To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Stare ogłoszenia - a dni tematyczne s-f

elam - 15 Kwietnia 2006, 16:01
Temat postu: a dni tematyczne s-f
Po udanym dniu Wladcy Pierscieni czesc uzytkownikow tego forum postanowila, ze nadal bedziemy urzadzac dni tematyczne. Mniej-wiecej raz w miesiacu, przez 48 godzin, w piatek i sobote wypadajace conajmniej na tydzien przed ukazaniem sie nowego numeru SFfh.

Kolejny dzien tematyczny poswiecony bedzie Gwiezdnym Wojnom.
Poniewaz w majowy weekend wiele osob zapewne wyjedzie na urlop, proponujemy urzadzenie gwiezdnych wojen juz za tydzien, tj. 21-22 kwietnia.

Na czym to polega? ano, zmieniamy sobie awatarka na odpowiednia postac (linki do awatarow znajdziecie w temacie o tym tytule) i gadamy na wybrany temat... Gdzies na forum powstanie takze okolicznosciowy watek, gdzie bedzie mozna sie wyzyc, uzywajac obu stron Mocy i roznokolorowych laserow :) .

Pako - 15 Kwietnia 2006, 16:17

Ja chcę różowy! :P
Za tydzień powiadasz? Postram się przygotować, ale nie wiem, na ile w piątek będę. Ale liczcie na mnie :)

Iscariote - 15 Kwietnia 2006, 16:21

Logan:
Cytat
Kochani, za niecałą godzinę rozpoczynamy gwiezdowojenny maratonik. Nie mam dostepu do bazy tak jak proponował Gorat, ale na te dwa dni odblokuję możliwość zmiany nicka, tak aby każdy bawiący się mógł go sobie zmienić na gwiezdnopodobnego. Proszę tylko, abyście nie przesadzali z tymi zmianami.

Tak więc ostrzyć lightsabery, ładować ogniwa miotaczy i tak wogóle to życzę miłej zabawy.

Niech Moc będzie z Wami.


I nie rozumiem... co się wydarzyło, że wszystko zaczyna się jeszcze raz od początku? :?

Pako - 15 Kwietnia 2006, 16:24

Nic się nie wydarzyło, to Logan coś wtedy pomylił po prostu :)
Rodion - 15 Kwietnia 2006, 16:25

Elam, widzę, że ktoś komu się spieszy na urlop, dotarl do Ciebie ze swą suplika? :lol:
Lu - 15 Kwietnia 2006, 16:31

Cóż za wspaniały pomysł!
Przyłączam sie całą swą osobą i przyklaskuję termin 21-22 kwiecień jako najlepszy z możliwych wyborów!

EDIT:
Rodion, uważaj.... 8)
:) :) :)
I dziękuję za wsparcie :)

elam - 15 Kwietnia 2006, 16:31

dokladnie, suplikant(ka) dotarl(a) , i Logan wtedy pomylil.. :)
no, ale to ja tu zondze! a nie jacys zli admini :)

Rodion - 15 Kwietnia 2006, 16:33

Spiski! Wszędzie spiski! :roll: :D
NURS - 15 Kwietnia 2006, 16:37

Przypominam tylko, ze stanowisko imperatora jest juz zajęte
Lu - 15 Kwietnia 2006, 16:40

O właśnie - trzeba rozdzielić role - Gorat chyba chce być Yodą, Miria Mocą a ja jej ciemną stroną albo skafandrem Harrisona Forda - jeszcze nie podjęłam decyzji ostatecznej :)
elam - 15 Kwietnia 2006, 16:48

a kto bedzie gwiazda smierci?? :)

co do rozdzielania rol, uwazam, ze kazdy powinien miec prawo do bycia tym, kim chce - a nawet, jak bedzie dwoch Luke skywalkerow, czy dwoch vaderow, to nie szkodzi - bedzie ciekawiej.. :)

Rodion - 15 Kwietnia 2006, 16:50

Czy mlody Vader to to samo co stary Vader? :mrgreen:
Pako - 15 Kwietnia 2006, 17:01

Młody Vader to nie to samo, co Vader stary. Nie ma jeszcze astmy :P
A nie planeta, na litość bogów i mocy, gwiazda... gwiazda śmierci :)

elam - 15 Kwietnia 2006, 17:10

och ja glupia, znowu mi sie pokickalo... :) to przez te swiateczne smakolyki, zawieraja za duzo alkoholu.. zaraz poprawie..

Lu - 15 Kwietnia 2006, 17:14

Bez komentarza.... :twisted:
NURS - 15 Kwietnia 2006, 18:23

Logan będzie Gwiazdą śmierci i bedzie dematerializował rebeliujących z wrodzonym wdziękiem :-)
Rodion - 15 Kwietnia 2006, 18:26

Szczęście, ze będę czymś innym. :)
Pako - 15 Kwietnia 2006, 18:31

ja zostanę jakimś sokołem ;)
Rodion - 15 Kwietnia 2006, 18:37

Czyli kawałkiem kosmicznego zlomu. :wink:
Pako - 15 Kwietnia 2006, 18:41

:P A kim ty chcesz być, co Rodionku?
A sokołem nie zostanę... głupio by się statek grało ;)

Rodion - 15 Kwietnia 2006, 18:45

Ależ Pakusiu, zdradzanie tego przed czasem popsuloby zabawe!
NURS - 15 Kwietnia 2006, 18:51

A może zrboic liste postaci i losowanie, kto kim bedzie?
Pako - 15 Kwietnia 2006, 18:59

O... nawet dobry pomysł to by był. Trochę odmiany, grałoby się kogoś, kogo grać każą (ofcoz tylko ci, co sie do zabawy włączą). Ale pewnie i tak niektórzy odezwą się ze sprzeciwem ;)
Rodion - 15 Kwietnia 2006, 19:00

Część ról jest juz zaklepana. :wink:
Tylko jak zmusimy kogos by sie wcielił w Luke'a? :mrgreen:

Pako - 15 Kwietnia 2006, 19:07

E tam, prosto będzie. Tylko najpierw trzeba Leę wybrać - w końcu z nią się całował :mrgreen:
Rodion - 15 Kwietnia 2006, 19:09

No i czym to sie skonczylo? :mrgreen:
A Leea tylko w wersji ze statku Jabby! 8)

Pako - 15 Kwietnia 2006, 19:13

Dokłanie! Tylko ze statku Jabby!
Jakkolwiek by tam nie wyglądała ;) . Ja z pokolenia niegwiezdnowojenców, prawie nic z tego nei pamiętam :)

Rodion - 15 Kwietnia 2006, 19:15

I tak glośno o tym mówisz?!! :shock:
Wstydu nie masz! :evil:

Pako - 15 Kwietnia 2006, 19:22

A tam zaraz wstydu... widziałem wszystkie części, ale tu się jedną zobaczyło, potem kiedyś drugą, to już z pierwszej nic nie pamiętałem. Ot, nie pamiętam większości z tych rzeczy. Kiedys sobie na spokojnie wszystko przejrzę i wtedy będzie dobrze, zostanę wiernym czcicielem mocy.
A na razie Jedi Knight II mi wystarcza ;)
Żeby nie było - ogólny klimat czaję :)
i wstydu nie mam :P

Rodion - 15 Kwietnia 2006, 19:28

Biedzaczysko! A ja myślałem ze wstyd masz tylko zakryty! :mrgreen:
GW takze ogldalem w różnych czasach, w różnych miejscach, ale moze dla tego ze czasy byly inne film robil większe wrażenie i lepiej zapadał w pamięc? :roll:



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group