To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Ogłoszenia - Darmowe rozdziały Wojny żywiołów i KONKURS na okładkę!

gorat - 9 Grudnia 2014, 21:55

Przecież była mowa, że to nie ręce, tylko rogi płaszcza.
M. Podbielski - 15 Grudnia 2014, 21:15

Fidel-F2 napisał/a
jakieś kulawe te ręce


Jeśli chodził na rękach to i może na nich kulał, a teraz są kulawe ;)

M. Podbielski - 23 Stycznia 2015, 09:57

Luc du Lac napisał/a
obrazek niezgorszy...
choć... ręce czarownika wyglądają nieco... nienaturalnie (ich położenie względem ciała) ;)

ale może się czepiam ...

thinspoon napisał/a
Nie, też zwróciłem uwagę.

hrabek napisał/a
Naramienniki do łokcia wyciągniętej ręki? To przez każde drzwi musi bokiem przechodzić.

Rafał napisał/a
Toż to nie są ludzkie ręce, druga para rąk jest założona na piersiach. Pod złym kątem patrzycie. Ale obrazek kolorystycznie ładny. I dobrze skomponowany.

Fidel-F2 napisał/a
jakieś kulawe te ręce


TO JEST ZDJĘCIE!
POSTAĆ NA OKŁADCE TO ZDJĘCIE!

I myślę, że to kończy dywagacje na temat naturalności rąk :)

Rafał - 23 Stycznia 2015, 10:50

Tak z ciekawości, można by sobie zerknąć na to zdjęcie?
M. Podbielski - 23 Stycznia 2015, 15:24

Rafał napisał/a
Tak z ciekawości, można by sobie zerknąć na to zdjęcie?


Z tą prośbą trzeba się zwrócić do autorki pracy - można się z nią łatwo skontaktować na stronie konkursu, jako że publikacje prac były przez facebook.
Ja posiadam jedynie pracę końcową, której zresztą też mocno się przyglądnąłem po trollingu jaki wobec pracy został wystosowany i istotnie jak patrzę na ręce w powiększeniu 600% przy jakości 400dpi, to ilość szczegółów na zdobieniach rękawów wskazuje, że to jest zdjęcie (stąd zapytałem też o to autorkę). Cała praca wykonana jest w technice fotomanipulacji.

Rafał - 26 Stycznia 2015, 07:57

Fotomanipulacja, no tak, trzeba było od razu, a nie, że ręce nie tu i ręce nie takie. fotomanipulacja nie takie cuda robi :wink:
M. Podbielski - 28 Stycznia 2015, 02:40

Rafał napisał/a
Fotomanipulacja, no tak, trzeba było od razu, a nie, że ręce nie tu i ręce nie takie. fotomanipulacja nie takie cuda robi :wink:


Całość jest jako fotomanipulacja. Postać to zdjęcie – tak stwierdziła autorka pracy.
Więc mamy zdjęcie postaci wkomponowane w inne zdjęcie (tło) i elementy (unosząca się ziemia, przebłyski magii).
Po prostu lewy rękaw jest rozpięty, a prawy zapięty. Do tego jest luźna szata i na lewym ramieniu już opadło płótno na dół, a druga wygląda jak po wymachu, albo w trakcie, bo płótno jest skierowane w bok i widać to przy nadgarstku, bo tam jest przestrzeń, która pokazuje kąt nachylenia. Ale wszystko jest w idealnych proporcjach i rzeczywiste, bo to jest po prostu zdjęcie :)

Niemniej jeszcze raz - jak kogoś naprawdę interesują szczegóły, to zapraszam do kontaktu z autorką pracy. Ja podglądałem wynik w przybliżeniu.

Fidel-F2 - 28 Stycznia 2015, 09:40

Autorka skłamała.
M. Podbielski - 29 Stycznia 2015, 20:23

Fidel-F2 napisał/a
Autorka skłamała.


Nie ma ku temu żadnych powodów, ani Ty dowodów, że tak było. Proszę nie obrażać osoby, o której nie masz żadnego pojęcia.

Dorwij książkę w księgarnii i popatrz na prawdziwą okładkę, a nie przeskalowany obrazek, to sam zobaczysz wszystkie szczegóły i unikniesz ośmieszania się, wysuwając dalsze absurdalne i obraźliwe stwierdzenia.

Fidel-F2 - 29 Stycznia 2015, 20:51

Nie znasz się
Agi - 29 Stycznia 2015, 20:57

Fidel-F2, nie kreuj się na wyrocznię.
Fidel-F2 - 29 Stycznia 2015, 21:19

A czy muszę?
Agi - 29 Stycznia 2015, 22:06

Próbujesz.
M. Podbielski - 4 Lutego 2015, 07:12

Ewelina Kiełbasińska (na fanpage) napisał/a

Polecam książkę właśnie skoczyłam czytać. Jest genialna, wciągająca i intrygująca :) Mi najbardziej zapadł w głowie ten fragment bo nie spodziewałam się tego po fantasy: .... Złodziej nocy


Takie coś naprawdę cieszy :)

Źródło: komentarz na fanpage Wojny żywiołów

Fidel-F2 - 4 Lutego 2015, 07:29

Triple
M. Podbielski - 6 Lutego 2015, 20:28

Ewelina Kiełbasińska (na fanpage) napisał/a

Polecam książkę właśnie skoczyłam czytać. Jest genialna, wciągająca i intrygująca :)
...


Fidel-F2 - jeśli tak opisuje się epicką porażkę, to zarówno Tobie, sobie, jak i wszystkim na tym forum, życzę jak najwięcej takich w życiu :)

Pozdrawiam trolla ;)

Luc du Lac - 6 Lutego 2015, 20:41

Ile kosztuje Twoja książka?
Martva - 6 Lutego 2015, 21:01

Erm, a Ewelina Kiełbasińska to jest jakieś znane nazwisko?
nureczka - 6 Lutego 2015, 21:05

Jako prawie pisarz i niewątpliwie autor(ka) czterech i pół opowiadania, pozwolę sobie zauważyć, że pozytywna opinia nawet Józi Pipcińskiej z Koziej Wólki cieszy, więc w tym przypadku rozumiem radość M. Podbielskiego.
Pisałam to szczerze i bez ironii.

Fidel-F2 - 6 Lutego 2015, 21:54

Skąd pomysł, że mój facepalm był ironiczny?
nureczka - 6 Lutego 2015, 22:26

Fidel-F2 napisał/a
Skąd pomysł, że mój facepalm był ironiczny?

Nie zauważyłam, żeby ktoś Ci ironię insynuował.

Fidel-F2 - 6 Lutego 2015, 22:32

Pośrednio Twoje zastrzeżenie
Martva - 6 Lutego 2015, 22:54

Z ironią to chyba raczej do mnie - ale naprawdę myślałam że ta pani może jest jakąś znaną recenzentką, bo radość z każdej pozytywnej opinii rozumiem, ale takie cytowanie z nazwiskiem mnie zmyliło.
Luc du Lac - 6 Lutego 2015, 23:18

Eh tam, po miesiącu od wydania książki jedna pozytywna recenzja...
bylem na profilu, i słabo to wygląda

Fidel-F2 - 6 Lutego 2015, 23:31

Niom, zdjęcie autora ryje beret.
ihan - 6 Lutego 2015, 23:35

Z drugiej strony sugeruje uczciwość. Że autor oraz jego krewni i znajomi pod pseudonimami nie wrzucają laurek. (to do wymiany zdań powyżej, bo cytowanie byłoby bez sensu, nie odnosi się oczywiście do zdjęcia autora, którego, ego zdjęcia, nie widziałam).
Fidel-F2 - 6 Lutego 2015, 23:45

Albo pewne ograniczenia. A zdjęcie zlurkuj, nie to że epokowe, ale ma moc.
Luc du Lac - 6 Lutego 2015, 23:53

Szczerze powiedziawszy myślałem że autor jest młodszy. ..............
a tu jeszcze Wrocław się w tle pojawia

ihan - 6 Lutego 2015, 23:53

Ekhem, ale to na tle wieszaka w przedpokoju?
Fidel-F2 - 7 Lutego 2015, 00:05

Uhum


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group