To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Konwenty, te fandomowe i te forumowe - Towarzyskie Spotkanie Fantastów

mawete - 9 Stycznia 2006, 13:49
Temat postu: Towarzyskie Spotkanie Fantastów
Bezproblemowe bezkonfliktowe spotkanie miłośników FANTASTYKI. Do tei potry zostały zorganizowane dwa na forum NF (w Łodzi i w Lublinie) teraz skoro się udało chcemy powiększyć grono. I może troszkę zmniejszyć napiecia pomiędzy ludźmi. Najbliższe prawdopodobnie odbedzie sie na przełomie kwietnia i maja nad morzem.
Zupki chmielowej będzie dużo....
NURS jest poinformowany o tym temacie i nie zgłaszał protestów - wręcz przeciwnie.

Zapraszam :!:

mawete - 9 Stycznia 2006, 13:54

Ja oczywiście głosowałem na opcję nr 3. :mrgreen:

//edit: teraz to jest opcja nr 2

NURS - 9 Stycznia 2006, 13:55

A co mam zgłaszać, sporo z nas jest uczestnikami wielu for i list dyskusyjnych.
to, co robicie, jest odbiciem sytuacji sprzed lat, kiedy jeździlismy na konwenty klubowe. teraz zamiast klubów są fora.

Rodion - 9 Stycznia 2006, 13:55

mawete napisał/a
Najbliższe prawdopodobnie odbedzie sie na przełomie kwietnia i maja nad morzem.


Czy znane są dokladniejsze dane?

NURS - 9 Stycznia 2006, 14:04

Sorry, cos sie schrzaniło w ankiecie. poprawiam
NURS - 9 Stycznia 2006, 14:10

OK. Już wszystko działa poprawnie
Czarny - 9 Stycznia 2006, 14:25

Dałem wstępnie TAK, ale może się to zmienic po uszczegółowieniu: termin, lokalizacja, koszt.
mawete - 9 Stycznia 2006, 14:30

NURS: a gdzie trzecia opcja?? :(
NURS - 9 Stycznia 2006, 14:49

jak sprawdzalem byly dwie. nie jestem zainteresowany, nie jestem zainteresowany i czekam na was. zmienilem na czytelniejszy system, ale to twoja ankieta, jesli chcesz to moge to przemodelowac inaczej.
mawete - 9 Stycznia 2006, 14:51

Cholera... trzecia była: "Jestem i czekam tam na Was"...
NURS - 9 Stycznia 2006, 14:54

to dodać? IMO nie bardzo wiem co to miałoby znaczyć :-) rozbije ci statystykę potwierdzeń.
mawete - 9 Stycznia 2006, 15:01

NURS: Jaką statystykę? ja widzę jedno potwierdzenie... moje...

//edit: ups jest wiecej...

mawete - 9 Stycznia 2006, 15:40

fNF napisał/a
Last Viking napisał/a
Na specjalne życzenie mawete raz jeszcze:

ZLOT MIŁOŚNIKÓW FANTASTYKI

TERMIN: 28.04.2006 - 3.05.2006
MIEJSCE: Puck lub okolice

Jeśli będzie wielu zainteresowanych, zarówno z NF i SFFH, a może jeszcze Farenhait się przyłączy, to można jak proponuje nosiwoda zrobić coś na kształt małego konwentu.

Wtedy jednak potrzebna będzie tylko wasza szczera chęć i trochę zaangażowania :one:

Oczywiście mam nadzieję, że pojawią się przedstawiciele Redakcji obu pism.
FANTASTYKA POWINNA ŁĄCZYĆ A NIE DZIELIĆ
znowu zostanę oskażony o populizm ;)

mawete - 9 Stycznia 2006, 15:43

Czy to wystarczy? :mrgreen:
Margot - 9 Stycznia 2006, 15:47

O! Wywołali mnie do tablicy!
No, osobiście, to raczej mnie w Pucku nikt nie zobaczy (istnieją, rzecz jasna, sposoby, by wyciągnąć mnie z domu, a wszystkie te sposoby zna WredNaczelna Fahrenheita, ale poproszę ją, żeby raczej nie próbowała ich zastosować), niemniej jednak część RedAkcji na pewno chętnie się przyłączy, jeżeli czas pozwoli. Przekazuję informację do zainteresowanych => i niech oni decydują :D :D :D

mawete - 9 Stycznia 2006, 15:53

Margot napisał/a
(istnieją, rzecz jasna, sposoby, by wyciągnąć mnie z domu, a wszystkie te sposoby zna WredNaczelna Fahrenheita, ale poproszę ją, żeby raczej nie próbowała ich zastosować),

Jest poinformowana o akcji i zobaczymy czy Ika ich nie zastosuje...

kruczywiatr - 9 Stycznia 2006, 16:31

A to ci heca :P Ale w Pucku nawet porządnej dyski nie ma 8) A już myślałem, że sobie z Małgorzatką potańcuję :D :wink: Co prawda, zadeklarowałem się, że NURS-a zastąpię na Pomorzu, ale nie myślałem, że to tak szybko nastąpi :mrgreen: "...Dziwny jest ten świat..." la la la
dzejes - 9 Stycznia 2006, 16:46

Jezu... Puck? A gdzie to je? Za kołem podbiegunowym?
mawete - 9 Stycznia 2006, 17:25

dzejes napisał/a
Jezu... Puck? A gdzie to je? Za kołem podbiegunowym?

Mniej wiecej tam a białe niedźwiedzie chodzą po ulicach... :) zagrasz?

Margot - 9 Stycznia 2006, 17:57

Ogłoszenie zawisło na Forum Fahrenheita, zatem zaczęłam się już okopywać - gdyby ktokolwiek spróbował mnie wyciągnąć tak daleko od domu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Rodion - 9 Stycznia 2006, 18:24

Puck?! To nie muszę się z domu ruszać! :wink: Przez Zatokę patrząc, imprezę sobie obejrze! :P
Lu - 9 Stycznia 2006, 19:28

Dałam wstępne tak. No, chyba że wywieje mnie z kraju....
Dunadan - 9 Stycznia 2006, 20:58

ja równiez dałem "tak" choć nie możliwe jest abym powiedział teraz na pewno - mogę mieć np. ćwiczenia terenowe itp... Puck? ja też nie wiem gdzie to jest, ale z pewnością blizej niż Bielawa :D
Czarny - 9 Stycznia 2006, 21:05

Puck - tak na oko w połowie drogi między Gdynią a Władysławowem (Rodionowem :mrgreen: )
Rodion - 9 Stycznia 2006, 22:26

Czarny napisał/a
Puck - tak na oko w połowie drogi między Gdynią a Władysławowem


:bravo :bravo :bravo Za znajomość geografii! :mrgreen:

Orbitoski - 11 Stycznia 2006, 13:26

Też nie wiem, gdzie jest Puck. Jacy forumowicze są (Poza Loganem) z Krakowa?
mawete - 11 Stycznia 2006, 19:24

Orbitoski napisał/a
Też nie wiem, gdzie jest Puck. Jacy forumowicze są (Poza Loganem) z Krakowa?

A wiesz gdzie jest Lublin? To dojedź tam, odbierzemy Cię, zapakujemy i dowiezoemy na miejsce... :D

dzejes - 12 Stycznia 2006, 12:43

Ja bym uderzał z Częstochowy, także bardzo prawdopodobne, że to po drodze z Krakowa nad morze.
Iscariote - 16 Stycznia 2006, 10:46

:| Kurcze a w Łodzi nic sie nie dzieje... a jak sie dzieje to mnie zawsze omija... cholera... na szczeście mam jeszcze co roczne MFK... ale to mało :cry:
mawete - 16 Stycznia 2006, 10:57

Iscariote napisał/a
:| Kurcze a w Łodzi nic sie nie dzieje... a jak sie dzieje to mnie zawsze omija... cholera... na szczeście mam jeszcze co roczne MFK... ale to mało :cry:


W Łodzi się działo.. tam było pierwsze spotkanie ale wtedy jeszcze forum SFFiH nie było...

//edit: Harkonnen2 śpiewał szanty ( ja też ale to śpiewem trudno nazwać), Nivak była atrakcją wieczoru, Angelus podgryzała ludzi... a piwo lało sie w ilościach przemysłowych... a Last Vikingowi udało się zdobyć wodę dla mnie...



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group