To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Park marzeń [gry] - Gry strategiczne: turówki, RTS, ekonomiczne, itp.

Rodion - 19 Maj 2006, 14:51

No i te postacie! Komisarz ludowy w okularkach po paru pierwszych zdaniach ruszal bezpowrotnie na pierwsza linie! :twisted:
Sandman - 19 Maj 2006, 15:19

Niestety intro to nie cała gra, w Original War przerywniki kreślone kredkami według mnie też są rewelacyjne. Sama rozgrywka, cóż dodać sam decydujesz jakich pojazdów, czy żołnierzy potrzebujesz, z czego będzie większy pożytek, z działa na ciężkim podwoziu, czy z szybkich wyżutni rakiet na kołach, a może snajper lub moździerz, opcji jest wiele. Jest to gra do której najczęściej wracam, nawet teraz jestem w trakcie finałowej rozgrywki ruskimi :)
Vykosh - 19 Maj 2006, 15:35

Kruk Siwy:
Cytat
Vykosh, a jak to się ma ogólnie do IV bo ja wymiękłem. A w III gram dla odprężenia prawie codziennie.

Chyba troche bardziej zbalansowana niz IV, plus powrot do sporej ilosci pomyslow z III, chyba jednak wyciagneli w Ubisofcie wnioski z wczesniejszych niepowodzen. Grafika tak wybajerzona jak w IV. A jak bardzo dobrze dziala AI to jeszcze nie mialem okazji stestowac. :)

Kruk Siwy - 19 Maj 2006, 15:42

Vykosh, dzięki. No co zrobić - kupię. Najwyżej komuś podaruję potem. Ta grafika... to trochę studzi mój zapał. Bo oczka, bo oczka już nie te.
Sergent - 19 Maj 2006, 16:01

Wracając do Original War, to gra jest świetna, ale zabrakło kasy na reklamę i gra nie była zbyt rozchwytywana. A gnioty często ze znanej wytwórni, kładącej spore sumy na reklamy bardziej schodzą.
Indy - 19 Maj 2006, 16:03

Mnie w tej grze doBijał dialog: "Skrzynie"
Sergent - 19 Maj 2006, 16:06

Przywoływanie małpoludów też było zajefajne, ale nie ma niestety idealnych produktów. W każdym znajdą się jakieś nietrafione pomysły.
Vykosh - 19 Maj 2006, 16:37

Kruk Siwy
Cytat
Vykosh, dzięki. No co zrobić - kupię. Najwyżej komuś podaruję potem. Ta grafika... to trochę studzi mój zapał. Bo oczka, bo oczka już nie te.

Mozesz sobie zblizenie zrobic :) 3D meczy ale ma jedna zalete - mozna se dowolnie krecic mapa i robic blizej/dalej :wink:

Kruk Siwy - 22 Maj 2006, 11:41

Vykosh, ja nie chcę bliżej dalej! Ja chcę grać! A jak łeb boli po dwóch marnych godzinach to do d... z takimi pomysłami motyla jego noga.
Argael - 22 Maj 2006, 20:10

Przed chwilą, po kilkudniowym wahaniu klepnąłem potwierdzenie zamówienia na HoMM5.
Już nie ma dla mnie odwrotu :)

Fidel-F2 - 23 Maj 2006, 08:08

Pograłem w demko HoMM5 i szlag mnie trafił. Gram w gierkę jakieś na oko 15lat i przyszedł czas, że przestanę. Latająca kamerka wyprowadza mnie z równowagi, po jaką cholerę to tu umieścili:?: :?: :?: :?: :evil: :evil: :evil: :evil: :!: :!: :!: :!: Normalnie nie da się grać.
Kruk Siwy - 23 Maj 2006, 09:46

Fidel-F2, a to demo skąd? Bo bym przetestował. Tania ta 5 to chyba nie jest...
Duke - 23 Maj 2006, 10:34

Dobra, dobra pamiętam demo "Shadow Company" - gra się wieszała i generalnie straszna kicha (niedopracowana praca kamer, paskudna grafa na zoomie), a w fullu to juz był miodzio. Czasem demo to zripowane fragmenty bety. Już dawno rozwaliły mnie patche do dema optymalizujące prace.
Fidel-F2 - 23 Maj 2006, 10:47

Homm5 demo http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1237
Kruk Siwy - 23 Maj 2006, 10:52

Fidel-F2, dzięki!
Vykosh - 23 Maj 2006, 12:32

A moze macie jakas strone z ktorej mozna sciagnac gotowe mapy do HoMM V?
Niestety w tej wersji, ktora mam jest tylko kilka.

Fidel-F2 - 23 Maj 2006, 12:41

Chyba troche za wcześnie na mapy do HoMM5, cierpliwości. Gierka dopiero na rynku się pojawia.
gorat - 23 Maj 2006, 16:13

Fidel-F2 napisał/a
Gram w gierkę jakieś na oko 15lat i przyszedł czas, że przestanę.

A czy wiesz, że można się bez nich obejść? ;) Ewentualnego następcę SC zsabotowałbym ewidentnym brakiem zainteresowania, a Q4 też mnie nie obchodzi, choć fizyka prawie ta sama i grafika będzie lepsza.
Przyzwyczajenie i dostępne zasoby (mapy, mody, programiki itd.) (: :P
Więc nie ma się czym pasjonować, grajcie w co macie i już. Nerwów nie ma :mrgreen:

Duke - 26 Maj 2006, 09:36

A graliscie w 7Kingdoms II?
Indy - 9 Czerwca 2006, 23:18

Heh. Ja będę miał pełną wersję. Zastanawiam się czy opłaca się w nią grać. :?
Fidel-F2 - 9 Czerwca 2006, 23:37

A co to?
Indy - 10 Czerwca 2006, 18:22

Ble...fuj.... co ja wygaduje. W życiu nie zagram w fantasy.
Ixolite - 10 Czerwca 2006, 18:27

Ja gdzies to mam z jakiegos czasopisma chyba, ale chyba nawet nie rozpakowalem. Za to Armies of Exigo nawet mnie wciagnelo, bo bardzo wymagajace jest...
Sergent - 11 Czerwca 2006, 01:06

Heroes of Might & Magic III i tak całą konkurencję zostawia w tyle. Być może piątka strąci ją z piedestału.
Argael - 11 Czerwca 2006, 09:20

Wczoraj przyszła do mnie paczuszka z HoMM V. Gra się bardzo przyjemnie. Miodność trójki połączona z rewelacyjną grafiką, daje znakomity efekt.
Jedyne zastrzeżenia mam do polonizacji, bo znalazłem już dwa nieprzetłumaczone teksty. W niczym to nie przeszkadza w rozgrywce, ale mam nadzieję, że jakiś kolejny patch to poprawi.

Fidel-F2 - 11 Czerwca 2006, 11:25

A ja będę obstawał przy tym, że HoMM IV jest znacznie lepsza od III. I od V chyba też.
Argael - 11 Czerwca 2006, 11:44

V od III rózni się głównie grafiką, bo sama rozgrywka jest prawie taka sama. Zatem jeśli wolałeś IV, to V pewnie Ci się nie spodoba.
Duke - 12 Czerwca 2006, 15:03

7 Kingdom II to taki specyficzny RTS - walka siedmiu średniowieczych (i nie tylko) królestw z bestiami. Fajne w niej było to, że jeśli miasto liczyło 100 mieszkańców to powołanie 100 ludzi do wojska powodowało upadek miasta i śmierć głodową garnizonu. Trzeba było balansować ilość rolników z ilością robotników i liczebnością armii + małą rezerwą "na rozmnożenie". Same armie były trenowane przez oficera - im lepszy oficer tym lepsi podlegli mu wojacy. Do tego dochodziły całkiem rozbudowane aspekty finansowe. Generalnie to nie jest gierka na 5 min.
Argael - 13 Czerwca 2006, 19:56

A co powiecie na The Settlers II 3D ? Bo ja już sobie zęby ostrzę :D
Indy - 13 Czerwca 2006, 20:08

Ja tam na takie gry nie czekam. Ja czekam aż dostane Homeworlda 2 :D O yeah!!


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group