To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Gry o tron - Liga Światowa

Gustaw G.Garuga - 29 Listopada 2006, 12:06

Racja. I to właśnie jest niesamowite. Układ.
Last Viking - 29 Listopada 2006, 12:14

Chyba masz rację count. Tak to właśnie wyglada na naszym podwórku :(
Jeśli już rodzimi trenerzy osiagają sukces to pobierali nauki za granicą.
Tam też uczyli się zintegrowania dyspozycji fizycznej z psychiczną, treningu mentalnego. Tego brakuje naszym zawodnikom grającym w Polsce.

hrabek - 29 Listopada 2006, 12:23

Dokladnie: mentalnosc plus nowoczesna taktyka. Juz nie mowie o odpowiednim podejsciu do zawodnikow - oni musza wierzyc, ze to sie uda, a tego nie osiagnie sie mowiac: "robcie tak, bo ja wam tak mowie, a ja wiem najlepiej". Beenhakker dokladnie tlumaczy co i jak, Lozano tez i w ten sposob dociera do zawodnikow. I efekty widac. Chlopaki maja mentalnosc zwyciezcow i zaszczepiona nowoczesna taktyke i to przynosi efekty, wczesniej nie bylo ani jednego, ani drugiego. Nasza taktyka wczesniej to bylo podac do Hajty, ktory kopnie 60m do przodu na glowe Kaluznego "na afere". Albo bedzie gol, albo moze sie rog wywalczy. Jak widzialem takie mecze, to az mi sie plakac chcialo. A teraz to nie mam nawet czasu chipsow pochrupac, bo siedze jak wmurowany i nie mysle nawet o tym, zeby reka do miski ruszyc.
Last Viking - 30 Listopada 2006, 08:16

A propos rozmowy o mentalności zwycięzców przytoczonej przez counta. Znalazłem taki fragment w wywiadzie ze Świderskim:

Świderski
Cytat
Awans do finału byłby ogromnym sukcesem, ale muszę powiedzieć otwarcie: teraz mamy ochotę już tylko na złoto – zakończył Świderski.


I oto właśnie chodzi. :mrgreen:
O taką postawę :bravo

Sandman - 2 Grudnia 2006, 09:24

Matko i córko, jeszcze mi ręce drżą. Oni przyprawią mnie o zawał, albo jakiś inny wylew, ale jesteśmy w finale MŚ!!
Agi - 2 Grudnia 2006, 09:29

:bravo :bravo :bravo :bravo :bravo :bravo :bravo :bravo :bravo :bravo finał jest nasz
Adashi - 2 Grudnia 2006, 09:42

Polska vs Brazylia - będzie gorąco.
Last Viking - 2 Grudnia 2006, 09:59

Moje biedne wikingowe serce :roll:
Zawału można dostać.

Udało się i mamy w końcu upragniony medal :mrgreen:
:bravo :bravo :bravo

hjeniu - 2 Grudnia 2006, 10:47

Złoty ofkoz :D
gorim1 - 2 Grudnia 2006, 14:33

boże jeszcze raz sprawią że będę klął ich to nie obejrze ich więcej (i tak wiem że oglądać będę)
Aga - 3 Grudnia 2006, 14:45

Wielkie :bravo :bravo :bravo dla Polaków. Szkoda, że ten słabszy mecz przydarzył im się akurat dzisiaj, ale i tak to jest wielki sukces. Bardzo podobał mi się też gest, ta dedykacja medalu dla Arka Gołasia. Żal, że nie doczekał.
Osobne :bravo dla Zagumnego, najlepszego rozgrywającego i dla Wlazłego, nominowanego do nagrody MVP.

gorim1 - 3 Grudnia 2006, 14:48

Polacy grali tak jak im Brazylia pozwoliła czyli niewiele
mówi się trudno
ale i tak wielkie :bravo za srebro

Agi - 3 Grudnia 2006, 15:25

Szkoda, że Lozano tak późno zmienił Gacka, ale i tak wielkie brawa :bravo
Sandman - 3 Grudnia 2006, 15:27

:bravo Dla wszystkich. Świetny turniej. Brazylia była dziś poza naszym zasięgiem, ale to drużyna, która już ma doświadczenie w grach na takim poziomie. Naszych chyba jednak trochę zjadły nerwy. Może następnym razem...
Pako - 3 Grudnia 2006, 18:36

No :bravo , :bravo . Pokazali, żę jednak grają, i to porządnie. Wice mistrze... dumnie brzmi, nie?
Radomir - 3 Grudnia 2006, 18:43

Tak, brawo Polacy. Z Brazylią się nie popisali, ale mimo to należy im się ogromny szacunek.

I przy okazji pytanie: jak mogę sobie awatara ustawić?

Fearfol - 3 Grudnia 2006, 18:45

Polska :bravo :bravo :bravo naleŻą się Świetny turniej
Gustaw G.Garuga - 3 Grudnia 2006, 20:59

Wicemistrzom świata - :bravo
Agi - 3 Grudnia 2006, 21:55

Radomir, avatara będziesz mógł sobie wstawic po napisaniu 25 merytorycznych postów

A coby offtopu nie było - :bravo dla wicemistrzów świata

NURS - 3 Grudnia 2006, 23:13

Radomir, a jak ze Starachowic, to jeszcze łapówka będzie konieczna dla ojca prowadzącego :-)
A ontopicznie. Pan Prezymier zamówił schodki, żeby wręczyć medale naszym zwycięzcom. Podobno też walizkowe :-)

Agi - 3 Grudnia 2006, 23:32

:bravo :mrgreen:
GAndrel - 4 Czerwca 2007, 09:03

Liga Światowa ruszyła cztery mecze temu, pora więc odświeżyć wątek.

Na razie Polacy idą jak burza. :)

Sandman - 4 Czerwca 2007, 09:29

Jako że to dopiero początek ich zgrupowania i mając pewny awans do finału najwyższą formę przygotowywują na później to grają naprawdę dobrze. Tak naprawdę dopiero mecze z Bułgarami pokarzą na co ich teraz stać.
Agi - 4 Czerwca 2007, 09:31

Miimo wszystko mam nadzieję, że ich te mecze nie pokarzą i wyjdą z tego obronną ręką.
GAndrel - 10 Czerwca 2007, 11:22

No to dzisiaj był mały horrorek. ;) Męczyliśmy się ale na szczęście wygraliśmy.
Agi - 18 Czerwca 2007, 00:27

:bravo :bravo :bravo
Argentyna : Polska 0:3 w dobrym stylu. Ta "świnia" na koniec normalnie dobiła Argentyńczyków :mrgreen:

Piech - 18 Czerwca 2007, 00:41

Cytat
Ta świnia na koniec normalnie dobiła Argentyńczyków

He, he.

hijo - 18 Czerwca 2007, 14:02

Fajny mecz był i znowu straciłem cennągodzinę snu, ale warto było :bravo
Sandman - 18 Czerwca 2007, 15:57

Powoli się rozkręcają, fajnie, że Lozano gra wszystkimi zawodnikami, zgrywają się i ma zmienników praktycznie na każdą pozycję (poza rozgrywającym bo Żygadle niestety dużo brakuje do Zagumnego),
Sandman - 23 Czerwca 2007, 18:42

:bravo Wielkie brawa dla naszych. Jak zwykle dbali, żeby moje serducho nie popadło w stagnację, ale zwycięstwo nad Bułgarami to już coś. Przeciwnik zdecydowanie większego kalibru niż Chiny, czy Argentyna. Mam nadzieję, że szczyt formy przypadnie faktycznie na finały LŚ.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group