To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Do redakcji - pytanie odnosnie zoltej serii

motylo - 29 Czerwca 2006, 11:27
Temat postu: pytanie odnosnie zoltej serii
witam

na wstepie zaznacze, ze przeszukalem forum, pod katem 'żółt* seri*' i niewiele informacji otrzymalem. chcialbym sie dowiedziec, czy nadal mozna zakupic i gdzie. kiedys pojawily sie
w empiku, jednakze rozeszly sie jak swieze buleczki. dodatkowo chcialbym uzyskac informacje
o poszczegolnych pozycjach, ktore wydawnictwo wydalo.

pozdrawiam

gorat - 29 Czerwca 2006, 11:43

Kupno: pewnie wyłącznie w redakcji.
Lista: tutaj jest oferta, lecz czytałem, ze ponoć 8 wyszło, więc lepiej byłoby to rozjaśnić.
Zapowiedzi: można pomarzyć :roll: :(

Godzilla - 29 Czerwca 2006, 12:11

No, jeszcze chyba się ukazały "Między otchłanią a morzem" A. Hałas i "Wieża" A. Koronowicz, jeśli się nie mylę. Niektóre tytuły widzi się jeszcze w księgarniach (pewnie coraz rzadziej). Część z zapowiedzi wyszła w innych wydawnictwach.

Tutaj trochę o Żółtej Serii było.

NURS - 29 Czerwca 2006, 12:47

Oprócz tego, co na stronie, był zbiorek Agnieszki Hałas i Przesiadka w piekle Ziemiańskiego. Jesli ktoś chce kupić któryś z tytułów, to mamy jeszcze resztki na składzie.
Sasori - 29 Czerwca 2006, 12:53

Ewentualnie można pisać durnowate recenzje i otrzymywać wybrane tytuły w prezencie :>
Słowik - 29 Czerwca 2006, 12:56

AaaaaaHa !!
Czyżby jednak nasza niespodzianka wystawiła nos zza winkla ? ;)

motylo - 29 Czerwca 2006, 13:55

NURS: rozumiem, ze mam skontaktowac sie z Toba przez PW i nastepnie uzgodnimy wszystko ?

pozostalym osobom dziekuje za szybka odpowiedz.

Pozdrawiam

mawete - 29 Czerwca 2006, 14:08

A ja będę upierdliwy...... motylo: nie przywitałeś się we właściwym temacie :D
Rafał - 29 Czerwca 2006, 14:15

Na ileż sposobów można zagospodarować skrzydełka, a motyla noga! :mrgreen:

Lecę rozpalać ogień pod kociołkiem :mrgreen:

NURS - 29 Czerwca 2006, 14:52

Tak, motylo, poczytaj, co byś chcial i daj znać.
A co do niespodzianki, to Sasori nie ma z tym nic wspólnego, raczej chcial wspomnieć, że dostal knigę za recenzję numeru :-)

Ausir - 19 Lipca 2006, 02:33

Swoją drogą, to jeśli kontynuacji Żółtej Serii nie będzie, chyba dobrze by było wreszcie zdjąć ze strony zapowiedzi, bo wprowadzają w błąd (szczególnie, że część z tych książek wydali już inni wydawcy).
NURS - 19 Lipca 2006, 08:43

co fakt, to fakt, jak mawia Oramus. :-)
Anko - 19 Lipca 2006, 23:19

No dobrze, to dlaczego Agnieszki Hałas nie przesunięto z "zapowiedzi" do działu pozycji wydanych? A teraz, po skasowaniu zapowiedzi, ta pozycja zniknęła ze strony całkowicie. :?
Ausir - 19 Lipca 2006, 23:42

Podobnie "Przesiadka w piekle" Ziemiańskiego.
NURS - 20 Lipca 2006, 00:02

Na razie wyłączyłem strony, książki wydawała inna firma, nie mam wszystkich materiałów, w najbliższych dniach postaram się coś posciągać i uzupełnię info o serii.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group