To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Stare ogłoszenia - Loga przeglądarek na forum.

mawete - 17 Sierpnia 2006, 12:28

A ja lubię statusy :D - śmieszne są... :D
Gustaw G.Garuga - 17 Sierpnia 2006, 12:45

Kwapiszonie, po co ekstremalizujesz? Czy ktoś tu postuluje zniknięcie awatarów?

mawete, statusy "podnickowe" są OK, dyskutujemy o statucie online/offline pod postacią zielonego ludzika.

Słowik - 17 Sierpnia 2006, 12:47

Któremu z modów sie nudzi ? ;)
Kwapiszon - 17 Sierpnia 2006, 13:11

RE: Gustaw G.Garuga
Cytat
Kwapiszonie, po co ekstremalizujesz? Czy ktoś tu postuluje zniknięcie awatarów?

A nie ?
No może chociaż liczbę postów zlikwidować

RE:Godzilla
Cytat

Chyba możesz sobie nastawić taką opcję w przeglądarce, żeby nie wczytywała obrazków. Trochę czasu to oszczędza, jeśli masz kiepskie łącze.

Mogę, ale nie ma takiej potrzeby łącze mam chyba okey

RE: Gustaw G.Garuga
Cytat

....mawete, statusy podnickowe są OK, dyskutujemy o statucie online/offline pod postacią zielonego ludzika.

To zrób ankietę
myślę że i tak to niema większego znaczenia

Słowik - 17 Sierpnia 2006, 13:22

Po co zaraz ankietę. Pospamujemy tutaj trochę i zielone ludziki znikną, tak jak loga systemów i przeglądarek :mrgreen:
Kwapiszon - 17 Sierpnia 2006, 13:24

W sumie tak, jakiś mod przyjdzie i naciśnie guziczek i pyk ludzików nie będzie
ale trochę OT będzie.

mawete - 17 Sierpnia 2006, 13:43

Dobra <ignore> ten temat... bo zaraz dojdzicie do wniosku ze najlepiej forum całe zlikwidować (bo sie wolno ładuje :mrgreen: ) bye
Pako - 17 Sierpnia 2006, 15:14

Ludziki dodać to możę zapewne tylko NURS lub Logan, z czego NURS parę razy chyba wspominał, że nie grzebie, bo boi się zepsuć, tak więc zapewne logan kręci się tam ;)
I tak Kwapiszonie: awatary są osobiste, kazdy daje sobie awka, z którym potem ja go indentyfikuję, nie identyfikuję natomiast osoby z systemem czy przeglądarką. Dlatego mi to potrzebne nie było. Zielony ludek? A może se zostać, czasem dobrze wiedzieć, czy ktoś jest, czy nie. Ale jak zniknie, to też dobrze, bo płakać za nim nie będę.
Licznik postów? Można wywalić, mi na nim (wbrew pozorom!) nie zależy kompletnie. :P

Godzilla - 17 Sierpnia 2006, 15:50

A ja go lubię :D
Pako - 17 Sierpnia 2006, 15:53

Kogo? Kwapiszona też lubię :) A zielonego ludka? ani mnię grzeje ani ziębi :)
dzejes - 17 Sierpnia 2006, 18:49

Ludziki? Jakie ludziki?
Pako - 17 Sierpnia 2006, 19:23

Takie, jak ja jestem online, to mi się pod miejscowością moją pojawia zielony ludek i szary napis online.

A ja już wiem! On zielony jest! A zielony to dla Seti sprawa!!!

Gustaw G.Garuga - 17 Sierpnia 2006, 19:39

Zgadzam się z Pako w kwestii awatarów i log (ów?) przeglądarek :)
GAndrel - 17 Sierpnia 2006, 21:51

Szkoda, ze nie ma juz ikonek systemow operacyjnych. :( Bylaby jeszcze jedna egzotyczna, bo zainstalowalem sobie FreeBSD. :-)
Ixolite - 17 Sierpnia 2006, 23:10

Mnie zawsze najbardziej bawi Opera Mobile :>
GAndrel - 18 Sierpnia 2006, 08:13

Da się zrobić. Wieczorem nakarmię Forum odpowiednimi danymi. ;)
Pako - 18 Sierpnia 2006, 08:46

Nie przesadzajcie, bo się zawiesi :P
Fidel-F2 - 18 Sierpnia 2006, 13:50

ja chcę ikonek
GAndrel - 18 Sierpnia 2006, 18:38

Gdyby byly to by sie pojawily dwie dodatkowebegzotyczne ikonki. Tym razem, zgodnie z zapowiedzia, mobilna Opera. Na Zaurusie.:)
Ixolite - 18 Sierpnia 2006, 18:42

Jak ja z komórki swej na jedno takie forum pisałem, to Opera Mobile wystąpiła pod ikonką Opery zwykłej, a system pojawił się jako niezidentyfikowany w postaci nibieskiego znaku zapytania na białym tle. Kiedyś przerabiałem te ikonki, żeby pasowały do czarnego tła, więc wiem, że systemów mocno egzotycznych tam nie ma, tylko Windowsy, pare popularnych dystrybucji Linuxa, MacOs, Novell, Solaris i jakieś dziwne co to nawet nie bardzo wiem co. Z przeglądarek też głównie te popularniejsze, zarówno Windowsowe jak i Linuxowe i Macowe, ale te popularne. Lynx'a chyba tam nie ma.
GAndrel - 18 Sierpnia 2006, 20:10

Nie ma. Był znak zapytania. Linux, spod którego wtedy pisałem nie został rozpoznany i były razem dwa znaki zapytania. Ciekawe jak by było dla Zaurusa? ;)


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group