To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Konwenty dawno minione - Pyrkon 2014.03.21-23 Poznań

Adon - 16 Lutego 2014, 23:27
Temat postu: Pyrkon 2014.03.21-23 Poznań
http://www.pyrkon.pl/2014/

Poznań, 21-23 marca 2014 Międzynarodowe Targi Poznańskie

---

Wybiera się ktoś na Pyrkon?

Agi - 17 Lutego 2014, 01:04

Zazwyczaj jestem.
Adon - 17 Lutego 2014, 01:23

Bo ja biznes mam: chciałbym autograf Tada Williamsa. ;)
Sauron - 17 Lutego 2014, 16:46

Wybieram się, chyba że dopadnie mnie maturalna panika i zakopię się pod książkami.
Jezebel - 18 Lutego 2014, 14:39

Karnet za pół ceny i noclegi już załatwione, więc nie mam wyjścia - muszę być :P
Romek P. - 18 Lutego 2014, 20:48

Powiedzieć, że się wybieram, to za mało. Mam tam mieć kilka punktów programu, zresztą bardzo fajnych :)
joe_cool - 18 Lutego 2014, 21:11

Będę na sobotniej imprezie :D
Agi - 19 Lutego 2014, 09:58

Zarezerwowałam noclegi.
Lynx - 26 Lutego 2014, 16:38

Ja też. :)
Znaczy z Pomiotem się wybieramy, ale w sobotę i czy dojedziemy...

Lynx - 4 Marca 2014, 08:26

No i się powaliło. :evil:
Kasa na Pyrkon poleciała na naprawę samochodu.
Pomiot też nie pojedzie, ma egzamin z jakiegoś kursu.
Szlag by to...

figurant - 18 Marca 2014, 16:31

Ciekawe rzeczy piszą o Pyrkonie. Czy ten filmik to na prawdę taka afera bo nie jestem na bieżąco?
Martva - 18 Marca 2014, 16:39

No, narobił zamieszania.
Lowenna - 18 Marca 2014, 18:08

Przy tego typu manifestach często mam wrażenie, że pani feministka jest tak oburzona ponieważ nikt nie chciał jej obmacywać.
Kurcze, jeżdżę od lat na konwenty, spotykam się z ludźmi, i jakoś nigdy nie miałam problemu z seksistowskimi komentarzami czy zachowaniami. Nie róbmy też z naszych panów jakichś niewyżytych potworów. Ba, właśnie na Pyrkonie w zeszłym roku jeden z naszych forumowiczów stwierdził, że mam jednak ciut za krótką sukienkę i próbował ją przedłużyć. :roll:

Mam mały wyrzut sumienia, że jednak w tym roku nie jadę :|

Martva - 18 Marca 2014, 18:54

Lowenna napisał/a
Przy tego typu manifestach często mam wrażenie, że pani feministka jest tak oburzona ponieważ nikt nie chciał jej obmacywać.


Przy tego typu komentarzach zawsze muszę szukać szczęki na podłodze. Na szczęście na ogół się okazuje że to miał być żart :roll:

Fakt że niektóre artykuły rozdmuchują sprawę i robią z igły widły, co nie zmienia faktu że ta reklama jest seksistowska, niesmaczna i zwyczajnie kiepska. Nie mam nic przeciwko nagości, ale sprzedawanie wszystkiego za pomocą cycków mnie mierzi.
I wczoraj przy okazji afery kostkowej odkryłam filmik promujący zeszłoroczny Falkon, jakoś wtedy go przegapiłam - świetny, naprawdę świetny, na poziomie, nie budzący żadnych kontrowersji. Da się? Da się.

EDIT:
Lowenna napisał/a
Kurcze, jeżdżę od lat na konwenty, spotykam się z ludźmi, i jakoś nigdy nie miałam problemu z seksistowskimi komentarzami czy zachowaniami.


To że Ty nie masz, nie oznacza że problem nie istnieje.

Lowenna - 18 Marca 2014, 21:42

Cytat
Nie mam nic przeciwko nagości, ale sprzedawanie wszystkiego za pomocą cycków mnie mierzi.
Czy bardziej smaczny byłby mężczyzna na tym filmie? Nie sądzę. IMHO ważniejsze od tego czy jest to kobieta czy mężczyzna jest fakt reklamowania coraz większej ilości produktów nagością. Atakowanie nas przez wszystkie media seksem i seksualnymi skojarzeniami. Osoby dojrzałe potrafią sobie z tym poradzić, gorzej z tymi młodszymi i mniej dojrzałymi.
Falkon od lat ma świetne filmiki reklamowe. Zeszłoroczny był doskonały. Pamiętam też, jak czekałam na każdy kolejny z serii z bogami i bóstwami.

Nie twierdzę, że problem nie istnieje. Tylko, że takimi artykułami promuje się patologię zapominając o normalności. Co miałby robić patrol antymolestujący? Zwrócić uwagę? Przecież na dobrą sprawę nie ma praw do zatrzymania, wylegitymowania.

A na miejscu naszych panów poczułabym się obrażona sugestiami rzucanymi przez autorkę artykułu

Rodion - 23 Marca 2014, 13:53

Czyżby w tym roku jedyne czym może się pochwalić Pyrkon to kostki? :roll:
terebka - 23 Marca 2014, 14:40

Zgaduję, na podstawie wołań o pomstę, że panią tę do taplania się w kostkach nakłonili ponurzy pyrkonowi szowiniści przemocą i że radości czy ubawu z tego żadnego nie miała.
Agi - 23 Marca 2014, 16:45

Wróciłam z Pyrkonu. Kłaniam się w pas Organizatorom za fantastycznie sprawne przeprowadzenie ogromnej imprezy. Po wejściówkę do kasy czekałam może dwie minuty. Szacun!
Miałam przyjemność posłuchać i zdobyć autograf Tada Williamsa, popłakałam się ze śmiechu na spotkaniu autorskim i prelekcji o Kozakach, Andrzeja Pilipiuka.
Posłuchałam kilku interesujących dyskusji panelowych. I przede wszystkim spotkałam dawno niewidzianych znajomych. Ogólnie, ogromna radość, akumulatory naładowane.

Rodion - 23 Marca 2014, 16:57

Anegdoty, plotki, ciekawostki? Świat spragniony jest wieści :wink:
agrafek - 23 Marca 2014, 21:45

Cóż, padł kolejny rekord frekwencyjny. Gwyn uratowała nas z łap żadnego krwi (ale nie pieniędzy) właściciela knajpy i przesympatycznie ugościła. Zwracała uwagę obecność więcej niż jednego Doctora Who (choć, jak się okazało, wystarczy pojawić się w tweedowej marynarce, by zostać uznanym za Doctora) oraz w ogóle narastający wpływ brytyjskiej popkultury.
Ziuta - 23 Marca 2014, 21:49

agrafek napisał/a
choć, jak się okazało, wystarczy pojawić się w tweedowej marynarce, by zostać uznanym za Doctora

Uświadomiłeś mi, że Wit wygląda trochę jak Doctor. Ósmy w ciuchach Jedenastego z lekkimi domieszkami wcześniejszych numerów.

agrafek - 23 Marca 2014, 22:06

Nie tylko Ty tak - jak się okazało - pomyślałeś. Ponadto pałętali się po okolicy jacyś kolesie w zwykłych garniakach. Zastanawialiśmy się, aż sprawę wyjaśnił Orbitowski: "Ci dwaj przebrali się za Twardocha".
Ziuta - 23 Marca 2014, 22:11

W tym momencie przerywam ćwiczenia w wiązaniu apaszek, bo emocje nie pozwalają. Że też mnie nie było!
Lowenna - 24 Marca 2014, 07:53

:omg: :omg: :omg: Padłam
Rodion - 24 Marca 2014, 08:28

Zdjęcia :)
Rodion - 24 Marca 2014, 15:41

Właśnie przeczytałem smutna wiadomość o kradzieży na Pyrkonie. Smutne :?
Witchma - 24 Marca 2014, 15:44

Rodion, a konkretnie o co chodzi?
Rodion - 24 Marca 2014, 15:49

Obrobione zostało stoisko Firebird czyli Kiciputka
Sauron - 30 Marca 2014, 14:32

Z tego co słyszałam okradziono też stoisko Farmerowni :(

Z innej beczki, jakby ktoś chciał rzucić okiem na cosplayerów, to tutaj wrzuciłam parę zdjęć.

Matrim - 10 Kwietnia 2014, 22:09

Sauron napisał/a
to tutaj wrzuciłam parę zdjęć.


O, baranek się załapał na fotkę ;)



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group