To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Konwenty dawno minione - Festiwal Fantastyki 2018.06.14-17 (Mierki)

Silaqui - 8 Wrzeœśnia 2017, 18:19
Temat postu: Festiwal Fantastyki 2018.06.14-17 (Mierki)
Oficjalna strona:
http://festiwal.solarisnet.pl/


Do konwentu jeszcze sporo czasu, ale ponieważ nastąpiła dość poważna zmiana (w przyszłym roku rusza remont zamku i musimy wybrać nową miejscówkę) linkuję wpis Wojtka: http://www.sedenko.pl/201...mku-nidzickiego
I Chociaż szkoda zamku, to z drugiej strony taka zmiana (tymczasowa) ma swoje plusy. Jak chociażby brak konieczności codziennego dojeżdżania do zamku ;)
To będzie z pewnością ciekawy festiwal :D

Fidel-F2 - 8 Wrzeœśnia 2017, 19:36

Zamku szkoda, ale może być interesująco. Poobiednia drzemka zawsze na propsie.
nureczka - 9 Wrzeœśnia 2017, 18:00

Jak dla mnie Waplewo ma lepszy termin. Nidzica zawsze była dla mnie za późno.
Fidel-F2 - 9 Wrzeœśnia 2017, 18:36

Bo za mało kry na rzekach?
nureczka - 9 Wrzeœśnia 2017, 20:09

Być może.
dalambert - 9 Wrzeœśnia 2017, 21:13

{ojechać mie pijade, ale Waplewo ładniei wygląda :wink:
gorat - 9 Wrzeœśnia 2017, 22:24

Zamierzam jechać i nie ma, że nie. Kormoran z opisu fajniejszy. Dziwny rozjazd terminów, czyżby już było tyle rezerwacji na następny rok? :shock: Będę obserwował, co się dalej zadzieje.
Fidel-F2 - 9 Wrzeœśnia 2017, 22:36

Mi w sumie wszystko jedno, oba przyzwoite.
merula - 10 Wrzeœśnia 2017, 20:15

dla mnie późniejszy termin ma przewagę z punktu widzenia matki mało przykładnych uczniów.
Silaqui - 14 Wrzeœśnia 2017, 20:58

Info dla ludu niefacebookowego (lub takiego, który jakimś cudem nie jest jeszcze w Małej Nidzicy) :


:)

gorat - 14 Wrzeœśnia 2017, 21:24

Co to jest ta "Mała Nidzica"?

Mierki to Kormoran, tak? Nie odzywałem się, ale widzę, że wygrała lokalizacja, którą preferowałem.

Fidel-F2 - 14 Wrzeœśnia 2017, 22:51

Właśnie, co to Mała Nidzica?
Agi - 15 Wrzeœśnia 2017, 06:34

Mała Nidzica to grupa na Facebooku, klub fanów i uczestników spotkań w Nidzicy.
https://www.facebook.com/groups/228153103998832/

gorat - 19 Wrzeœśnia 2017, 17:14

Akredytacje już za dwa tygodnie...?
http://www.sedenko.pl/201...1-pazdziernika/

ketyow - 29 Wrzeœśnia 2017, 12:37

Wojtek:
Cytat
Trwa rekrutacja gości. A starzy bywalcy dopisują aż miło. Hotel główny będzie pełny, przy tym tempie, za dwa tygodnie.

Agi - 29 Wrzeœśnia 2017, 13:21

ketyow, dobrze, że mnie zmobilizowałeś. Akredytacja opłacona.
gorat - 29 Wrzeœśnia 2017, 22:06

To z "Małej Nidzicy"?

No proszę, to mi przyjdzie nie pojechać następny rok - przy tej cenie to dopiero w styczniu będę mógł opłacić. Duże wydatki teraz. Za duże.
:evil:

Fidel-F2 - 29 Wrzeœśnia 2017, 22:21

gorat, nie wiem jak w tym roku, chyba bez zmian, ale do tej pory wystarczyło byś opłacił akredytację przy rezerwacji. Za noclegi można było zapłacić dopiero po przyjeździe na miejsce w czerwcu.
gorat - 29 Wrzeœśnia 2017, 22:52

Ah, to brzmi lepiej, bo jednak nocleg nie jest w akademikach. Można się gdzieś upewnić, co i kiedy trzeba zapłacić?

Edit: jest oficjalna strona, OK, już wiem. Tylko gdzie się tutaj wpisuje Poligon? Ile dni tak naprawdę się wpisuje? W rezerwacjach stoi że 5 dni to 4 * 70 PLN, to się wpisuje 5 dni czy 4 dni? A może 4 noce?

Fidel-F2 - 30 Wrzeœśnia 2017, 00:35

Nie będę Ci odpowiadał bo nie chcę wprowadzić w błąd. Przyszłoroczna Nidzica będzie się odrobinę różnić od poprzednich z dwóch powodów więc być może jakieś zasady też się zmienią. Jedna zmiana to jubileusz 25-lecia i w związku z tym całość trwa o jeden dzień dłużej i zaczyna się nie jak zwykle w czwartek lecz w środę. Druga to lokalizacja. Nie będzie Kalborni i zamku w Nidzicy lecz ośrodek wypoczynkowy Mierki. O szczegóły najlepiej napisać do Wojtka.

Tak czy siak noclegów będzie max 4. Zresztą Wojtek i tak wszystko podkręci i pomiesza. :mrgreen:

Poligonu zwykle nigdzie się nie wpisywało. Na końcu festiwalu, w niedzielę, decydowałeś, że zostajesz dłużej, informowałeś hotel na ile dni, dopłacałeś i tyle.

ketyow - 30 Wrzeœśnia 2017, 11:44

No właśnie, z wpisu na blogu Wojtka nie wynikało aby w tym roku akredytacja była opłacana osobno. Ale nie było też jasno napisane, że wszystko płatne z góry. Nie wiadomo jak z tym hotelem, jak trzeba wszystko z góry to nie będę ryzykował tyle kasy, bo cholera wie gdzie ja będę w połowie czerwca. A świeżaki z ostatnich lat tak spopularyzowały Nidzicę, że w zeszłym roku na last minute miejsc nie było :|
Agi - 30 Wrzeœśnia 2017, 13:24

ketyow, opłaca się tylko akredytację. W tytule przelewu należy podać osoby, których dotyczy, ilość noclegów i gdzie rezerwujesz nocleg, np. Hotel 4 dni. I jeszcze maila zwrotnego.
http://festiwal.solarisnet.pl/?page_id=2
Pod tym linkiem są wszystkie informacje.

ketyow - 30 Wrzeœśnia 2017, 14:51

O dzięki, w zbyt wielu miejscach jednocześnie już się różne informacje pojawiały.

Akredytację opłaciłem na hotel od czwartku (a może ktoś będzie od środy?). Wy bierzecie hotel czy pawilony? Nie byłem nigdy w tym ośrodku, więc dla świętego spokoju wolę dopłacić.

Jeżeli kontrakt będę miał nadal ten sam, to od połowy maja będę w domu do połowy lipca, więc chyba się uda przyjechać.

Agi - 30 Wrzeœśnia 2017, 16:28

My będziemy od środy, też bierzemy hotel. Dawno temu byłam w Mierkach, ale najbardziej pamiętam jezioro Pluszne, cudnie czyste, z żywymi rakami. Rozmawiałam z panią w recepcji, ponieważ jedziemy z psem i chciałam wybrać najlepszą opcję. Po przedyskutowaniu wad i zalet pawilonów zdecydowałam się na hotel.
ketyow - 10 Marca 2018, 11:08

Dobra, udało się poprzesuwać co nachodziło na czerwiec, wygląda na to, że będziemy. Wprawdzie koncertu Judasów przesunąć się nie da, ale ja już raz byłem, to przeżyję, szczególnie że to drugi koniec Polski (jak zawsze).

Jakby się więcej osób pisało już na środę to dajcie znać, może warto przyjechać wcześniej.

Raki w mojej okolicy też kiedyś były w jeziorach jak byłem mały. Przegrały nierówną walkę z warszawiakami...

Fidel-F2 - 10 Marca 2018, 12:51

My będziemy
gorat - 10 Marca 2018, 16:52

Zaczynam od środy, ale pewnie mocnym argumentem za nie jestem.
Silaqui - 12 Marca 2018, 23:48

A nas w tym roku jednak nie będzie niestety :/
ketyow - 13 Marca 2018, 10:00

gorat, znaczy żadnej Japonki ze sobą nie zabierasz?
Lowenna - 13 Marca 2018, 17:57




Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group