To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Publicystyka - Najlepsza publicystyka numeru 12

gorim1 - 14 Listopada 2006, 16:26

ja kiedyś w lesie w karpatach
widziałem zabawny efekt właśnie cały las był pochylony w jedną stronę a jak to fajnie wyglądało jakby rósł na stoku
a równiutki był
co do trzymaniu pionu
mi też lepiej się pion trzyma po kilku piwach:P

Adanedhel - 14 Listopada 2006, 16:29

Jakiś mocniejszy podmuch wiatru - znaczy się huragan - też może drzewka wykrzywić nieco.
Tak przy okazji, gorim. Widziałem niegdyś jak TY trzymasz pion po kilku głębszych. Było to w zasadzie wiele pionów :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

gorim1 - 14 Listopada 2006, 16:30

Że każda osoba swój pion rożnie odbiera to inny szczegół
zresztą czapiasz się urodziny miałem to co :P :wink:

Rafał - 15 Listopada 2006, 08:46

Miałem kiedyś zszywane podudzie na pogotowiu, po tyum jak pokazowo pokazałem jak się pirueta wykręca na motorze na wąskiej drodze. Felczer zszywający zionął gorzałą i jak szył mruczał, że mało wypił i ręce mu się trzęsą i szew może wyjść nierówny. Wyszedł równy :lol:
hijo - 16 Listopada 2006, 18:33

w sumie zapomniałem o tym wątku, ale to nie wielka strata, bo nie podobała mi się publicystyka numeru
- U&O - to juz było w Księgarni Alternatywnej tylko w wersji co by było gdyby Placy pomogli Turkom pod Wiedniem...
-Cebula - mimo szczerych chęci pogubiłem się w tym tekście i w końcu nic nie zrozumiałem

Tak więc bez punktu

Fidel-F2 - 16 Listopada 2006, 19:52

Mam pomysł dla U&O na kolejny felieton. Na początku lat trzydziestych ubiegłego wieku niejaki Marszałek Piłsudski planował prewencyją inwazję na Niemcy. Próbował do swego niecnego planu wciągnąć Francję ale się nie dało. Proponuję napisać o tym jak by wyglądała taka interwencja i świat po niej.
hijo - 16 Listopada 2006, 20:00

Cytat
Mam pomysł dla U&O na kolejny felieton
może niech skończą tą wersję, w sumie jestem ciekawy jak to się skończy i czy to się rozwinie w coś ciekawszego


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group