To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Poprzednie edycje - Linki doddane na innych forach.

mawete - 15 Marca 2006, 16:23
Temat postu: Linki doddane na innych forach.
Chiałbym żeby o tej nagrodzie usłyszeli WSZYSCY miłośnicy fantastyki. Nie interesuje mnie kto kogo lubi, kto kogo nienawidzi. Interesuje mnie tylko realna ocena - płacimy za sms-a - oceniamy. Prosiłbym współforumowiczów o pomoc w popularyzacji tej nagrody. Jeśli ktoś mógłby informację a tej nagrodzie umieścić na innym forum to byłoby dobrze. Te fora możemy podać w tym temacie.
mawete - 15 Marca 2006, 16:29

Ja dodałem na forum NF:
Forum Nowej Fantastyki
Harkonnen2 umieścił :
Tutaj

NURS - 15 Marca 2006, 16:49

Dzieki uprzejmości Fahrenheita, takze u nich znalazła sie pełna lista i regulamin. Jesli ktoś ma szanse wrzucić linka, albo przekleić całość na inne strony, ma moje pełne przyzwolenie a nawet akceptację.
GAndrel - 17 Marca 2006, 10:49

Nie chcę marudzić, ale może warto by informację o nagrodzie najpierw zaktualizować no stronie SFFH? Nie każdy najpier zagląda na forum.
Godzilla - 17 Marca 2006, 10:56

O tak, tam są i inne rzeczy nie ruszane od dawna. Wiem, to kupa mrówczej roboty, na którą nigdy nie starcza czasu...
NURS - 17 Marca 2006, 10:58

się wezmę, może nawet i dzisiaj.
Pako - 17 Marca 2006, 16:23

Oj.. wypadaoby coś z tą stroną zrobić.. najlepiej na nowo ją zrobić ;) Bo wolna to ona ejst, że aż strach... ale o tym już było ;) jaki ten nr telefonu jest? Może ojca namówię, żeby mi komy porzyczył :)
NURS - 7 Marca 2007, 17:15

Spoko, na czas będzie wszystko. jest domena wykupiona na samego Nautilusa, tylko ktos ja musi postawić.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group