To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Stare ogłoszenia - Czytelniku fantastyki, wypowiedz się - zakończone.

hjeniu - 23 Stycznia 2007, 08:19

Ja do kina chodzę rzadziej z braku kina :mrgreen:
Godzilla - 23 Stycznia 2007, 09:43

hijo, na kompie ogląda się niekoniecznie piraty.
Anko - 24 Stycznia 2007, 14:39

Hijo, bo chodzi w sumie o ludzkie odczucia. Ktoś z innego forum proponował mi, że takie pytania powinny być wyrażone "suwakiem". Ale wg mnie głupio wygląda "określ w procentach związek Twojej twórczości z fantastyką".

Poza tym, ankieta i tak jest bardzo długa, gdybym jeszcze miała osobno pytać "jak często chodzisz do kina", "ile średnio godzin dziennie oglądasz TV", etc. - to sporo osób by się zraziło długością.

hijo - 26 Stycznia 2007, 19:34

Godzilla, wiem wiem, ale trzeba być realistą :mrgreen:
Anko, nie wszystko da się wyrazić w liczbach to prawda. Ale do badań naukowych (w końcu magisterka jest pracą naukową) trzeba jak najwięcej opisać liczbami. Wyślę ci na PW link do mojej już nie aktualnej ankiety dla wydawców, stworzonej pod okiem socjologa, a która też dotyczyła rzeczy bardzo niewymiernej, jaką jest wizerunek. A poza tym na maila plik z drugą ankietą dla czytelników

Anko - 3 Lutego 2007, 12:10

Dzięki, Hijo.
hijo - 3 Lutego 2007, 19:14

Nie ma za co :)
mBiko - 23 Marca 2007, 20:53

Mówisz i masz, wypełniłem i nich Ci idzie na zdrowie
Anko - 27 Marca 2007, 14:28

Dzięki serdeczne! :D

Aha, niebawem będę kończyć ankietę - około Wielkanocy powinnam mieć trochę czasu, żeby zdjąć stronę i wrzucić info po forach... A potem trzeba będzie się wziąć do pisania magisterki, ech... A tu jeszcze konkurs Conanowski kusi... Garść czasu tanio kupię. 8)

Traglar - 28 Marca 2007, 22:03

Ankieta niezwylke ciekawa, choć momentami chciało sie zaznaczyć wiecej opcji i trzeba było szukać obejśc ;)
Anko - 30 Marca 2007, 15:54

Dzięki! :D
Chodziło mi o to, żeby zaznaczać najważniejsze rzeczy. :wink:

Poza tym, niniejszym zbieranie ankiet zostaje zakończone. Dziękuję wszystkim wypełniającym, zamierzam teraz zabrać się do pisania magisterki. Pozdrawiam wszystkich!



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group