To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Ogłoszenia - Administracja i Moderatorzy.

Logan - 12 Lutego 2006, 13:05
Temat postu: Administracja i Moderatorzy.
Jako że forum powoli się rozrasta, a NURSowi i mnie nie zawsze czasu starcza na wszystko, po zastanowieniu się z Robertem przeanalizowalismy zachowanie i postawę forumowiczów i podjelismy decyzję o wzmocnieniu sił porządkowych. :) Nie oznacza to oczywiście złego zachowania forumowiczów. Analizowalismy postawę osób które miałyby zostać moderatorami.

Kochani, powitajcie pierwsza moderatorkę na forum czyli Halethę. Inni moderatorzy dołączą niebawem.

Haletho, jak najmniej pracy porządkowej i prewencyjnej Ci życzę.

Haletha - 12 Lutego 2006, 13:16

Dzię-ku-ję:) Będę przykładnie i zaraźliwie grzeczna, a szablę zostawię pod biurkiem.
Czas spoważnieć?;-P

Logan - 12 Lutego 2006, 19:50

Kochani Współforumowicze - przedstawiam Wam drugiego moderatora: here comes Czarny... :mrgreen:
Czarny - 12 Lutego 2006, 19:54

No teraz to będzie dyscyplina - I'm the perfectionist man :twisted:
Dziękowałem juz Loganowi na priva, ale podziękuje tu jeszcze raz za pokładane zaufanie. Gdybym komuś czymś podpadł, albo z czymś przesadził zawsze można mi zwrócić uwagę i przedstawić swoje zdanie. Oczywiście i tak ja będę miał ostatnie słowo :mrgreen:

gorat - 12 Lutego 2006, 20:41

Widzę, że przez ostatnie zaniedbania wymuszone problemami z połączeniem i ostatnimi zaliczeniami :oops: trochę się zagubiłem, więc wypowiem się we właściwym miejscu:
Gratuluję. Oba wybory trafione :bravo
Haletha: właśnie za styl Cię cenimy, więc ani się waż poważnieć :)

Logan - 12 Lutego 2006, 21:21

Przyszła kryska na matyska. Poznajcie trzeciego moderatora - oto on - GORAT :mrgreen: W całej swej okazałości...
Stoniu - 12 Lutego 2006, 21:22

No to trzech modów. Fajna liczba. No i modzi fajni. Mam nadzieję że będą na nas spoglądać łaskawym okiem.
Nivak - 12 Lutego 2006, 21:27

Czy to znaczy, że już nie będę mogła offtopować z Czarnym? :shock:
Gratuluję nowym moderatorom :)

Logan - 12 Lutego 2006, 21:27

Tak więc kochani forumowicze - kiedy zobaczycie posty pisane kolorami czerwonym i zielonym stosujcie się do nich uważnie. Posty czerwone są pisane przez NURSa jako Ojca Załozyciela, a zielone przez pozostałych adminów i modów. Tych dwóch kolorów proszę nie używać w swoich postach.
gorat - 12 Lutego 2006, 21:28

Nivak napisał/a
Czy to znaczy, że już nie będę mogła offtopować z Czarnym?

Widziałem moderatorów, którzy sami offtopowali :mrgreen:
W każdym razie - dzięki :P

Lu - 12 Lutego 2006, 22:36

Gratuluję nowo pasowanym moderatorom (aż chciałoby się napisać kilka ciepłych słów ale podobno lizusostwo ma być teraz karane :twisted: )

GRATULACJE ! :mrgreen:

Rodion - 12 Lutego 2006, 22:54

Gratulacje? :shock: Tu robi się państwo policyjne! :evil:
To kres wolności slowa na tym forum!!!!
Teraz będzie tu tylko strach, groza i lęk! :cry: :cry: :cry:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

NURS - 12 Lutego 2006, 23:00

Logan napisał/a
Tak więc kochani forumowicze - kiedy zobaczycie posty pisane kolorami czerwonym i zielonym stosujcie się do nich uważnie. Posty czerwone są pisane przez NURSa jako Ojca Załozyciela, a zielone przez pozostałych adminów i modów. Tych dwóch kolorów proszę nie używać w swoich postach.


Ojca redaktora na litość boską, własnie zamierzam stworzyć imperium medialne na miarę...
A wam synowie i córki wybrani, aby służyc jedynej poprawnej itd, itp amen. Gratuluję!

Haletha - 13 Lutego 2006, 08:27

NURS napisał/a
Ojca redaktora na litość boską

Skoro morderatorom wolno offtopować, to ja zaproponuję NURSowi zmianę statusu;)

Rafał - 13 Lutego 2006, 08:38

:bravo :bravo :bravo
Pogratulować nowym moderatorom.

Słowik - 13 Lutego 2006, 09:53

Nie dwa, nie cztery, ale TRZY będzie tą liczbą ! (w nawiasie 5).
Gratuluję jak by nie było awansu.

mawete - 13 Lutego 2006, 10:33

Gratulacje dla nowych modów :D
Pako - 13 Lutego 2006, 10:37

No, też gratuluję nowym modom :)
Ciekawe kiedy ja dostanę nominację :P

Iscariote - 13 Lutego 2006, 18:23

Cytat
Ciekawe kiedy ja dostanę nominację


Wyczuwam tutaj lekką aluzje w tej wypowiedzi... ale może opacznie to zinterpretowałem :wink:

NURS - 13 Lutego 2006, 18:39

Pako napisał/a
No, też gratuluję nowym modom :)
Ciekawe kiedy ja dostanę nominację :P


tak patrzę w kartotekę parafialną i widzę, że mało ofiar było, oj mało... a światynia nasza wielu inwestycji wymaga. Chivas w barku sie konczy, nowe żagle by sie przydały, juz nie mówię, że na wszystkie jachty, ale chociaz na te trzy reprezentacyjne... :-)

Pako - 14 Lutego 2006, 16:40

muahahaha... ja bym miał płacić za nominację?
No już, biedne duszyczki, przelać tam na konto NURSa po 1/3 renty z dopiskiem Nominacja Pako. I będzie gicior ;)
A powaznie - nominacja będzie, będzie fajnie. Ale mi to do szczęścia niepotrzebne :)

Ale jako nie-moderator mam jedną propozycję - akcja: piszemy wzorowo. Na innym forum spotkałem sie z czymś takim, zę jak gdzieś był błąd, to na czerwono się go poprawiało w poście kogoś, a na dole dopisek, kto poprawił i jakiś żarcik albo cuś. Nie chodzi o literówki, ale o ewidentne orty. Dzięki temu pisze się uważniej :) Co wy na to, m(ł)odzi?

Haletha - 14 Lutego 2006, 19:53

Jako stwora wywodząca się ze starożytnej sekty Nazguli Ortografii skorzystałam już z nadanej mi prerogatywy i poprawiłam cichcem parę literówek:) Demonstracyjne mazanie na czerwono to jednak zbędne okrucieństwo, zwłaszcza, że każdemu chyba z nas zdarzyło się zgrzeszyć.
Iscariote - 14 Lutego 2006, 19:59

Bosz... Ja prawie w ogóle nie używam polskich znaków. To ciągłe wciskanie alt męczące jest strasznie. A to forum chyba widziałem.
Anko - 14 Lutego 2006, 20:04

Iscariote napisał/a
To ciągłe wciskanie alt męczące jest strasznie.
Chyba jestem jedną z nielicznych osób, które w ogóle nie piszą przy pomocy ALTa. :lol: (Też mi to przeszkadza, bo ciągle mi się trafia klawisz "windowsowy" - dla wyjaśnienia, używam ~+literka). :mrgreen:
Haletha - 14 Lutego 2006, 20:08

Postawa może wygodna, ale szczerze mówiąc niezbyt przyjazna dla środowiska. Podobnie, jak postawa kierowcy, którego męczy ciągłe wciskanie hamulców na przejściach dla pieszych;)
Jeśli ktoś nie ma polskiej klawiatury - nie da rady. Trudno jednak, żeby w trosce o psujące się kciuki połowa użytkowników forum wysyłała wybrakowane posty, od czytania których bolą oczy. Ja w ramach cieszenia się z funkcji chętnie popoprawiam czyjeś przypadkowe literówki, ale bez przesady. Komuś taka forma może naprawdę przeszkadzać.

Anonymous - 14 Lutego 2006, 21:04

Haletha napisał/a
Trudno jednak, żeby w trosce o psujące się kciuki połowa użytkowników forum wysyłała wybrakowane posty, od czytania których bolą oczy.


Błagam o wyrozumiałość, staram się, walczę, ale nie zawsze mi wychodzi z tym ALTem. :oops: Za bardzo się przyzwyczaiłam do GG. I tak jestem dumna z siebie, bo już coraz mniej polskich znaków opuszczam. A postulat, by walczyć ze złymi nawykami jest jak najbardziej słuszny.

Anko - 15 Lutego 2006, 02:40

Miria napisał/a
nie zawsze mi wychodzi z tym ALTem.
No to spróbuj z tyldą (~), tak jak ja. :wink:
Rafał - 15 Lutego 2006, 09:04

Pako napisał/a
Nie chodzi o literówki, ale o ewidentne orty. Dzięki temu pisze się uważniej Co wy na to, m(ł)odzi?

:? To chyba dobry pomysł :?
Ale jak będą się wam podobać moje czerwone posty? Jeszcze NURS da mi bana za podszywanie się, a to tylko modzi się będą bawić :?

Rodion - 15 Lutego 2006, 10:09

Rafał napisał/a
To chyba dobry pomysł


Orty jak orty,bywają irytujace bądz czasami smieszne, mimo to mozna zrozumieć o co autorowi chodzilo. Ale literówki! Tu czasami trzeba kryptologa by wykombinować o co chodzi!
Prawda Pako? :wink:

joe_cool - 15 Lutego 2006, 11:28

Rodion napisał/a

Orty jak orty,bywają irytujace bądz czasami smieszne, mimo to mozna zrozumieć o co autorowi chodzilo. Ale literówki! Tu czasami trzeba kryptologa by wykombinować o co chodzi!
Prawda Pako? :wink:

Jestem za poprawianiem ortów, może być na czerwono. Literówki niekoniecznie - z nimi da się żyć, a od ortów głowa, oczy i zęby bolą... :evil:
EDIT: zapomniałam pogratulować! No to gratuluję :mrgreen:



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group