czym wiem, że chcieliby mieć, a co ja uważam za beznadziejne. Czasami oglądam z nimi filmy od których prawie oczy mi krwawią, ale wiem, że oni je uwielbiają, więc oglądamy wspólnie. Dlatego szczególnie mnie cieszą takie drobiazgi jak perspektywa wspólnego składania Rudego i seanse 'Maszy i niedźwiedzia' :D
_________________
Życie, ku*wa, jest nowelą.

"Pisze się po to, żeby było napisane" - Zygmunt Kałużyński
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 14 Listopada 2016, 07:34   

baranek, to wspomnienie mnie dopadło raczej w kontrze do Twojego posta. Teraz kupuję zabawki dla wnuka i zanim coś kupię starannie przeprowadzam wywiad, żeby sytuacja się nie powtórzyła. Ostatnio Eryk był zafascynowany klockami lego z serii Knights. My się niestety bardzo rzadko widujemy, 500 km to na polskich drogach nadal spora odległość.
 
 
Lowenna 
Mirmił


Posty: 4359
Skąd: Lancre
Wysłany: 14 Listopada 2016, 12:37   

Dobre wyniki badań :mrgreen:
Oboje z Mężem nie możemy doczekać się zakupu kolejki dla Pijawki :wink:
_________________
Gdyby nawet mężczyzna potrafił zrozumieć, co myśli kobieta... i tak by nie uwierzył...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group