To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Zadomowienie - powitania na forum - O forum

gorat - 2 Maj 2009, 21:43

Fakt, nie wiedziałem, że ktokolwiek korzysta o.o Wszystko dla SubSilvera, taka dyskryminacja drobna;-)
Godzilla - 2 Maj 2009, 22:10

Włączyłam dziś czerwony z ciekawości i natychmiast przeszłam z powrotem na Silver. Pamiętacie, w starych wersjach Windowsów był taki zestaw kolorów, czerwony i żółty. To chyba można było komuś dla kawału włączyć, jeśli był niekumaty i nie wiedział jak się tego pozbyć.
Ixolite - 2 Maj 2009, 22:23

To tu jest jakiś czerwony? :shock:
Chal-Chenet - 2 Maj 2009, 22:25

Nu. W profilu można ustawić.
mawete - 2 Maj 2009, 22:28

Godzilla: koledze inny dowcip w windzie zrobiliśmy.... screena pulpitu jako tapetę i schowaliśmy pasek na górze, z godzinę się męczył bo nie wiedział co zrobić, informatyk popłakał się ze smiechu jak zobaczył :mrgreen:
to sie nazywa inwencja twórcza w pracy :twisted:

Adashi - 2 Maj 2009, 22:29

Ixolite napisał/a
To tu jest jakiś czerwony? :shock:

:lol: jak nie jak tak! I wygląda całkiem-całkiem, jest przynajmniej jakaś odmiana w stosunku do klasycznego wyglądu.

edit:
mawete, dobre! :mrgreen: :bravo

Godzilla - 2 Maj 2009, 22:52

W dawnych czasach, kiedy jeszcze nikomu się nie śniło o PC-XT a o Windowsach tym bardziej, bardzo poważnemu panu z pracowni mojego taty syn-student wyciął dowcip koszmarny. Otóż zamontował mu na ekranie (czarno-białym) swego rodzaju tapetę, była to goła panienka, której ruszał się biust. Nieszczęśnik nie miał pojęcia, jak się tej lali pozbyć.
mawete - 2 Maj 2009, 23:26

Ja bym się nie pozbywał :mrgreen:
Godzilla - 2 Maj 2009, 23:30

Ale to był bardzo stateczny, poważny i dostojny jegomość... Zastanawiam się, czy udało mu się uniknąć wścibstwa studentów w tak drażliwym momencie.
mawete - 2 Maj 2009, 23:38

Godzilla: jak zdawałem egzamin z geometrii analitycznej ze 100 lat temu to doktor d...py ogladał, a pytania rzucał mi przez ramię - pewnie dlatego zdałem :mrgreen:
Toudisław - 3 Maj 2009, 07:44

gorat napisał/a
Niestety w profilu nie ma opcji narodowości, a od niej ew. zależałaby decyzja o zmianie na inną flagę :(

A ja bym chciał by flaga została. Może można pisać osobiste zgłoszenia ?

Fidel-F2 - 3 Maj 2009, 07:47

a ja bym nie chciał
Toudisław - 3 Maj 2009, 07:57

Fidel-F2 napisał/a
a ja bym nie chciał

I nikt nie powinien cię zmuszać ;) uważam że powinno być to dla tych którzy tego chcą.

gorat - 3 Maj 2009, 13:26

O rany, całego moda chcecie ;)
corpse bride - 3 Maj 2009, 19:06

mnie osobiście flagi się nie podobają, uważam, że to zbędne pielęgnowanie sztucznych separatyzmów. i jeśli by można było 'zakładać' sobie flagę samodzielnie, to ok. jak na balkonie - ci, co chcą mają, reszta - nie. a tak? wracam z wakacji, a tu jakaś flaga. dzięki gwyn jednak pozbyłam się jej :) ten czerwony jest milusi, tylko tyko przyzwyczajenie się zajęlo mi chwilę (ok. 5 min.).
Martva - 3 Maj 2009, 19:18

O Bogini, ono jest różowe!
dalambert - 3 Maj 2009, 19:26

Mie tam flaga sie podoba ! Jak święto to święto!
corpse bride napisał/a
mnie osobiście flagi się nie podobają, uważam, że to zbędne pielęgnowanie sztucznych separatyzmów

O pardon, o jaki Ci separatyzm chodzi ? Czyli z kim się chesz łączyć ? :mrgreen:

Ziuta - 3 Maj 2009, 19:30

corpse bride napisał/a
mnie osobiście flagi się nie podobają, uważam, że to zbędne pielęgnowanie sztucznych separatyzmów.

No to ze Skandynawów jak zwykle wylazły bestie :) Duńczycy to już w ogóle.

Chal-Chenet - 3 Maj 2009, 19:32

Ale te flagi to tylko dzisiaj, tak? Jutro już nie będzie?
gorat - 3 Maj 2009, 19:48

Oby :P: Mogę nie zdążyć dzisiaj wieczorem.
Ixolite - 3 Maj 2009, 21:20

Niby by sobie można w sygnaturkę wstawić, ale obrazki tam nie wchodzą :>
ihan - 4 Maj 2009, 08:53

Puk, puk, czy my tak zostajemy oflagowani przy okazji przejęcia władzy? Jakiś marsz na Warszawę?
xan4 - 4 Maj 2009, 08:53

ihan, to raczej na Katowice lub Lublin ;P:
dalambert - 4 Maj 2009, 08:55

Hej, Hej :D
i wszystkim forumowym MATURZESTOM - :!: trzymajcie się :!:

ihan - 4 Maj 2009, 09:07

xan4 napisał/a
ihan, to raczej na Katowice lub Lublin ;P:


No co ty, wszyscy zawsze maszerują na Warszawę. Możemy po drodze zresztą przejść przez Lublin i Katowice. A po nas choćby zgliszcza.

merula - 4 Maj 2009, 09:09

potop ihan, potop...

susza jest i deszcz jest bardzo potrzebny :wink:

xan4 - 4 Maj 2009, 09:09

aaa to co innego, tak przejść przez Warszawę aby zostały zgliszcza, jak najbardziej, jeszcze tak tam zebrać wszystkich polityków i byłoby super.
Agi - 4 Maj 2009, 09:11

Koniec offtopa!dalambert, wątek powitalny obok.
dalambert - 4 Maj 2009, 10:23

Agi, pomylić się nie można ? proszę ewentualnie przestaw gdzie trzeba :roll:
Agi - 4 Maj 2009, 10:33

dalambert, Tobie się dostało "przy okazji".


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group