To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Stare ogłoszenia - 2 kwietnia.

Logan - 30 Marca 2006, 16:51
Temat postu: 2 kwietnia.
Kochani, my tutaj sobie wszyscy gadu-gadu, ple-ple, planujemy na niedzielę "Dzień Bez Emotikona", "Dzień Tematycznego Avatara". Tymczasem uświadomiłem sobie, że zorganizować tego w tą niedzielę po prostu nie wypada. Wiecie dlaczego? Pomyślcie przez chwilę...
Iscariote - 30 Marca 2006, 16:59

Data śmierci Jana Pawła II :cry:
Romek P. - 30 Marca 2006, 17:06
Temat postu: Re: 2 kwietnia.
Cytat
Kochani, my tutaj sobie wszyscy gadu-gadu, ple-ple, planujemy na niedzielę Dzień Bez Emotikona, Dzień Tematycznego Avatara. Tymczasem uświadomiłem sobie, że zorganizować tego w tą niedzielę po prostu nie wypada. Wiecie dlaczego? Pomyślcie przez chwilę...


Tak, chociaż nie jestem religijny, uważam, że to była wielka postać i nie byłoby to stosowne. Nie ma co się umartwiać, ale... zachowajmy dobry smak :)

Pako - 30 Marca 2006, 17:07

NO... faktycznie... głośno o tym, ciągle się pamięta, a jakoś z głowy jednak wypada, jak sie coś ustala... Nie wypada, też mi się tak wydaje.
Więc albo 1 kwietnia, albo przyszły weeekend, bo w tygodniu radczej nie.

NURS - 30 Marca 2006, 17:14

Proponuję przyszłą niedzielę, znaczy kolejną.
Pako - 30 Marca 2006, 17:28

Nom. zgadzam się. weekend jest do takich akcji najlepszy, a niedziele chyba zwłaszcza.
Lu - 30 Marca 2006, 18:46

Niektórzy logują się na forum tylko w pracy..... ale i tak niedziela jest najlepszym wyborem. Szczerze mówiąc zapomniałam o TEJ niedzieli - optuję więc za następną.

Loganie - czy można w jakiś sposób dać informację we wszystkich watkach? Większość osób czytuje tylko wybrane, ale dobrze by było gdyby wszyscy dowiedzieli się o tej/tych akcjach :wink: . Wówczas mieliby sznsę przyłączyć się do nich - do czego bardzo zachęcam wszystkich forumowiczów 8)

Logan - 30 Marca 2006, 18:57

Lu, służę uprzejmie...
elam - 30 Marca 2006, 22:12

no faktycznie, skleroza nie boli.. :(
Godzilla - 31 Marca 2006, 09:54

Macie wszyscy rację. Zostawmy akcje na potem.
Rodion - 31 Marca 2006, 09:58

Ano.
Kurcze, to juz rok?

Iscariote - 31 Marca 2006, 19:30

Nom.. jakby nie patrzeć rok mija. :cry:
Ale za to media powoli zaczynają mnie denerwować :? Znów wszyscy mają nadzieje, że zwiększy się popyt na jakąś gazetkę bo będzie artykuł o Janie Pawle II

Pako - 31 Marca 2006, 19:37

Media to media Iscariote.. zawsze chcą na wszystkim zarobić, cokolwiek by to nie było. I na to chyba się nic nie poradzi.
Dzień może faktycznie nie smutny jakoś szczególnie, ale żal ciągle jakoś.. no i to już rok jest.. już rok, a człowiek ani się obejrzał...

dzejes - 31 Marca 2006, 22:54

Aj tam media. Wszyscy biegną do kamer sprzedawać swoje z papieżem kontakty, od Leppera do Dziwisza.

I to jest smutne.

mawete - 2 Kwietnia 2006, 20:46

Raz do roku sobie przypominają...


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group