To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Mechaniczna pomarańcza [film] - Serial sf w Polsce

NURS - 21 Listopada 2006, 12:01

Ja myślę, że warunki na Jakuba są wszędzie :-)
Taclem - 21 Listopada 2006, 12:33

Pozostaje tylko pytanie: Pieczka czy Pyrkosz? Obu niedawno widziałem na żywo i mam dylemat :-)
Czarny - 21 Listopada 2006, 12:40

Mimo wszystko Wędrowycz jest dość sprawny fizycznie, gdzie tu Pieczka :shock: . Pyrkosz też pewnie miałby trudności :wink:
Taclem - 21 Listopada 2006, 13:25

Od czasu jak zobaczyłem Depardieu w "Vidocq" to uwierzę we wszystko. Dadzą radę :-)
hjeniu - 21 Listopada 2006, 14:41

Gustlik nie da rady? :evil:
Ziuta - 21 Listopada 2006, 14:44

Pieczka byłby dobrym Semenem. Głos ma w sam raz do "zaciungania"
MLEKO - 1 Grudnia 2006, 20:14

Mnie ciekawi jak stoi polskie zaplecze FX. Czy u nas da się zrobić dobre efekty komputerowe? Nie widziałem osobiście, ale słyszałem że np w "dublerach" coś tam było...

Takie "protezowanie" rzeczywistości wstawkami komputerowymi praktycznie rozwiązuje problemy inscenizacji, potrzeba tylko trochę rekwizytów i kogoś z głową. U nas chyba brakuje reżyserów, scenarzystów i producentów, którzy zabraliby się za to na poważnie i pełną parą - którzy uwierzyliby w sukces takiego przedsięwzięcia...

Adashi - 2 Grudnia 2006, 11:55

Gdzieś kiedyś wyczytałem, że miał powstać serial fantasy na podstawie Prosto z Sherwood Krystyny Kwiatkowskiej. Dawno to było, więc chyba nici z projektu.
Ixolite - 2 Grudnia 2006, 12:37

MLEKO - efekty specjalne jakości wystarczającej dla telewizji to obecnie nie jest wielki problem, fakt że nadal swoje kosztują, ale są jak najbardziej w zasięgu ręki. Wystarczy pooglądać różne amatorskie produkcje fanowskie, głównie mam na myśli fanów Star Wars, ale nie tylko.
MLEKO - 5 Grudnia 2006, 18:22

Ixolite, więc tak jak pisałem: brakuje reżyserów, scenarzystów i producentów, którzy zabraliby się za to na poważnie i pełną parą - którzy uwierzyliby w sukces takiego przedsięwzięcia... :cry:
A szkoda, bo moim zdaniem jest materiału na dobry serial pod dostatkiem, i skoro efekty to nie problem...

Taclem - 5 Grudnia 2006, 18:27

Osz kurde... Na DVD ukazało się "Serce Gór" z Radkiem Pazurą. Jak chcecie wiedzieć jak wyuglądają polskie szanse na produkcję fantastyki, to zobaczcie ten film.
Adashi - 5 Grudnia 2006, 23:48

A czy ktoś widział ten film? Słyszałem już o nim kilka lat temu i jestem ciekaw co z tego wyszło. Opis zapodają tutaj
Taclem - 6 Grudnia 2006, 09:12

Mam dziwne wrażenie że pomiędzy tamtą zapowiedzią a produktem końcowym coś się z tym filmem wydarzyło niedobrego. Podejrzewam że nie starczyło kasy na realizację całości. Dokręcono jakiegoś smutnego dziadka z wnusiami i wyszło coś na skrzyżowaniu "Tajemnic Sagali" z "Wiedźminem". Mnie osobiście poraziły sceny walk na miecze :-)
Adashi - 9 Grudnia 2006, 10:48

Poraziły śmiechem czy finezją :) To podobno od początku (pierwotny tytuł brzmiał Duch Gór) była niezależna produkcja, więc spodziewałem się, że będzie bez fajerwerków.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group