To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Powrót z gwiazd - Niektórym jedno za mało

Martva - 9 Grudnia 2006, 17:25

No własnie jestem nieco przerażona :roll:
No ale z drugiej strony nie wszystko mnie interesuje, więc może nie będzie tak źle. Najgorsze na takich forach, to zrobic sobie tydzień zaległości ;)

Kruk Siwy - 9 Grudnia 2006, 17:28

Martva, najgorsze jest to, że nawet w tematach, które Cię nie interesują potrafią zacząć się ciekawe dyskusje. A to z powodu niezbyt rygorystycznego trafkowania offtopów przez modów. I chwała im za to!
Lowenna - 9 Grudnia 2006, 17:42

Tutejsze jest bodaj 6 czy 7. Na jednym jestem biernym czytaczem, ale reszta to hoho;)
Pako - 9 Grudnia 2006, 18:19

Nigdy nie potrafiłęm być biernym czytaczem forum :) Parówkowym skrytożercom mówimy nie! :mrgreen:
Aga - 10 Grudnia 2006, 18:52

Martva, ja miewałam nawet miesięczne. Wyobrażasz to sobie? Te tysiące nieczytanych postów... :lol:
gorat - 14 Grudnia 2006, 13:29

Jacek Dukaj i jego twórczość :shock:
Nówka niby, ale jako samodzielna inicjatywa pewnie nie przetrwa :? Za dużo znaków na to wskazuje.


Edit: Fantazyn, może komuś się przyda, by po ukazaniu się nowego numeru mieć komu flaczki wyrywać :twisted:

nika - 14 Grudnia 2006, 15:31

Chyba powrócę do tematu...
Odwiedzam tylko to forum i ostatnio jedno takie z sga.Brak czasu niestety.
Muszę jednak przyznać , że marny ze mnie mówca i czasami robię za-parówkowego skrytożerce. :twisted: Nie dlatego , że nie chcę sie wypowiedzieć , tylko wolę poczytać co piszą mądrzejsi ode mnie...No w grę wchodzi jeszcze wrodzona nieśmiałość :wink:

dzejes - 14 Grudnia 2006, 15:39

Cytat
nika:
No w grę wchodzi jeszcze wrodzona nieśmiałość :wink:



Lub też ukryte w podświadomości tendencje do podglądactwa :P

Ambioryks - 24 Stycznia 2009, 15:40

Republika FiR, Zaginiona Biblioteka, Brama Światów, forum.polityka.org, liberalne.pl, Uniwersum Total War, mikke fora, umkc, Forum Książki - na tych forach napisałem jak dotąd najwięcej postów i jestem najaktywniejszy. Przy czym, na różnych forach mam różne nicki.
Ziemniak - 24 Stycznia 2009, 16:11

Ambioryks napisał/a
Przy czym, na różnych forach mam różne nicki.

Na wszelki wypadek? :mrgreen:

mad - 8 Marca 2009, 00:20

Niejedno forum, na którym się udzielałem, upadło :( Przykra rzecz: chcesz wejść, poczytać, popisać, a tu okienko z nieładnym komunikatem wyskakuje.
Aktualnie szukam jakiegos dobrego forum o jazzie. Na anglojęzyczne jestem za cienki.



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group