To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Stare ogłoszenia - Dzieciaczki

Emilia - 10 Marca 2006, 11:44
Temat postu: Dzieciaczki
count :D

Jaki słodki bobasek :D :D :D . Prawdziwa duma tatusia :D Chłopczyk czy dziewczynka?

Haletha - 10 Marca 2006, 12:04

Owszem, chwalisz się, ale tak należy trzymać:))) Obydwa dzieciaczki są przesłodkie. Czy ktoś jeszcze ma podobne zdjęcia? Dawać!;-))

Emilio, uśmiech twojego awatara budzi we mnie nieprzeparte skojarzenie z pewną koleżanką. W niedalekiej przyszłości jej córka (jeśli to będzie dziewczynka) będzie miała na imię Emilka:)

hrabek - 10 Marca 2006, 12:04

Chlopczyk, chlopczyk. W innym watku nawet zgadywali imie. Za czterdziesta podpowiedzia im sie udalo ;)
Godzilla - 10 Marca 2006, 12:05

Jesteście kochani, a nowy avatar Counta jest bomba. Kiedy to moja córeczka była taka mała? Dzisiaj kończy rok!
Oj, miałam kłopot, żeby znaleźć zdjęcie, na którym nie odbijałabym na minus od reszty dziewczyn. Miło na was popatrzeć.

hrabek - 10 Marca 2006, 12:11

Moze Logan znajdzie jakies swoje zdjecie z mala i tez wrzuci chociaz na chwile? :)

My wczoraj bylismy na urodzinach kuzyna mojego synka, konczyl roczek wlasnie. Byla masa dzieciarow. Moj najmlodszy, nie siedzial nawet, jedna dziewczynka miala 7 miesiecy, to juz siedziala, ale nie chodzila/pelzala, a reszta latorosli juz w wieku rozruchowym. Co to sie dzialo, ło jezu! nie da sie opisac. Halas jak na lotnisku, za kazdym dzieciakiem dwojka doroslych asekurowala, zeby sobie nie wylalo/zrzucilo czegos na glowe... Super impreza nie ma co. Wspolczuje gospodarzom sprzatania ;)

Emilia - 10 Marca 2006, 12:22

Ojej przepraszam Godzillo, że nie zwróciłam wcześniej uwagi na twoją ślicznotkę :D , ale dziecko na ręku mamy jest tak naturalne... Buźka dla dzidziusi. :D :D Mów szybko jak ma na imię, to samo count proszę (nie chcemy zgadywać)!

Bardzo mi miło Heletho. :D Pozdrów kolezankę i życz jej najpiękniejszego dzieciątka pod słońcem :D :D

Godzilla - 10 Marca 2006, 12:24

Joanna Maria :)
Emilia - 10 Marca 2006, 12:28

Ślicznie! :D Joanny wyrastają na piękne panny. Nie jedno serce zawojuje. :D
hrabek - 10 Marca 2006, 12:32

Moj to Konrad, drugiego nie chcieli zgadywac, wiec wnosze, ze nie byli zainteresowani :)
Emilia - 10 Marca 2006, 12:42

To może Konradzik sam powie. :D Co już umie? Pewnie gligli ebw, :D bo ze trzy miesięce ma. Albo już ma pół roczku i powiedział ma-ma albo ta-ta? Jak tam tata pochwal się :D
hrabek - 10 Marca 2006, 12:44

Ma 4,5 miesiaca, mama tata nie mowi, ale konwersacje dlugie prowadzi.Wczoraj nie chcial spac, wiec go tata polozyl sobie na brzuchu i gadal do niego a on tak sie smial, ze az mialem lzy w oczach ze szczescia, bo tak mi sie jego smiech podoba :)

Kurcze, rozklejam sie na starosc...

Emilia - 10 Marca 2006, 12:51

No, to jeszcze trochę i powie. A jak zacznie chodzić i do taty rączki wyciągnie i przytupta to dopiero będzie radość... Och! :D :D
Godzilla - 10 Marca 2006, 12:52

:D
Asia, jak miała 5 miesięcy, nauczyła się mówić BA BA BA BA, bardzo głośno, wyraźnie i z przekonaniem. I tak została Babababą.

Piech - 10 Marca 2006, 12:53

Emilia napisał/a
Co już umie? Pewnie gligli ebw, Very Happy bo ze trzy miesięce ma.

Czy już umie ulewać?

hrabek - 10 Marca 2006, 12:53

No to Konradkowi niewiele juz zostalo. 2 tygodnie raptem, zobaczymy, czy zacznie mowic :)
hrabek - 10 Marca 2006, 13:02

Piech napisał/a
Czy już umie ulewać?


Umie. A co to za pytanie?

Emilia - 10 Marca 2006, 13:02

Piech napisał/a

Czy już umie ulewać?

Na pewno takiego Rumcajasa :wink: co sią nabija za brodę by wytargaaaał. :D

Godzillo :D jak możesz to sobie nagrywaj córeczkę. Takie gaworzenie i pierwsze słowa i kroczki to prawdziwa rewelacja. Asia też na pewno chętnie posłucha i zobaczy jaką była małą mądralą. :D

Gustaw G.Garuga - 10 Marca 2006, 13:07

Ale się milusi wątek zrobił :wink:
Godzilla - 10 Marca 2006, 13:09

No pewnie, jak się paru rodziców znalazło.
Emilia - 10 Marca 2006, 13:13

Gustawie, zazdrośniku! :wink: No dobrze powiem, że też ślicznie wygladasz, ale na atiti bobasku nie licz :D Lubię czytać twoje posty :D Zadowolony?
Gustaw G.Garuga - 10 Marca 2006, 13:32

:D :D :D :D :D
Lu - 10 Marca 2006, 13:50

Emilio: Gustaw wydaje się być zadowolony..... nawet zdać by się mogło że pomrukuje z cicha, połechtany.....
:P

Mam w swoich zbiorach avatarki Czarnego oraz inne smaczne kąski :twisted: Z których nie wszystkie należą do Czarnego... :roll:

Anko - 10 Marca 2006, 13:53

Godzilla napisał/a
Joanna Maria :)
Jej, zupełnie jak ja. :mrgreen: No to przesyłam pozdrowionka!
Gustaw G.Garuga - 10 Marca 2006, 13:53

mrrr... mrrr...
gorat - 10 Marca 2006, 13:55

count napisał/a
Mam, to sie chwale, a co!

Coś się dzieciak zapiera... :roll:
Haletha napisał/a
Czy ktoś jeszcze ma podobne zdjęcia? Dawać!;-))

Coś Ty - na zielono? Jeszcze się userzy zestresują :)))

I jak nie przestaniecie gadać o dzieciakach, to będzie dzielenie. To temat o avatarach.
A może już?...

hrabek - 10 Marca 2006, 14:03

gorat napisał/a
Coś się dzieciak zapiera... :roll:


E tam zapiera, on sie tak oryginalnie przytula :D

Aga - 10 Marca 2006, 14:35

Dzieci są słodkie... Prześliczne... Joanna - tak sobie wzięłam na trzecie imię. Zawsze mi się podobało. Konrad - czyżby Wallenrod? :wink: Jak wyszarpię mamie, to wrzucę zdjęcia mojej siostry, jak była mała. Taka kochana... A teraz ludzie nas rozróżnić nie umieją. Bo jak ja byłam w jej wieku, wyglądałam identycznie. Nauczycielki z podstawówki do Oli mówią Agnieszko, dalsza rodzina jak widzi zdjęcia, to myśli, że to moje stare. Kurczę, rośnie mi sobowtór... No, Ola ma tylko jaśniejsze włosy. Popielaty blond czy jasna szatynka. Coś w tym stylu. A ja jestem czarna :twisted:
Pako - 10 Marca 2006, 16:23

:D ale fajne bobaski :) Pogratulować dzieciaczków :) Sam takie chcę... co najmniej dwa :) Ale dopiero kiedyś... ;)
Iscariote - 10 Marca 2006, 17:21

A ja dzieci nie lubie, ale skoro sie cieszycie to dobrze.. cieszcie sie póki mozecie, bo już nie długo bedą niewyżytymi nastolatkami, a to fajne dla rodziców nie jest :twisted:
Anonymous - 10 Marca 2006, 18:24

Emilia napisał/a
Joanny wyrastają na piękne panny. Nie jedno serce zawojuje.

A jakże! :mrgreen:

Fajne macie dzieciaczki, ale ja na razie nie zazdroszczę. Mam poważne wątpliwości, czy się kiedykolwiek zdecyduję (wraz z mężem oczywiście) :roll: Niepotrzebnie w tej szkole pracuję...



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group