To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Mistrzowie i Małgorzaty - Małgorzata Lewandowska

Goria - 25 Lipca 2018, 19:22

Wreszcie posłuchałam znajomych i założyłam stronę fb z rzeczami w założeniu głównie pozaWitiowymi. Zobaczymy jak wyjdzie w praniu. Na razie większość będziecie znać - bo dawałam je i tutaj :) .

https://www.facebook.com/ArtByGoria/

dalambert - 25 Lipca 2018, 21:10

Goria, Polubiła cie Pucek, czyli Jola
gorat - 25 Lipca 2018, 22:10

Też już jestem. Na razie bez tłumów.
Goria - 26 Lipca 2018, 09:21

O dziękuję Wam bardzo! ( I Martvej także!!) :) . Dopiero założyłam, to tłumów raczej na razie się nie spodziewam. Jak kiedyś będą - to dobrze, a jak nie to trudno - takie życie.
Na razie dostałam radę od znajomego, cobym rysowała smoki :D . Ale na Dragonezę, z moja pracą, to sobie chyba jednak trochę poczekam.

Goria - 30 Lipca 2018, 10:48

Przy okazji uzupełniania strony na fb (fb Goria ), wyszło mi, że jednak nie dzieliłam tego w tym temacie na Forum. Okładka do Szortal Fiction 2 z 2014 - i mój pierwszy konkurs graficzny. Przeoczyłam wtedy pierwsze zapowiedzi i gdyby nie Ola Brożek-Sala, która przypomniała o tym wydarzeniu tuż przed jego końcem, nie wzięłabym w nim udziału. Tę okładkę składałam z obłędem w oczach (może stad się wziął pomysł? :D ), ale się udało. :)


dalambert - 16 Sierpnia 2018, 13:55

Goria, Co się dzieje ze Smutną dziewczyną - wisi u mnie w schowku na Bonito jako " niedostępna" :?:
Goria - 21 Sierpnia 2018, 10:53

Hej Dalambercie! Przez kilka ostatnich dni nie miałam dostępu do sieci. Zaraz zapytam się autorki, albo wydawczyni. Czy były jakieś problemy. Dopiero nadrabiam zaległości po tym netowym przymusowym odwyku.
Goria - 21 Sierpnia 2018, 12:14

Dalambert, już wiem. Okazało się, że w drukarni powstał poważny błąd, powodujący opóźnienia w pracy na ostatnim etapie. Niestety :( . Książka ma mieć przez to miesiąc opóźnienia (czyli ma być dostępna gdzieś na początku września). Ogromnie przepraszam, za tę niedogodność!
dalambert - 21 Sierpnia 2018, 15:01

Goria, Poczeka sie , kupi sie :wink:
Goria - 21 Sierpnia 2018, 21:58

Uff, to się cieszę, że się nie zraziłeś!

Jeszcze jedna zaległość Witiowa, ze strony Marcina Dobkowskiego (szef GC i Inanny). Jeden z wariatów okładki Drzewa Wspomnień:



I z dzisiaj, taka grafika w zapowiedziach na sierpień/wrzesień tego roku. Druga od przodu. Wyszła taka grubo ponad 400 stronicowa krówka/cegiełka. :) Okładka przechodzi jeszcze ostateczne szlify, więc zobaczymy, jak będzie.


Goria - 23 Sierpnia 2018, 09:18

Jest :) , tym razem już bezpośrednio ze strony wydawnictwa Genius Creations, w zapowiedziach na sierpień i wrzesień:



Genius Creations

dalambert - 23 Sierpnia 2018, 15:35

Goria, ale na Bonito to wypuszczą kiedy ?
Goria - 23 Sierpnia 2018, 15:57

Nie wiem, mogę się ich zapytać, ale to może trochę potrwać?
dalambert - 23 Sierpnia 2018, 16:05

Goria, Poczekam, ale Bonito jest moją jedyną możliwością zakupów.
Goria - 23 Sierpnia 2018, 16:28

Dostałam szybką odpowiedz, że będzie, ale jeszcze nie wiedzą kiedy. Ale ma być!
gorat - 23 Sierpnia 2018, 17:51

Kiedy sesje autografowe?
Goria - 23 Sierpnia 2018, 19:40

:) :) :) oj weź! :) nawet nie pomyślałam, niech najpierw wyjdzie :)
gorat - 23 Sierpnia 2018, 19:46

O konwentach piszę, a czym innym :twisted:
Goria - 24 Sierpnia 2018, 19:00

gorat, - noż wiem! :) Tylko wcześniej były zapowiedzi na czerwiec, a teraz są na sierpień/wrzesień - stad wolę poczekać, aż stanie się więcej niż zapowiedzią :) . Ja to bym chciała na Falkon bo i tematyka świetna!
Goria - 27 Sierpnia 2018, 19:43

Rysowany już kilka miesięcy temu, ale dopiero teraz zobaczyłam, że już w sumie jest prawie cały cykl. Jedna z grafik okładkowych do cyklu Pellucidar, Edgar Rice Burroughs, "Tarzan w Pellucidarze". Mogłam poćwiczyć dinozaury i smokozaury. :) Robiłam tylko wewnętrzne grafiki okładkowe.
Dla wydawnictwa Solaris (Solarisnet).



Inne są tutaj.

Goria - 28 Sierpnia 2018, 09:00

I coś dla strony Witia. Śladami Starych Bogów

"Ludzie są tacy dziwni...Niszczą moja sieć, a potem zawieszają łapacz snów, żeby nie mieć koszmarów. Czy oni nie wiedza co ja robię? (co oni myślą, ze ja robię?)"


Goria - 31 Sierpnia 2018, 17:34

Drzewo Wspomnień już jest w przedsprzedaży, za stroną fb Geniuszy, wraz z innymi książkami:



Na stronie księgarni Madbooks
:) :D :) :D :) :D

Aaaaa!

gorat - 31 Sierpnia 2018, 17:52

:bravo
dalambert - 1 Wrzeœśnia 2018, 12:23

Poczekam na Bonito :)
Goria - 2 Wrzeœśnia 2018, 09:47

gorat, - dziękuję! Ciesze się bardzo, bo normalnie jak człowiek tak czeka i czeka, a do tego to przenosiny, to mu jakieś głupie myśli przychodzą do głowy.

dalambert, jasne! :)

Goria - 6 Wrzeœśnia 2018, 13:19

Za Geniuszami aktualizacja w temacie Drzewa wspomnień - premiera już 14 września. :) .
Tyle sie naczekałam, że jednak nie dam rady nie spamować Drzewem :) .



Książkę można też znaleźć na Legimi:

GC na Legimi

gorat - 6 Wrzeœśnia 2018, 17:25

Spam się należy ;)
Goria - 9 Wrzeœśnia 2018, 15:06

Dziękuję! Chociaż starałam się ograniczyć, co niestety oznaczało próby unikania netu (yyyy wychodzi marnie!). Do tego Geniusze dali dzisiaj post z cytatem z Drzewa. Czcionka może mało słowiańska, ale czytelna. Przypomniały mi się stare prezentacje, kiedy CS było modne :) ze względu na swoja czytelność i luźniejsza formę, ale zdjęcie super! Za Geniuszami:


Goria - 10 Wrzeœśnia 2018, 14:27

I jeszcze, chociaż pewnie już Was wymęczyłam, zapowiedź Drzewa wspomnień w formie krótkiego filmu. Można go zobaczyć tutaj: zapowiedź Drzewo wspomnień.
dalambert - 10 Wrzeœśnia 2018, 14:50

Goria, Niech to wreszcie puszczą na Bonito, a nie ciągle zapowiadają. Znasz piosenkę o takim co się ciągle dobrze zapowiadał...


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group