To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Mistrzowie i Małgorzaty - Małgorzata Lewandowska

Goria - 7 Marca 2018, 07:21

Dziękuję Wam bardzo :) .
Dalambercie naprawdę jesteśmy "prawie" normalni :) .


Goria - 13 Marca 2018, 18:13

Do pobrania jest nowy, 8 numer magazynu Silmaris. (Silmaris). Są w nim 4 moje prace i patrząc się na nie, czuję się, jakbym miała co najmniej rozdwojenie osobowości. Nie wiem, jak ludzie się trzymają jednego stylu, są spójni i w ogóle.

Okładka magazynu tym razem autorstwa Bogusza:


Goria - 21 Marca 2018, 09:12

Zrobiłyśmy taką krótka praca z moją siostrzycą na koniec Zimy:


Szczęśliwych Jarych Godów! :) .

gorat - 1 Kwietnia 2018, 22:32

Ku pamięci: nadciąga Witia dwojga autorstwa ;)

Edit: wygląda na to, że to prawda (!).

Goria - 2 Kwietnia 2018, 16:21

gorat, zajęło mi kilka godzin, żeby uwierzyć :) 0 odpukałam, odplułam...
od jakiegoś czasu "Drzewo Wspomnień" (z cyklu Witia) jest na liście wydawniczej Genius Creations - ale jakoś bałam się zapeszyć.

Co do autorstwa - to Magda tam odwaliła większość, a ja jej tylko pomagałam. Siostra się jednak uparła, coby moje nazwisko dać na okładce, a potrafi być niezwykle uparta.

Kurczaki, chyba znowu pójdę odpukać w niemalowane!

dalambert - 2 Kwietnia 2018, 19:38

Goria, Kupuję w ciemno :D
Goria - 3 Kwietnia 2018, 13:00

ojjjj, dziękuję za taki kredyt zaufania! :oops:
dalambert - 4 Kwietnia 2018, 00:52

twije obrazki zawsze :D
gorat - 4 Kwietnia 2018, 00:53

Skoro to prawdziwe, to czego możemy się spodziewać wewnątrz? Bo ilustracji to owszem, ale co z tekstem?
Goria - 4 Kwietnia 2018, 08:16

Daboru :) - jeśli wyjdzie latem :) .
Goria - 17 Kwietnia 2018, 08:21

Taka moja praca do Fantazmatów do opowiadania Anny Szumacher. Z założenia miała być czarno-biała, ale ze względu na wyjątkowe oczy bohatera powstała także wersja z odrobiną koloru.

Fidel-F2 - 17 Kwietnia 2018, 08:44

A środkiem *beep* szlaczek
Goria - 19 Kwietnia 2018, 10:04

Jeśli autorka opowiadania sobie życzy, to czemu nie?
Goria - 22 Kwietnia 2018, 16:44

Na Dzień Ziemi:


gorat - 22 Kwietnia 2018, 21:32

Dopiero za drugim podejściem zauważyłem obramowanie.

Byłaś na jeszcze jednym dniu WCC? Starałem się wyłowić każdego, ale na takiej przestrzeni łatwo przeoczyć.

dalambert - 23 Kwietnia 2018, 15:59

Goria, Obrazek ładny, ale że po anglicku nie kumam, to co ona ? Narkomanka, alkoholiczka, czy uzależniona od kefiru ?
gorat - 23 Kwietnia 2018, 17:48

Oj dalambert, dalambert - przyjrzyj się ramce: parasolom, kablom, butelkom, widelcom, foliom... śmietnik jak się patrzy, nie?

Jest tylko tak wiele, przed czym ONA może nas ochronić.

Goria - 24 Kwietnia 2018, 10:14

gorat, - dałam radę tylko w piątek, w sobotę już wracałam :( .
dalambert, - nie narkomanka, tylko alegoria Matki Ziemi zawalonej przez śmietnik. :( Jak pisał Gorat.

Goria - 27 Kwietnia 2018, 11:29

Wydawnictwo Genius Creations przyznało się do nas oficjalnie, już nie w ramach Prima Aprilis :) . Ciesze się ogromnie!!! :)

Na ilustracji Skra (wilk) i Gruszka (koza). Bardzo bym chciała Wam napisać, czemu tak, ale mam nie gadać. Część główna to farba akrylowa na papierze wyciskanym z fakturą płótna. A ramka rysowana osobno.


dalambert - 27 Kwietnia 2018, 12:09

Malunek sugestywny, ale mało tę kozę widać, chyba że już ją wilk zjadł :wink:
Goria - 27 Kwietnia 2018, 14:56

No i nie mogę powiedzieć! :)

Gruszka została mistrzynią drugiego planu :) .

Tak się cieszę, ze to ma szanse wyjść normalnie, po przenosinach i w ogóle... W każdym razie jeśli ktoś się obawiał sięgnąć po Witię. Drzewo Wspomnień ze względu na poprzedniego wydawcę, to może już teraz nie będzie takiej obawy przy Genius Creations?

dalambert - 27 Kwietnia 2018, 15:08

Goria, znczy jednak nie oszamał :wink: :?:
Goria - 27 Kwietnia 2018, 15:16

dalambert, yyyaaaaa!!!!! :) :) :)
Goria - 1 Maj 2018, 08:14

Natura jest nieustającym źródłem natchnienia :) . Na fb Witii.


gorat - 1 Maj 2018, 09:23

Miła scenka rodzajowa <3 Chędorzenie jest celowe, żeby się fejs nie czepiał? ;)
Goria - 1 Maj 2018, 10:46

Mhm - Podobnie jak gwiazdki :)

:bravo :)

dalambert - 1 Maj 2018, 13:29

Goria, nie ma to jak wiosenna atmosfera pokoju i miłości :bravo
Goria - 9 Maj 2018, 10:59

Dalambercie - :) trochę jak z angielskim, tak długo, jak się nie rozumie, to całkiem sporo piosenek są nawet całkiem- całkiem :) :P

Niejako w temacie ptaków, tylko takich trochę większych, wydawnictwo Genius Creations wypuściło właśnie kolejną ilustracje do naszej książki Witiia: Drzewo Wspomnień. Tym razem orlica Ałun. Do pełnej serii "o zwierzętach" brakuje tylko koni :) . Przygotowanych ilustracji jest 15 + mapa + 3 wersje okładki, więc jeszcze trochę zostało :D .

Ten okres przenosił, z mojej i Siostrzycy perspektywy, trwał tak długo, że jeszcze się szczypię, czy to prawda. Ale w sumie zawsze się dłuży, jak człowiek bardzo na coś czeka.


dalambert - 9 Maj 2018, 12:27

Goria, Hu,hu groźny ON :!:
Goria - 9 Maj 2018, 14:19

dalambert, dziękuję - o to chodziło! :) Właściwie to Ona - Ałun - orlica. :) Orlice są masywniejsze od samców - ale jak nie siedzą koło siebie, to ciężko rozróżnić.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group