To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Gdzie można kupić SFFH - Adresy kiosków

mawete - 10 Lipca 2006, 11:05

Kiosk przy Głębokiej obok Telepizzy (2 szt.) Lublin ocyzwiście :D
Adik - 8 Sierpnia 2006, 09:44

Hmm... jak na Głębokiej, to niedaleko od mojej uczelni ;) .

W Świdniku, przy skrzyżowaniu Racławickiej i Hryniewicza jest sklepik m.in. prasowy, tam kupywałem SF w poprzednim roku. Ale nie wiem, czy tamtejsza pani dalej zamawia SF(FH), bo mnie tam dawno nie było :P .

zbry - 16 Sierpnia 2006, 17:09

W Lublinie na Głębokiej stoisko z prasą w mięsnym koło warzywniaka (i oczywiście tuż obok w kiosku wspomnianym przez mawete).
Salon prasowy w TESCO.

Fenris - 27 Wrzeœśnia 2006, 20:02

Jedy kiosk w którym można dostać SFFiH w mieście Dębno (15000 ludzi) woj. zachodniopomorskie, ul. Jana Pawła II na skrzyżowaniu z ul. Mickiewicza. Sam sprawdziłem wszystkie inne kioski w tym mieście i nic :( .
Karmar - 28 Wrzeœśnia 2006, 15:19

Siedlce - prawie wszędzie, najlepiej szukać w salonach prasowych (najlepszy stan czasopisma, duża dostępność SF). Jeśli kogoś to interesuje, mogę podać adresy salonów, gdzie znajdziecie SF na 100%.
Aga - 1 Października 2006, 09:01

Znalazłam w Pszczynie, po roku męczenia babci... To się nazywa refleks :lol: Jest w kiosku przy dworcu kolejowym. Sierota ze mnie. No comments. :mrgreen:
Godrik - 1 Października 2006, 16:50

Kiosk na ulicy Raciborskiej w Rydułtowach (koło policji)
gio25 - 3 Grudnia 2006, 18:04

Poznań kiosk przy :D przystanku AWF
gorim1 - 4 Grudnia 2006, 16:05

Marki
sklep Total Bis i kiosk naprzeciw tegoż sklepu
W-wa Bródno Kiosk przy ulicy łabiszyńskiej
W-wa Targówek kiosk przy McDonaldsie

Adashi - 12 Marca 2007, 22:32

Poznań, Górczyn, Eurokiosk pod wiaduktem przy przystanku tramwajowym. I jak już tam jesteśmy to pod wiaduktem przy peronach dworca autobusowego też, a także w tym okrągłym kiosku Ruchu obok punktu sprzedaży biletów.
Gwynhwar - 27 Marca 2007, 12:06

A ja się nie znam... Ja mam wszystko w Empiku :D
Kwapiszon - 28 Marca 2007, 08:28

Gwynhwar napisał/a
A ja się nie znam... Ja mam wszystko w Empiku :D
No to pochwal się jakie są promocje dla zwykłych zjadaczy chleba w tym empiku.
Gwynhwar - 28 Marca 2007, 10:44

Gdybyś zamówił książkę do 21 marca (tzn. taką której nie mamy na półce), dostałbyś 20% rabatu ^^
hrabek - 28 Marca 2007, 10:47

I czytelnicy dowiaduja sie o tej promocji juz po jej zakonczeniu. Sprytne :mrgreen:
Kwapiszon - 28 Marca 2007, 11:03

Akurat o tej wiedziałem
tylko słyszałem że do końca marca. Bo tak mi powiedziano
ale widze rozbieżności bo jak byłem 23 to powiedziano że od 20 lutego do 2o marca.
A miałem kilka na celowiku których nie było. Ale wersji internowej jest taniej pomimo, iż jest na półce (chyba że jest inaczej).

Gwynhwar - 28 Marca 2007, 11:05

O nie plosie Pana, promocja była nagłośniona... I to szalenie! Dwa tygodnie nosiłam koszulkę z napisem „Możesz mieć wszystko!” o.o
Słowik - 28 Marca 2007, 11:05

Możliwe, bo empik.com i Empik - sklep to dwie różne firmy, z tego co mi mówiono.
Gwynhwar - 28 Marca 2007, 11:09

W sklepie internetowym jest taniej, bo chce zachęcić ludzi do zamawiania pozycji u nich... Notabene my jesteśmy dwoma osobnymi oddziałami, więc nie można patrzeć na ofertę tam i w salonie. Ona nigdy się nie pokrywa, na stronie jest wszystko ludziki o.o Jakie ja miałam akcje z ludźmi którzy, wykłócali się, że jak możemy czegoś nie mieć skoro jest na stronie internetowej = =
Kwapiszon - 28 Marca 2007, 11:24

Współczuje, aż dwa tygodnie koszulke, a fe.
Akurat żadnej koszulki nie widziałem.
A wszystkie które ostatnio sobie zamówiłem z coma nie było w salonie (albo były tylko gdzieś indziej np. Stephenson i cykl Barokowy Zamęt tom I w S-F a tom II w zagranicznych a najgorzej chyba maił Orbit z Horror Show - mały format zgnieciony w literaturze polskiej)

Gwynhwar - 28 Marca 2007, 11:46

Dobrze, że chociaż czarna była o.o
Kwapiszon - 30 Marca 2007, 10:45

Daj znać jak bedą jakieś inne promocję ?
Traglar - 31 Marca 2007, 21:46

czy może jest ktoś kto mógłby mi powiedzieć gdzie w Tarnowie mógłbym nabyć nowy nr bo w supermarkecie w którym poprzednio kupilem niebyło tym razem :( Wykłady są nudne a ja lubie czytać kiedy się nudzę;)
mawete - 1 Kwietnia 2007, 11:33

nie było... :D
mamcia65 - 2 Kwietnia 2007, 16:27

Nie szukaj gdzie jest, znajdź miejsce gdzie chcesz żeby był! Garamond opierał się dwa miesiące, na trzeci dostarczył. Wspomniałam o forum i Ojcu Redaktorze. Pani przekazała to dostawcy. Teraz mogę wyjść w kapciach na drugą stronę ulicy i mam. :mrgreen:
Kwapiszon - 20 Kwietnia 2007, 13:07

Jak tam promocje
np 3 za 2

Azrael1023 - 9 Sierpnia 2007, 12:28

Poznań obok akademikow UAM (ds zbyszko i jagienka) jest blok Ataner i w nim jest kiosk(widoczny od strony sklepu "plus") tam mozna kupic
ul. piątkowska
mam ugadana pania ze zawsze zostawia mi jeden numer ale jest ich jeszcze kilka wiec mozna kupowac
:P dla mnie nie zabraknie:)

Czarny - 9 Sierpnia 2007, 13:38

Azrael1023 witam na forum. Zajrzyj do jednego z wątków powitalnych (Biją albo Karczma pod Zdechłym smokiem) i rzeknij coś o sobie.
hrabek - 9 Sierpnia 2007, 13:43

Kurcze, ale gosciu ma postow nacykane :shock:
Squonk - 15 Sierpnia 2007, 10:44

Pruszcz Gdański
Kiosk przy ul. Dąbrowskiego (rondo przy drodze na Komarowo)

Od paru lat - dzięki mojej interwencji - pismo miało godne miejsce razem z Fantastyką, czy śp. Fantasy. Teraz jednak zaczyna być przykrywane jakimiś pierdołami z Naj czy innym shitem. Trza będzie znów wkroczyć do akcji ;)

Alex - 4 Wrzeœśnia 2007, 12:01

Przeszukałam temat i chcę uzupełnić, że w Gdańsku można jeszcze dostać SFFiH w hali targowej (koło kościoła św. Mikołaja). Dostaję tam pismo bez problemu tylko jakieś 4 dni od "premiery" ;)

Squonk napisał/a
Teraz jednak zaczyna być przykrywane jakimiś pierdołami z Naj czy innym shitem


niestety w kiosku w hali robią tak samo. Nieraz trzeba się nieźle naszukać.



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group