To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Malowanie po ekranie - ilustracje do powieści "Witia - Drzewo wspomnień"

Goria - 18 Lipca 2016, 20:19

Trochę ostatnio miałam rysowania. Poza ilustracją do lipcowego Szortalu, powstała jeszcze krótka historia o dębie Bolesławie (tekst siostrzycy, rysunki moje), do niedawna najstarszym polskim dębie:
pod tym linkiem w lepszej rozdzielczości


Anonymous - 18 Lipca 2016, 20:46

Dla mnie bomba! Sorki pani że przykrywam twego posta swą nędzną kreaturą.. stanowicie z siostrzyczką zgrany duet, można niedyskretnie spytać ile macie lat?
dalambert - 18 Lipca 2016, 21:50

Czaga, :bravo :bravo :bravo Zdolneście :D
Goria - 18 Lipca 2016, 22:06

Ciesze się :) Dziękuję!!!! :) chyba się powoli wyrabiam, uff (tfu, tfu, tfu, odpukać).
Magnis - 18 Lipca 2016, 22:15

Znakomite :bravo :wink: .
Lowenna - 18 Lipca 2016, 22:19

Czaga, ładnie :bravo
Goria - 19 Lipca 2016, 09:34

:oops: dziękuję :) jest mi bardzo miło, ze wam się podoba! :P
konopia - 19 Lipca 2016, 10:18

burk, no co ty nie pytaj kobiet o wiek, zamiast tego użyj googli, po dwóch chwilach będziesz miał prawie aktualne zdjęcia i życiorysy.
Goria - 19 Lipca 2016, 13:24

No tak, moje ostatnie aktualne zdjęcie wygląda tak (ten ludzik na dole), więc może lepiej, coby zobaczył starsze? :mrgreen:

dalambert - 19 Lipca 2016, 16:12

No nie Czaga, mnie się wydawało, że Ty to to większe zielone :shock:
Anonymous - 19 Lipca 2016, 18:14

Khy! Khyy-khy zielone.. no nie no nie..
Goria - 20 Lipca 2016, 08:11

dalambert napisał/a
No nie Czaga, mnie się wydawało, że Ty to to większe zielone :shock:

:) pomimo 4 lat pracy z izotopami w przeszłości jeszcze mi się nie udało :) .

dalambert - 20 Lipca 2016, 11:05

Czaga, No,no , a tak poważniej - jest szbsa coby Wasze " słowiańsksko boskie" opowieści wydać na papierze :?:
Goria - 20 Lipca 2016, 12:42

Szansa niby zawsze jest, ale czy się uda, to już zupełnie inna para kaloszy :( .
Magnis - 20 Lipca 2016, 18:02

Czekam, bo coś mnie nastroiła powieść Idź i czekaj mrozów na podobne tematy ;) . Trzymam kciuki, aby coś z tego wyszło :) .
Goria - 21 Lipca 2016, 08:06

(Nie)dziękuję (tak, coby nie zapeszyć :P ). W sumie Witia, jako e-book ukazała się kilka miesięcy przed "Idź i czekaj mrozów", ale to chyba nie było najbardziej optymalne rozwiązanie. Nic zobaczymy! :oops:
Osobiście, jako fascynatka przedchrzescijańskiej Słowiańszczyzny od wielu wielu lat (w końcu to nasze korzenie, bez których, trywializując, nie byłoby ani jajek wielkanocnych, ani 12 potraw, Dożynek czy św. zmarłych), ciesze się ogromnie, że takie rzeczy powstają :) :) . :)

Goria - 9 Wrzeœśnia 2016, 16:46

Przyszła kolej na Polewika.
Dam tutaj link bo wielgachna cholera.

Lowenna - 10 Wrzeœśnia 2016, 04:18

:bravo
Goria - 10 Wrzeœśnia 2016, 11:01

Lowenna, dziękuję!!! :)
dalambert - 10 Wrzeœśnia 2016, 11:09

Czaga, :bravo ale z jakiej mitologii bierzesz te postacie, sama wymyślasz, czy dziewietnastowieczne bajania ilustrujesz ?
Goria - 10 Wrzeœśnia 2016, 13:35

Polewik jest z demonologii Słowiańskiej. Ta historia jest pomysłu mojej Siostrzycy. Perunowe drzewo i Kupała to były moje pomysły (wodnik oczywiście także jest z demonologii Słowiańskiej), Magda je dopracowała ładniej od strony literatury, robiła chmurki i proponowała zmiany w układzie kadrów. To jest tak, że nawet jak pomysł jest od jednej, to potem dyskutujemy o tym, wspólnie zmieniamy tekst, rozmawiamy co może lepiej dać na ilustracje, i tak powstają te historie.
Goria - 19 Wrzeœśnia 2016, 09:55

I jeszcze taka z okazji Plonów.


Anonymous - 19 Wrzeœśnia 2016, 10:14

Gdyby zamiast Światowida była choinka.. A na razie.. Na kolana! Klękać przed swym pogańskim bożkiem o aż czterech obliczach!
dalambert - 19 Wrzeœśnia 2016, 11:56

Czaga, Rysujesz zacnie,jesteś wspaniałą wizualną prezenterką kajkokokoszanizmu, w porównaniu z burczącym i warcholącym po kątach Przewodasem jesteś znakomita :D
Goria - 19 Wrzeœśnia 2016, 13:18

No tak, Konrad to osobna historia.

Dziękuję Dalambercie!

dalambert - 19 Wrzeœśnia 2016, 19:50

nie Historia , a HISTERIA , wywalają go z każdego forum na którym się zaloguje, to przeszedł do realu. a właśnie w jego wykonaniu wszelkie prasłowiańskie rozważania stają się kajkokokosznizmem.
Goria - 22 Wrzeœśnia 2016, 14:15

Z tego co wiem, to nawet z rodzimowierczego. Czyli takie, które powinno być "proKonrad". :/ Ma facet talent do zrażania sobie ludzie - trzeba mu przyznać - chyba nawet większy (burku, nie obraź się, proszę) od burkowego.
Anonymous - 22 Wrzeœśnia 2016, 15:01

A w życiu bym si nie obraził, ja sem tachicoma! Ilustracje ładne, ale światowida połączył bym z kultem penisa, typowym dla kultury japońskiej..
Goria - 23 Wrzeœśnia 2016, 08:33

Ciesze się, że się nie obraziłeś i widzę, żeś w formie, jednak mimo wszystko Konrad/Przewodas jest lepszy w denerwowaniu ludzi. Ale to w sumie dobrze dla ciebie, bo inaczej już by cię pewnie nie było na forum. :)
Goria - 19 Października 2016, 10:31

Kolejna opowieść przygotowany z siostrzycą. Tym razem o Przodkach i Welesie. Nie udało nam się zmieścić na jednej stronie, więc powstały trzy. Tak jest chyba lepiej - jest łatwiej czytać (?).








Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group