To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Planeta małp - Co nas cieszy

dalambert - 11 Sierpnia 2018, 21:33

ihan napisał/a
wokół wyraźnie chce żeby było jak było w PRL
bzdura , ustawili w magdalence jak rozkraść Polskę i skolonizować , teraz się to łajdactwo wali, a różne głupki za czerską kretyństwa powielają, ale skończmy, to chyba nie ten wątek ;P:
konopia - 12 Sierpnia 2018, 09:58

dalambert napisał/a
Głos oddany na - żadnych zmian ;P:


poproszę o uzasadnienie, czemu uważasz ze jest dobrze tak jak jest?

dalambert - 12 Sierpnia 2018, 11:24

konopia, bo największym wrogiem dobrego jest lepsze / z reguły wychodzi na gorsze. i się przyzwyczaiłem ;P:
Martva - 12 Sierpnia 2018, 16:15

Wróciłam z nieurlopu - wczoraj do Krakowa, dziś do domu. OMG jak się stęskniłam :omg:
Fidel-F2 - 13 Sierpnia 2018, 14:37

Zakupiłem AKU Slope Micro GTX, co mnie bardzo cieszy. W drugiej połowie września idę w Beskidy na tydzień.
_________________

Agi - 26 Października 2018, 21:53

Zaczęłam pakować bibliotekę do przeprowadzki. Jeden regał - dziewięć kartonów. Zaczynam lubić producentów chipsów, te kartony świetnie się nadają do przewożenia książek. A najfajniejsze jest odkrywanie niespodzianek schowanych w tylnym rzędzie, do wielu z nich nie zaglądałam od lat. Najchętniej od razu zaczęłabym czytać, ale na razie czasu brak.
gorat - 28 Października 2018, 11:59

Ile regałów?
Agi - 28 Października 2018, 13:45

Na razie cztery. Reszta następnym transportem.
Martva - 23 Listopada 2018, 11:44

Dostałam portret na urodziny. Roboczy tytuł mógłby brzmieć 'Ciocia Martva i ważne rude koty jej życia'.
Fidel-F2 - 23 Listopada 2018, 12:51

pikczer
Martva - 30 Listopada 2018, 15:17


Fidel-F2 - 30 Listopada 2018, 17:31

Ale chodzisz na jakieś lekcje?
Martva - 30 Listopada 2018, 18:15

Czego nie rozumiesz w sformułowaniu 'dostałam portret'?
gorat - 30 Listopada 2018, 19:40

Tam na górze to pewnie Brudzik, a na ramieniu to kto?
Martva - 30 Listopada 2018, 19:43

Na gałęzi Rudzik, za krzaczorem Cheddar, na ramieniu śp Ginger a ten z długim pyszczkiem śp Brudzik.
Jak dostałam rysunek, to myślałam że te cztery koteły to życzenia na przyszłość, ale okazało się że nie ;)

Agi - 26 Grudnia 2018, 16:25

Cieszą mnie pierwsze Święta w nowym mieszkaniu. Są dzieci, wnuki, radość i rozgardiasz. I prawdziwa choinka pod sufit.
nureczka - 26 Grudnia 2018, 21:05

Agi napisał/a
Cieszą mnie pierwsze Święta w nowym mieszkaniu. Są dzieci, wnuki, radość i rozgardiasz. I prawdziwa choinka pod sufit.

Podziwiam Twoją pogodę ducha. Mnie rozgardiasz i dzieci jedynie wkurzają. O wnukach wolę nie myśleć :) Chciałabym mieć Twoje podejście i Twoje postrzeganie rzeczywistości! Może z czasem dojrzeję? Wesołych!

Agi - 26 Grudnia 2018, 22:04

nureczko, dziękuję za życzenia i również życzę wszystkiego najlepszego. Gdybym codziennie miała rozgardiasz i tłumy w mieszkaniu, pewnie też zabrakło by mi cierpliwości, ale to wyjątkowe święta - nowe miejsce, nowa sytuacja, wspólnie je oswajamy.
Fidel-F2 - 21 Lutego 2019, 08:32

Obalanie pomników. Dobry precedens, za parę lat polecą Kaczyńscy, Janiepawły i takie tam.

https://oko.press/noca-obalili-pomnik-ks-jankowskiego-oskarzamy-pralata-o-podly-i-haniebny-gwalt-na-godnosci/

Luc du Lac - 22 Lutego 2019, 12:41

dla mnie godne pochwały
Fidel-F2 - 22 Lutego 2019, 13:05

Jakieś ujki chcą go stawiać od nowa.
Luc du Lac - 22 Lutego 2019, 13:47

w międzyczasie cokolik pofarbowano

jak już gdzie indziej wspomniałem
wspaniały przykład postawy (i odwagi) obywatelskiej


a tak - stawiać z potworem chcą fundatorzy cielca wraz ze środowiskami "S"

Fidel-F2 - 22 Lutego 2019, 14:14

W sumie wpisuje się w styl patronowania. Większość patronów Polski ta zdrajcy, mendy albo pomyleńcy.
Agi - 12 Marca 2019, 21:38

Od 25 stycznia jestem, teraz to już mogę napisać z pełnym przekonaniem, szczęśliwą emerytką. Miałam obawy przed zakończeniem aktywności zawodowej, a okazało się, że jest świetnie. Wydaje mi się, że dużą rolę odegrała przeprowadzka do nowego miejsca. Kompletnie odcięłam się od spraw zawodowych, poznaję nowych ludzi, odkrywam ciekawe miejsca, trochę jak przedłużony urlop. I jeszcze jedno, chyba najważniejsze, znakomicie czuję się w nowym mieszkaniu i przestałam cierpieć na bezsenność.
Beata - 13 Marca 2019, 21:15

Agi napisał/a
trochę jak przedłużony urlop

Nawet nie wiesz, jak Ci zazdroszczę. :)

Ellaine - 14 Marca 2019, 21:26

Super, Agi!
bio - 14 Marca 2019, 22:06

Agi - Consider Policrates!*)

*) cholernie dowcipne i inteligentne nawiązanie do tytułu powieści Iaina M Banksa, który tytuł podwędził T.S. Elliotowi.

ihan - 15 Marca 2019, 21:00

Agi, super! Też zazdroszczę. Eh, zamknąć drzwi za sobą w pracy i nie wracać...
Agi - 15 Marca 2019, 22:17

Wczoraj byłam na spotkaniu z koleżankami i kolegami sekretarzami z naszego województwa w ramach Forum Sekretarzy Wielkopolskiego Ośrodka Szkolenia i Studiów Samorządowych. Szefostwo Ośrodka mnie zaprosiło, żeby podziękować za dwudziestoletnią współpracę. Było przesympatycznnie. Tych spotkań będzie mi brakowało najbardziej. Ale powstał jakiś czas temu nieformalny klub sekretarzy emerytów, spotykają się co jakiś czas na Starym Rynku w Poznaniu, czyli zmieni się lokalizacja, a krąg znajomych pozostanie.
ihan - 15 Marca 2019, 22:51

Agi, czad! Znajomości z ciekawymi i wartościowymi ludźmi należy pielęgnować. Ten nieformalny klub brzmi zacnie. I będę się domagać zdjęć nowego ogrodu jak tylko wiosna się zacznie.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group