To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Stare ogłoszenia - a dni tematyczne s-f

Lu - 22 Maj 2006, 11:40

Zgłaszam się do zabawy w Stargajty.

Co prawda mało znam ten serial (zawsze uważałam go za niskobudżetowy kicz), ale chętnie się pobawię. Chciałam być oczywiscie tymi wrotami (bo wszystko zawsze zaczyna się od drzwi ;) ) , ale zmieniłam zdanie i będę chyba jakimś strasznym guaulem. Albo dobrym kosmitą... właściwie to nie wiem.... :roll:

Duke - 22 Maj 2006, 15:54

Jak Stargate to Stargate melduje się na miejscu robiąc odpowiednią minę ;)
elam - 22 Maj 2006, 20:39

Duke, kocham Baala ! ! ! ale to dopiero 2go czerwca... :)

super. nie zmieniaj awatarka. pieknyyyy jesssssstessssss... juz slinie sie cala.... :mrgreen:

Duke - 23 Maj 2006, 08:05

To specjalnie dla Ciebie. Pozatym doskonale pasuje do mojej wrednej mordy z realu ;)
Lu - 23 Maj 2006, 09:27

Duke, nie kokietuj .... to nieprzystoi twardzielowi ;)
Godzilla - 23 Maj 2006, 10:37

Hmmm, a ja tego nie oglądałam. Musiałabym się dokształcić. Albo spróbować czy do tych Stargejtów nie pasowałby jakiś wytrych.
elam - 23 Maj 2006, 11:18

Baal to moj ulubiony goauld. przystojny, zly, a przy okazji inteligentna bestia. :) ogladam juz 9ty sezon i jedyny Baal trzyma sie jeszcze dzielnie, kiedy inne goauldy wachaja kwiatki od spodu :)
hmm, godzillo, chcesz byc czarnym charakterem, dobra postacia, czy moze jakas superlaska? :) na poprzedniej stronie podalam linka do Stargate - mozesz sobie poogladac i poczytac..

(o, godzilla moglaby byc np. asgardczykiem, malym szarym kosmita jak w archiwum x :) )

elam - 26 Maj 2006, 17:42

nie lubie sie powtarzac :) i to tak zaraz po sobie w dodatku, ale dla tych, co przeoczyli -
przypominam, ze

za tydzien o tej porze przechodzimy przez GWIEZDNE WROTA !!!!

mamy juz Baala - bedzie kogo bic ;) , mamy chyba dr Frazier - ona nas z ran wyleczy. i Daniela Jacksona.
Na O'Neila to by mi Rafal pasowal.. a Nurs to moze byc generalem Hammondem? albo Thorem, tym dobrym, malym szarym kosmita bez spodni? ;)

link do strony o gwiezdnych wrotach juz byl zapodany. ruszac sie, ludziska, mobilizacja! goauldy atakuja! Ori sieja zamet! Wraithy leca do naszej galaktyki ! :)

elam - 7 Listopada 2006, 22:53

mili moi!!!!

pamietacie te dni tematyczne, Star Wars i Stargate? Fajne to bylo.

no i teraz bawimy sie w South Park, calkiem spontanicznie...

Pomyslalam, ze jak nam SP przejdzie (no bo ilez mozna) to moze urzadzimy sobie znowu taka weekendowa zabawe?

Np z okazji Dnia Niepodleglosci, moze cos patriotycznego ? :) (np kazdy wybiera sobie zwierzatko z "folwarku zwierzecego" :mrgreen: )
Albo calkiem fantastycznie, dzien komiksu polskiego

co Wy na to?

hjeniu - 7 Listopada 2006, 22:54

No...
elam - 7 Listopada 2006, 22:56

co: no??????? :twisted: :wink:
Pako - 7 Listopada 2006, 22:58

On wybrał Rodiona z komiksu polskiego :P
Ale ogólnie - czemu nie? można i tak :)
Ostatnio myślałem, żęby ten temat wskrzesić, ale co chciałem, to albo mi się komp zepsuł, albo roboty masa. Dzięki Elam :)

hjeniu - 7 Listopada 2006, 23:01

Pako, autorem tego powiedzonka (niezwykle treściwego zresztą) jest Marian a nie Rodion. elam, to znaczy, że jestem za a nawet ze śrubokrętem jak mawiał nasz były, były prezydent :mrgreen:
elam - 7 Listopada 2006, 23:02

faajnie, to jest nas juz 4 :D
Tomcich - 7 Listopada 2006, 23:03

Ale Ty mnie kochasz, Marian, czy Ty mnie nie kochasz? :mrgreen:

Elam - dobry pomysł z tym polskim komiksem. To co w weekend? :D

BTW. A kiedy dni tematyczne B5? :mrgreen:

elam - 7 Listopada 2006, 23:05

B5 tez kiedys sie zrobi :)

no to dobra, ludkowie mili, od piatku po poludniu ubieramy sie w komiksy? pasuje wszystkim? :)

Nexus - 7 Listopada 2006, 23:17

Komiksy :mrgreen: Dołączam do ogólnego szaleństwa.... muhahahahaha
Ixolite - 7 Listopada 2006, 23:20

no no no :mrgreen: :bravo
Agi - 7 Listopada 2006, 23:22

wersja komiksowa podoba mi się :mrgreen:
dareko - 7 Listopada 2006, 23:29

Mła kce avatarkow z polskich komksow!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen:
elam - 7 Listopada 2006, 23:33

no ty juz masz :) pierwszy do przodu, QCF :)
ja chyba cos takiego sobie zrobie:

Agi - 7 Listopada 2006, 23:36

elam, dobre :mrgreen: ja też poproszę (rzuć linkę)
Tomcich - 7 Listopada 2006, 23:38

Elam - dareko ma Mikrobiego z węgierskiej bajki. :mrgreen: A mają być polskie komiksy.

A Wielki Wódz Mały Niepokój :bravo Zacne :mrgreen: I przez weekend będziesz opowiadać dowcip o gąsce Balbince. :mrgreen:

Ziuta - 7 Listopada 2006, 23:39

Ja zaklepują sobie Gorsky'ego z serii Piątkowskiego i Adlera. Muszę tylko znalexć jakiś dobry obrazek.
elam - 7 Listopada 2006, 23:39

Agi - nie mam linka, mam komiks.... :)
Agi - 7 Listopada 2006, 23:42

aha... no to sobie coś znajdę :mrgreen:
Studnia - 8 Listopada 2006, 07:50

Kurcze, a kiedys mialem tyle komksow... No nic cos sie znajdzie. To ja tez sie pisze.
hjeniu - 8 Listopada 2006, 10:18

No...
elam - 8 Listopada 2006, 10:44

... to moze ja opowiem dowcip?
hjeniu - 8 Listopada 2006, 13:18

Ok. Chociaż powinien znaleźć się w wątku Kruka.

Pijany delikwent postanowił sobie skrócić drogę do domu, idąc przez cmentarz. W trakcie podróży zobaczył grabarza kopiącego grób i postanowił go przestraszyć. Podszedł do człowieka pracującego po cichutku i:
- ŁU! - grabarz nie reaguje - ŁUUU! - dalej nic - ŁUUUUUU! - zero reakcji.
Nasz pijaczek się zniechęcił i poszedł sobie dalej, dochodzi do bramy cmentarza. ŁUP! Zobaczył wszystkie gwiazdy. Leży sobie i widzi jak pochyla się nad nim grabarz z szpadlem.
- Chciałeś sobie pospacerować to sobie spaceruj, ale ile razy mam powtarzać: Za teren nie w y c h o d z i m y.



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group