To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Zadomowienie - powitania na forum - Podpisy

Lu - 10 Marca 2006, 22:09

Ja dzisiaj kończę powieść którą zaczęłam w zeszłym tygodniu...;)
gorat - 15 Marca 2006, 10:24

Gustaw G.Garuga napisał/a
Za czyny literackie i inne popełnione przed wrześniem 2005 r. odpowiedzialności nie ponosi się!

Paragraf i tak się znajdzie :twisted:

Aga - 15 Marca 2006, 18:42

Ale podpis szalenie mi się podoba... Dobre. :bravo
Rafał - 16 Marca 2006, 04:44

Lu: Gratulować czy współczuć?
Lu - 16 Marca 2006, 09:31

Rafał napisał/a
Lu: Gratulować czy współczuć?


Rafale, przyznaję że niespecjalnie rozumiem pytanie :roll:
Ale jakby co, to raczej gratulować, niż współczuć :lol:

Rafał - 16 Marca 2006, 09:47

Podpisałaś: "Ryszard mnie dotknął..." Rozbawiło mnie to, bo przyznasz, że może budzić różne skojażenia, zresztą pewnie i o to szło :wink:
Zatem gratuluję.

Lu - 16 Marca 2006, 10:10

"Ryszard mnie dotknął" czyli z angielska "Reach out and touch faith" - to fragment z utworu "Personal Jesus" Depeche Mode.
To trudno wyjaśnić... na pewno pamiętasz "osiem zapałek" ?...

Ech, te asocjacje... chyba zmienię podpis :)

elam - 16 Marca 2006, 10:54

8 zapalek richarda marxa?? ach, to piekna piosenka. :D

moj podpis to tez cytat, z Elektrycznych gitar. moze Elektryczne Gitary to nie brzmi dumnie, :) ale tekst piosenki jest.. no coz, JA go rozumiem. :)
i staram sie zachowac spokoj...

na innym forum mam podpis: wiem, ze cos wiem, ale nie wiem, co.
to tez dobrze oddaje moj charakter i nastawienie do zycia :)

Rafał - 16 Marca 2006, 11:02

Cytat
... spokoj grabarza, wszystko bedzie dobrze...

Pierwszy raz spotkałem ich jeszcze w Jarocinie, kurczę to był chyba 1987 rok, nie pamiętam dokładnie, ale to był chyba ich pierwszy większy debiut estradowy. Zadziwiło mnie to zestawienie: łysy facet śpiewa "...noś długie włosy jak my ..." Niespecjalnie wtedy mi się podobało, bo akurat tak trochę znajmi z "Defektu Muzgu" byli wciągani na główną scenę, (che, che wokal za trzecim razem złapał stojak z mikrofonem i jak się uwiesił to już nie puścił, ale całość dali na żywca - zna ich kto?), a ich muzyka to z pewnością były inne klimaty.

dzejes - 16 Marca 2006, 12:12

Rafał napisał/a
Defektu Muzgu - zna ich kto?)


Ja tam znam Defekt Muzgó 8)

Lu - 16 Marca 2006, 12:14

Wszyscy jedziemy na tym samym wózku.... ;)
Rafał - 16 Marca 2006, 12:40

No kurka a skąd ich znacie? To byla taka kapela z Wałbrzycha, kilka razy napija.. no tego, na imprezach bywaliśmy razem :wink: ale gości teraz to bym już chyba nie poznał. Mieli pare fajnych kawałków.
Lu - 16 Marca 2006, 12:51

Ja znam ich z kaset i pewnie byłam na jakimś ich koncercie :)
Znam takze Siekierę, KSU, Proletaryat, Armię, Róże Europy, Kobranockę, Aptekę, Kolaborantów i całą masę innych kapel ;)

Bo ja tylko wyglądam tak młodo... :oops:

Rafał - 16 Marca 2006, 12:56

Jak jeszcze powiesz, że w Jarocinie pogowałaś to .... sam nie wiem co. Co?
Lu - 17 Marca 2006, 11:36

Rafale: w Jarocinie nie pogowałam, chociaż od wczoraj zastanawiam się dlaczego :roll:
Byłam co prawda wówczas nastolatką, ale moi rówieśnicy jeździli do Jarocina (urywali się standardowo z pielgrzymek do Częstochowy ;) dlatego podczas koncertu tyle osób chodziło w bandankach na twarzach - żeby rodzice nie zobaczyli w tv).

A mój dzisiejszy podpis jest parafrazą podpisu Piecha, a został sprowokowany wspomnieniami z czasów kiedy pracowałam w banku - tam na prawdę ludzie nie słuchali co się do nich mówi.... Strasznie mnie to irytowało.... 8)

Anko - 17 Marca 2006, 13:52

Lu napisał/a
Anko: piękna ta elfka
Dzięki za uznanie, szkoda, że nie spełnia limitu 100x100, to i tutaj za awatar nie posłuży.

A z wesołych podpisów, to od moich kolegów:
He is no fool who give what he cannot keep in order to gain what he cannot lose.

Albo: "Lubię psy, ale za długo się gotują..."
I jeszcze:
Czasem lepiej dawać niż dostawać. Przykład: lepiej dać kopa w d*** niż go dostać.
(Aha, tam było bez "wygwiazdkowania", ale ten podpis już zmieniono, cytuję z pamięci, a i filtr językowy uszanować trzeba.)

Anko - 7 Kwietnia 2006, 14:21

No, pora ma mały lifting albo remastering! :mrgreen:
Przypomnę: Było:
Autor nie ponosi odpowiedzialności za swoje poglądy.
Po odejściu od klawiatury reklamacji nie uwzględnia się.
Jest:
Autor nie ponosi odpowiedzialności za swoje poglądy.
Czytanie ich może być przyczyną poważnych chorób.
Czujcie się ostrzeżeni! :lol:

Samanta - 4 Maj 2006, 12:34

O fajnie moje podanie do Admirała wreszcie zostało zabrane do rozpatrzenia. :D Ciagle jestem opisana jako Tomek :( ciekawe kiedy będe miała wreszcie Andromedę. Wy tez mieliscie takie kłopoty czy tylko mi bład zrobili w administracji?
gorat - 4 Maj 2006, 12:37

Samanta: Trzeźwa jesteś? Nigdzie czegoś takiego nie widzę... :roll: I na dodatek lekko zofftopowałaś...
Duke - 4 Maj 2006, 12:49

Mój obecny podpis oddaje moje chwilowe nastawienie do otaczającej mnie rzeczywistości. Wredne i cyniczne. W zanadrzu mam jeszcze kilka innych takich przemyśleń o poranku ;)
Lu - 4 Maj 2006, 13:03

Potrafię sobie wyobrazić świat bez wojen, bez nienawiści. I potrafię sobie wyobrazić, jak atakujemy ten świat, bo tego by się nie spodziewali.

To jest podpis Duka - zachowam go dla potomnosci... ;)

gorat - 4 Maj 2006, 13:08

Lu
Cytat
Nie znam niezawodnego sposobu na sukces, ale znam sposób na nieuchronną porażkę - starać się każdemu dogodzić.
-Platon-

A to podpis Lu - nawet się z nim zgadzam :P :twisted:

Duke - 4 Maj 2006, 13:40

Chciałbym mieć krucyfiks z kryptonitu, wtedy mógłbym trzymać na dystans Draculę i Supermana jednocześnie.

to taka moja kolejna propozycja podpisu :twisted:

Godzilla - 4 Maj 2006, 14:20

A ja lubię wiosnę, robale i stare piosenki :D
Piech - 4 Maj 2006, 16:23

Właśnie usłyszałem motto dla kogoś trochę starszego - znaczy się dużo, duuużo starszego:

Dobry Boże - zabrałeś siły, zabierz i chęci.

Pako - 4 Maj 2006, 16:23

A mój podpis mówi sam za siebie, co nie :) ?

Klub Słaboskrótyznających - uważaj, jak piszesz!
//no.. bo to klub jest.. a ja, mimo, ze dziecko komputera, w skrótach niektórych się gubię.
Matura. Ot, matura.
//Tu nic nie powiem...
"Jego szpakowate włosy sugerowały doświadczenie (...)" R.A. Salvatore "Nocne Maski"
//Fragment książki... cytat... normalnie mnie rozłożył na łopatki :)

Anko - 5 Maj 2006, 15:47

Cytat
Potrafię sobie wyobrazić świat bez wojen, bez nienawiści. I potrafię sobie wyobrazić, jak atakujemy ten świat, bo tego by się nie spodziewali.
Jak dzisiaj czytam w Wyborczej radosne info "Rosja nie ma parasola atomowego. Amerykanie mogliby zaatakować bez obaw o atomowy odwet" - czy coś takiego, to naprawdę podpis Duke'a mi się przypomina...
Lu - 5 Maj 2006, 19:16

To jest podpis Elam
kamien odrzucony przez budujacych
stal sie
przyczyna smierci przypadkowego przechodnia


A teraz cytat z pamięci podpisu Mirii, który rozłozył mnie na łopatki:

To że jest się paranoikiem nie znaczy wcale że ONI nie próbują cię dostać....

Ijescze na koniec mój najnowszy podpis, ku chwale KTL:
Mózg mi się odcisnął ;)

mad - 5 Maj 2006, 19:47

Mój podpis to przysłowie, które mi się kiedyś przyśniło. Zaraz... skoro mi się przyśniło, to chyba ja jestem jego autorem :wink:
elam - 5 Maj 2006, 20:27

moj nowy podpis, ktory zacytowala wyzej Lu tez mi sie dzisiaj przysnil..:)
jakis dzien sennych podpisow, czy co?? :)



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group