To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Malowanie po ekranie - Wilcza kołatka

Goria - 9 Stycznia 2016, 12:18
Temat postu: Wilcza kołatka
Nie do Witii, więc w nowym wątku :) Ze strony fb Genius Creations , moja ilustracja będzie w "Idź i czekaj mrozów" Marty Krajewskiej :) .


mesiash - 11 Stycznia 2016, 11:37

Czaga, :bravo

Prosta, ale ładna.

konopia - 11 Stycznia 2016, 12:10

mesiash, jakie to proste? Dasz rade tak prosto? :wink:
zastrzeżenie mam jedno wilk potulny niczym burek z podwórka, ale i tak sie mi to podoba.

mesiash - 11 Stycznia 2016, 14:07

konopia, ja to kółka nie narysuję, ale potrafię rozróżnić czy coś ma dużą dozę detali, czy nie :)
Goria - 12 Stycznia 2016, 09:04

Dziękuję! Kołatka jest na takich drzwiach (na razie nie mogę napisać, książka ma się ukazać 30 marca), że wg. mnie nie mogła być jakoś super ozdobna i w ogóle. Starałam się ją zrobić tak, aby pasowała do miejsca oraz epoki, więc żadnych secesji czy rokoko, i kołatka użytkowa, nie biżuteria, czy medalion.
Goria - 12 Stycznia 2016, 12:35

a tu strona książki założona przez autorkę: Świat Wilczej Doliny
bio - 12 Stycznia 2016, 22:24

Obrazek, jak obrazek. Co w nim wartego uwagi?
Goria - 13 Stycznia 2016, 09:26

Widać nic dla ciebie. :lol: Chociaż skoro napisałeś, to jednak przykuło twoją uwagę :D . Ot paradoks.
Fidel-F2 - 13 Stycznia 2016, 11:54

Twarożek jest świetny dlatego, że smakuje twarożkiem.
konopia - 13 Stycznia 2016, 13:58

twarożek?
dużo pieprzu, odrobina soli, rzodkiewka, szczypior i można jeść :mrgreen:
i do tego bułeczka z pomidorem (bawole serce). :omg:
I wędzona herbata :D

Magnis - 13 Stycznia 2016, 16:34

Nie wiem czemu, ale kojarzy mi się z kołatką z książki Kostnica Mastertona :roll: .
Tam też taka była :wink: .

Czaga ładnie wyszła :D .

Goria - 14 Stycznia 2016, 16:48

:) A nie wiem, niemniej ciesze się, ze się podoba. W książce, jak pewnie można się domyślić po stronie autorki i rysunku, będzie trochę o wilkach. :)
konopia - 14 Stycznia 2016, 19:53

wilkach morskich?
Goria - 15 Stycznia 2016, 09:37

:idea: to byłby niezły pomysł :)
Chal-Chenet - 15 Stycznia 2016, 10:09

Ładny obrazek. :bravo
Goria - 20 Stycznia 2016, 08:01

Dziękuję! :P
ihan - 22 Stycznia 2016, 00:20

O ile twarz czy pysk żywego stworzenia symetryczny nie będzie, to po kołatce symetrii bym się spodziewała. Tu jest coś nie tak z kłami. Nie tak jest z cieniami, zwłaszcza cieniem okrągłej części, tam na dole. Bo chyba o poprawę warsztatu chodzi, a nie same zachwyty, tak? :wink:
Goria - 22 Stycznia 2016, 19:54

ihan, hihi na poprawę warsztatu jeśli już to za późno przy tym rysunku :) , a z cieniami jest wszystko porządku - zrobiłam najpierw model (wilk ma pysk długi, a kołatka jest bardziej płaska), na podstawie którego malowałam tak u mnie wyglądało. Symetrię starałam się zachować taką, jakby mógł (wioskowy?) kowal we wczesnym średniowieczu, czyli nie idealne odbicie lustrzane, które byłoby w sumie łatwiejsze, bo bym tylko namalowała połowę rysunku, a resztę odbiła. A chodziło o informację - ucieszyłam się z tego, że została wybrana. :)

edit.



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group