Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Seriale, seriale...
Autor Wiadomość
Adashi 
Cyberpunk


Posty: 16753
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 3 Lutego 2007, 00:06   

O "Nieśmiertelnym" to proponuję założyć osobny wątek :wink:

A jeśli chodzi o Dresdena to czytał ktoś to? Hmmm?


:mrgreen:
_________________
Wysłano z Atari
 
 
Ziemniak 
Agent dołu


Posty: 5980
Skąd: Kraków
Wysłany: 3 Lutego 2007, 11:56   

Ja czytałem :mrgreen: pierwsze trzy tomy. Miła rozrywka, trochę w stylu elamowego Dimoona :lol:
_________________
Starzejesz się gdy odgłosy, które wydawałeś kiedyś w trakcie seksu wydajesz obecnie wstając z łóżka
 
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37515
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 3 Lutego 2007, 12:06   

właśnie zoczyłem w programie TV, że jakiś polsat czy cóś znowu emituje Cudowne lata, najgenialniejszy serial wszechczasów.
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Adashi 
Cyberpunk


Posty: 16753
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 3 Lutego 2007, 12:58   

Akta Harry’ego Dresdena
:mrgreen:

Ja też przeglądałem dziś program TV i w niedzielę TVP2 zapodaje o 20:15 nowego "Robin Hooda" z BBC.
_________________
Wysłano z Atari
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 3 Lutego 2007, 18:54   

wlasnie z asiontkiem obejrzalysmy 1szy odcinek Dresdena, fajne toto. moze poszukam ksiazki.... :D
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
Ziemniak 
Agent dołu


Posty: 5980
Skąd: Kraków
Wysłany: 3 Lutego 2007, 19:37   

A przepraszam gdzie oglądałyście :?:
_________________
Starzejesz się gdy odgłosy, które wydawałeś kiedyś w trakcie seksu wydajesz obecnie wstając z łóżka
 
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 3 Lutego 2007, 19:52   

na mojem komputrze ;P:
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 3 Lutego 2007, 22:28   

Fuj!
A widział ktoś Jeremiaha? Post-apo, ale nie po bumbie, tylko Bastionowy klimat. zły wirus wybil dorosłych, zostały tylko dzieci ponizej 13-tego roku życia. Obserwujemy swiat w 15 lat po katastrofie. sporo fajnych rzeczy, ale i sporo zmaszczonych okazji do naprawde odjazdowyego pokazania świata. Rzecz wyszła spod rączki Straczynskiego, a jest ekranizacja komiksu, którego jeden tom amber wydał.
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 3 Lutego 2007, 22:35   

Jeremiah jest coooooooool :D
mam wszystkie 35 odcinkow, niestety dla was, po francusku :D
nawet przekonalam sie do Luke Perry'ego :) No i Peter Stebbings - swego czasu nosilam go w awatarku, wlasnie przez Jeremiaha...
ach i nie zapomnijmy, ze jest tam jeszcze tajemniczy mister Szmidt :) ktorego gra Sam Gamgee kolega Frodo :)

serial bylby super, gdyby go nie anulowano. Straczynski mial pomysl... no i nie dano mu go zrealizowac. wiec zmienil scenariusz pod koniec,te ostatnie odcinki byly krecone, zeby zamknac serie jakos logicznie, a nie ucinac ni w 5 ni w 10.
Mi osobiscie sie podoba, choc jest troche "baboli"; fajnie sie toto oglada.
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 3 Lutego 2007, 23:39   

Mr Smith, na litości :-)
Ja tam nie byłem i z nimi nie piłem. ale postać niezła.
a ktos widział Odyssey 5?
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
hjeniu 
Wilq


Posty: 3913
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 4 Lutego 2007, 18:04   

No... Jeremiah mimo różnych nieścisłości i baboli, jest świetny.
_________________
Idioci są świetni. Nic dziwnego, że każda wioska chce mieć swojego by Dr. House
 
 
 
Lichtenstein 
Langolier


Posty: 267
Skąd: biorą się dzieci?
Wysłany: 4 Lutego 2007, 20:59   

Co do seriali:

Właśnie zakończyła się moja (chyba już dwuletnia?) abstynencja od telewizora za sprawą AXN sci-fi, które okazuje się nadawać starego, dobrego Star Treka.

Engage!
 
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 5 Lutego 2007, 11:15   

Lo jezu, to teraz jeszcze jeden serial mam szukac? Hmm... niby jest czas, bo poki co po przerwie swiatecznej jeszcze sie rozkrecaja, ale juz niedlugo wraca Jericho i znowu bedzie co ogladac i zachodzi obawa, ze sie nie wyrobie, zreszta juz sie nie wyrabiam... :(
_________________
5 zdań na temat
 
 
Wojak 
Frodo Baggins


Posty: 143
Skąd: Ciechanów
Wysłany: 7 Lutego 2007, 10:42   

a propos ST, przypomniały mi się młodsze lata, kiedy to na polsacie nadawano Deep Space Nine :D To było coś :) Teraz zaczynam polować na wszystkie pełnometrażowe Star Treki :D Wkręciłem się, no :)

Ale ten nowy Star Trek Enterprise, czy jak mu tam nie podoba mi się. Co prada niewiele oglądałem, ale mimo wszystko... Nie noszą tych zaj&%*% kolorowych mundurów :D
_________________
Bóg! Honor! Ojczyzna!
www.manowar.art.pl/forum
 
 
 
Słowik 
Cynglarz

Posty: 4931
Skąd: Kraków
Wysłany: 7 Lutego 2007, 10:48   

Hmm...może to jeszcze przemyśl. Nie pamiętam dokładnie czy w drugim, czy w tzecim sezonie, T'Pol zmienia ten szary kombinezon na takie fajne kolorowe :mrgreen:
_________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
 
 
 
Lichtenstein 
Langolier


Posty: 267
Skąd: biorą się dzieci?
Wysłany: 7 Lutego 2007, 23:32   

Wojak napisał/a
Nie noszą tych zaj&%*% kolorowych mundurów :D


A właśnie, kojarzy ktoś według jakiej racji jest rozdział kolorystyczny?

Niebiescy to chyba medyczni, ale czym się różnią żółci od czerwonych?
 
 
 
Słowik 
Cynglarz

Posty: 4931
Skąd: Kraków
Wysłany: 7 Lutego 2007, 23:37   

www.startrek.pl
Podejrzewam, że tam znajdziesz wszystko ;)
_________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
 
 
 
Adashi 
Cyberpunk


Posty: 16753
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 12 Lutego 2007, 12:46   

Czerwoni dowodzą, żółci to ochrona czy jakoś tak, nie wiem... pamiętam TOS na Wizji 1 (ale niestety nie oglądałem za dużo), pamiętam Next Generation o różnych zbójeckich porach, Voyagera z dubingiem w otwartym oknie Canal+ i DSN na Polsacie :)

Właśnie zaliczyłem dwa odcinki (z VHSu) tego nowego Robin Hooda z BBC (emisja: niedziela, TVP2, godz. 20:15) i powiem Wam, fajne to jest, bałem się jak wyjdzie w porównaniu ze starym serialem, ale ten ma inny klimat, taki zawadiacki :D
_________________
Wysłano z Atari
 
 
Słowik 
Cynglarz

Posty: 4931
Skąd: Kraków
Wysłany: 12 Lutego 2007, 12:54   

A mi nie podszedł. Pierwszy odcinek obejrzałem, ale wczoraj nie dotrzymałem do końca. Chyba mam za duży sentyment do Michaela Praeda i jego ekipy. Tutaj nie podoba mi się ani humor, ani aktorzy.
_________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
 
 
 
Adashi 
Cyberpunk


Posty: 16753
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 12 Lutego 2007, 13:01   

Uwielbiam stary serial, ale ten też zapowiada się nieźle, właśnie humor jest świetny - to ta sama wesoła, leśna kompania co w Robin Hoodzie z Errolem Flynnem :D
_________________
Wysłano z Atari
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 12 Lutego 2007, 13:03   

Znaczy co, na wesolo jest? Nie chcialo mi sie ogladac, szczerze mowiac. Tyle juz tych Robin Hoodow bylo, ze chyba wszystko zostalo w temacie powiedziane i generalnie to kolejne odgrzewanie kotleta. Tylko ilez mozna.
_________________
5 zdań na temat
 
 
Słowik 
Cynglarz

Posty: 4931
Skąd: Kraków
Wysłany: 12 Lutego 2007, 13:10   

Nie jest na wesoło albo ja zupełnie nie złapałem klimatu. Robin to taki przystojniak z 'misją', ale ma wesołkowatego kompana, z założenia mającego rozluźniać fabułę. Ale generalnie to taki bardziej mroczny serial chociaż zupełnie bezkrwawy. Tak się przynajmniej wydaje, chociaż nie mam zamiaru już sprawdzać tej tezy.
_________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
 
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 12 Lutego 2007, 13:20   

Mroczny to byl slynny Robin Hood z Michaelem Praedem. Jak ma sie ta wersja do tamtego? Bardziej, czy mniej mroczny? Tamten tez byl bezkrwawy, o ile pamietam. Wybijani co odcinek zolnierze szeryfa byli najprawdopodobniej bezkrwistymi zombie, bo umierajac faszerowani strzalami nie broczyli krwia, ani tez niczym innym.
_________________
5 zdań na temat
 
 
Adashi 
Cyberpunk


Posty: 16753
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 12 Lutego 2007, 13:22   

To serial przygodowy, poważne momenty przeplatane są humorem, aktorzy IMHO radzą sobie nieźle (Match/Much Rulez!) :bravo Natomiast "Robin z Sherwood" to był serial fantasy w znacznym stopniu.
_________________
Wysłano z Atari
 
 
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 14 Lutego 2007, 08:07   

Za Stopklatką:

Cytat
Będzie czwarty sezon Battlestar Galactica w USA. Nie będzie drugiego w TVP

Sci Fi Channel zapowiedział, że wyemituje na swojej antenie czwartą serię Battlestar Galactica. Sieć zamówiła 13 nowych odcinków, które mają pojawić się na ich antenie w styczniu 2008 roku.

Po latach pokoju cyborgi wypowiadają swoim twórcom wojnę. Przenikają w szeregi wroga, korzystając z pomocy człowieka - doktora Gaiusa Baltara. Zamierzają zniszczyć specjalne oprogramowanie nawigacyjne, zainstalowane we wszystkich statkach powietrznych, z których korzystają ludzie. Z wojny wychodzi cało tylko jeden ziemski statek bojowy, Galactica. Grupa ocalałych pod wodzą komandora Williama Adamy szuka nowego miejsca do zasiedlenia. Ich celem jest legendarna trzynasta kolonia ludzka - Ziemia.

Obecnie za oceanem trwa emisja trzeciego sezonu serialu. Niedawno pierwszy sezon zakończyła pokazywać TVP2. Według jednego z polskich fanowskich serwisów dotyczących Battlestar Galactica TVP nie zamierza emitować kolejnych serii.
 
 
Ariah 
Yoda


Posty: 896
Skąd: Sopot
Wysłany: 14 Lutego 2007, 10:28   

TVP nie zamierza... Grrr.

Pewnie zasłaniają się misją... I brakiem zainteresowania o godzinie 23:55. Cóż, 'Moda na Sukces' zawsze w prime-time :?
_________________
I think that God in creating Man somewhat overestimated his ability.
Oscar Wilde
 
 
Słowik 
Cynglarz

Posty: 4931
Skąd: Kraków
Wysłany: 14 Lutego 2007, 10:42   

TVP powinna prowadzić jakieś statystyki nagrywających seriale, to może braliby poprawkę na 'oglądalność'.
_________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
 
 
 
Homer 
Admirał Ackbar

Posty: 2463
Skąd: ...
Wysłany: 14 Lutego 2007, 21:29   

A na co im taka 'oglądalność' jak reklamy przewijasz :wink:
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 14 Lutego 2007, 21:56   

a poprawiliby ogladalnośc dając to w normalniejszych porach, a nie bladorózowych sztruksach :-)
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
R2R 
Jaskier


Posty: 61
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15 Lutego 2007, 23:19   

A od jutra w Piątki o 22 zaczyna TVP1 emitować "Trójkąt" z Samem Neillem. Jakby coś drgnęło - najpierw Lost, potem Battlestar Galactica, 4400, teraz Trójkąt, acha i w soboty jakoś przed południem leci nowa wersja Doktora Who. Czyżby ktoś z zamiłowaniem do SF zaczął decydować o zakupach :bravo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group