To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Stare ogłoszenia - Biedronkowy konkurs

mesiash - 9 Marca 2015, 15:17
Temat postu: Biedronkowy konkurs
Ciekawostka. Czasu tak dużo wcale nie ma.

To chyba spora nagroda jak za jedną książkę? Ciekawe, czy skusi jakichś profesjonalistów ;)

Konkurs

Lowenna - 9 Marca 2015, 15:19

:shock: Chyba zacznę pisać książki dla dzieci
Martva - 9 Marca 2015, 15:59

Żaden profesjonalista nie może wziąć udziału w tym konkursie.
Romek P. - 9 Marca 2015, 16:01
Temat postu: Re: Biedronkowy konkurs
mesiash napisał/a
To chyba spora nagroda jak za jedną książkę? Ciekawe, czy skusi jakichś profesjonalistów ;)


Nie skusi. Z konkursu odpadają wszyscy, którzy opublikowali cokolwiek, nie tylko beletrystycznego, ale i naukowego czy dziennikarskiego, w jakimkolwiek dziele opatrzonym ISBN czy ISSN - nie tylko na papierze, także w sieci, czyli np. w Szortalu, zinach sieciowych, etc.
To jest konkurs dla absolutnych debiutantów.

mesiash - 9 Marca 2015, 16:10

Aaaa, ok. Wydawało mi się, że nie można zgłaszać prac, które były w takich cudach, a nie że autorzy. No... to teraz tylko szybko nauczyć się pisać, i zgarniam kasę :)
Martva - 9 Marca 2015, 16:22

Kurde, nawet ja bym się nie mogła zgłosić (znaczy zgłosić mogę, ale będę zdyskwalifikowana). Ciekawe skąd ten drastycznie ograniczający pomysł.
Romek P. - 9 Marca 2015, 16:49

Podejrzewam, że w ten sposób chcą sobie ułatwić kwestię kupienia praw majątkowych do tekstu. Bo te sto tysięcy jest (o ile dobrze pamiętam) za całkowite zrzeczenie się praw majątkowych. Więc i przedruk w Portugalii czy gdzie tam będzie już dla firmy bez kosztów autorskich :)
Romek P. - 9 Marca 2015, 16:51

mesiash napisał/a
Aaaa, ok. Wydawało mi się, że nie można zgłaszać prac, które były w takich cudach, a nie że autorzy. No... to teraz tylko szybko nauczyć się pisać, i zgarniam kasę :)


Hm, i nic? Żadnej publikacji? Nawet w zbiorkach szortów, gdzie większość forum się znalazła? :)
Szczęściarz... :)

thinspoon - 9 Marca 2015, 17:32

Ja też nie. Sławo, nadchodzę :mrgreen:
Matrim - 9 Marca 2015, 18:34

Polak nie potrafi?

Napiszę tekst. Wyślę, jako żony. Po sprawie :)

nureczka - 9 Marca 2015, 18:44

Matrim, jesteś geniuszem! Mam syna i ojca. Bo mama, niestety już się nie nadaje - była dwukrotnie publikowana w dziale "Listy do redakcji" :)
Luc du Lac - 9 Marca 2015, 19:16

Romek P. - weź coś skrobnij, ja wyślę I dzielimy się po połowie
Romek P. - 9 Marca 2015, 19:46

Wchodzę :)
Obawiam się tylko, że organizatorzy wykażą się sprytem i będą sprawdzać, bo tu aż się prosi o metodę "na słupa" :)

Matrim - 9 Marca 2015, 20:07

nureczka, jeszcze jakieś ciocie i wujki i szanse rosną :) Tylko żeby wystarczyło pomysłów. Ale z Krukiem dacie radę :)


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group