To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Konwenty dawno minione - XXI Międzynarodowy Festiwal Fantastyki w Nidzicy 26-29.06.14

lakeholmen - 13 Marca 2014, 20:06

Lowenna napisał/a
lakeholmen, czytaj literki :mrgreen:


Chciałem być sprytny i czytać między literkami. Znowu wpada... A z kim ja będę mieszkał? Oprócz mnie, syna i spiritusa?

baranek - 13 Marca 2014, 21:21

lakeholmen, Lowenna ma miejsce pokoju. Może Was przygarnie?
Witchma - 14 Marca 2014, 09:45

Fidel-F2 napisał/a
Witchma, o 6:30 to ja już w jeziorku kąpieli będę zażywał.


Nie ma mowy, budzić to ja, a nie mnie!

baranek - 14 Marca 2014, 11:07

Witchma, jakie budzić? Kąpiel przed snem przecież.
Farin - 15 Marca 2014, 19:46

baranek napisał/a
Słuchajcie, mam takie pytanie nieśmiałe. Kto właściwie co roku koordynuje kwestię składów w domkach? Wstyd przyznać, ale nawet nie wiem, kto zbiera ekipę w grupy.
Kurcze rok z facetem się nie widzę, a ten już w tany do innych spier...
Nie ładnie panie Baranku :P
Pomysleć, że my w jednym... spaliśmy ;]

Lowenna - 25 Marca 2014, 17:05

Ech... Mam jedną miejscówkę na Nidzicę i miejsce w hotelu wolne i chwilowo brak chęci by jechać. Jeżeli ktoś chciałby się wybrać, to czekam na info do końca miesiąca. Później najwyżej odwołam również swój przyjazd i będą 2 wolne miejsca
Fidel-F2 - 25 Marca 2014, 17:29

A będziesz miała czekoladę i pomarańcze?
Lowenna - 25 Marca 2014, 17:35

Specjalnie dla Ciebie kupię wypasioną bombonierkę. Tylko podaj adres korespondencyjny bo z każdą chwilą coraz bardziej nie chcę jechać do N :|
Witchma - 25 Marca 2014, 17:36

Lowenna napisał/a
z każdą chwilą coraz bardziej nie chcę jechać do N


Lowenna, no co też Lowenna...

Fidel-F2 - 25 Marca 2014, 17:56

Lowenna, to ja Ci postawię bombocotamlubisz jak już się w tej Nidzicy spotkamy. Ale przyjedź. I Mikołaj mówi, że chce Cię poznać.
joe_cool - 27 Marca 2014, 22:25

Zapłaciłam wreszcie, tak więc oficjalnie jadę :)
baranek - 28 Marca 2014, 21:44

Zdaje się, że mamy dwa wolne miejsca w 'bliźniaku'. Jeśli ktoś reflektuje, niech się kontaktuje z Suwalskim. Osoby z zacięciem bejbisetingowym mile widziane.
lakeholmen - 29 Marca 2014, 06:53

baranek napisał/a
Zdaje się, że mamy dwa wolne miejsca w 'bliźniaku'. Jeśli ktoś reflektuje, niech się kontaktuje z Suwalskim. Osoby z zacięciem bejbisetingowym mile widziane.


Myślałem, że przez 'bliźniak' masz na myśli domek, ale kiedy teraz mówisz o bejbi siterze, zacząłem się zastanawiać czy na pewno wszystko rozumiem. Rozumiem, ze festiwal nie przeniósł się do Tajlandii?

Lowenna - 29 Marca 2014, 08:06

lakeholmen, najwidoczniej panowie nam zaczynają dziecinnieć i potrzebują opieki, przytulenia do piersi i takie tam
Fidel-F2 - 29 Marca 2014, 08:08

Lowenna napisał/a
potrzebują opieki, przytulenia do piersi i takie tam
przecież to jedyny sensowny opis prawdziwego mężczyzny
baranek - 29 Marca 2014, 08:42

Cytat
Myślałem, że przez 'bliźniak' masz na myśli domek, ale kiedy teraz mówisz o bejbi siterze, zacząłem się zastanawiać czy na pewno wszystko rozumiem.


lakeholmen, dla mnie mój tekst jest jasny i zrozumiały. Nie rozumiem natomiast Twojego pytania o Tajlandię. Cóż, najwyraźniej zupełnie inaczej rozumiemy zajmowanie się dziećmi.
Lowenna, nie do końca mnie zrozumiałaś, ale podoba mi się tok Twojego rozumowania.

Kruk Siwy - 29 Marca 2014, 08:54

baranek napisał/a
dla mnie mój tekst jest jasny i zrozumiały
W kwestii formalnej baranku, pisałeś dla siebie? Komunikat powinien być zrozumiały dla postronnych, tak mi się wydaje. Tak, dla lakeholmena, także... hihi


A ja w sierpniu będę w Kalborni, zobaczę te zgliszcza i ruiny jakie zostawicie po sobie.

baranek - 29 Marca 2014, 09:23

Kruku, obawiam się, że nie jetem w stanie tak sformułować komunikatu, by był on zrozumiały dla lakeholmena. Ale chyba nikt nie jest...
Cytat
W kwestii formalnej baranku, pisałeś dla siebie?

Niby nie, ale pisząc w ten sposób mam pewność, że przynajmniej jedna osoba to rozumie. :)

Lowenna - 29 Marca 2014, 16:09

Ponieważ nikt mnie nie lubi i nie chce ze mną spać, rozważam zabranie ze sobą gimnazjalisty :?
dziko - 29 Marca 2014, 17:21

Tak się zastanawiałem, czy może uda mi się w tym roku wybrać dp Nidzicy - zaglądam do dyskusji, a tu :shock: :wink:

Superego
podpowiada "ło, matko!", a id "rejestruj się, rejestruj" :lol:

Witchma - 29 Marca 2014, 18:13

dziko napisał/a
a id rejestruj się, rejestruj :lol:


Idź na całość! :mrgreen:

ketyow - 30 Marca 2014, 06:36

Hej, to jest tak, że za dwie osoby muszę zapłacić z góry po 160 zł, żeby zarezerwować miejsce, a za domek 195 mogę zapłacić już po przyjeździe, a jak nie przyjadę to nic się nie stanie, tak? Chodzi o to, że nie mam 100% pewności, że się wyrobię z powrotem ze statku, więc w razie czego wolałbym stracić tylko 320 zł, a nie 710, gdybym płacił teraz i nie zdążył dotrzeć.
Lowenna - 30 Marca 2014, 08:55

Teraz możesz zapłacić tylko akredytację. Miejsce noclegowe opłacisz na miejscu.
ketyow - 30 Marca 2014, 09:17

Ale to działa tak, że to miejsce noclegowe będzie dla mnie trzymane, czy w takiej sytuacji uznają, że nie chcę noclegu? I jeśli będzie trzymane, to jak nie przyjadę jednak, to będą mnie dalej ścigać o te 195 zł? ;P: Z oczywistego powodu nie mogę zadzwonić, żeby się dopytać.
Witchma - 30 Marca 2014, 09:25

ketyow, będzie trzymane, sama też wpłacam najpierw tylko akredytację. Zdaje się, że jeśli rozmyślisz się odpowiednio wcześnie, to nawet Ci zwrócą wpłacone pieniądze (ale za to już nie ręczę, bo nie sprawdzałam).
Lowenna - 30 Marca 2014, 09:27

Robię dokładnie jak Witchma i nie ma problemu :)
ketyow - 30 Marca 2014, 11:18

Ok, dzieki. A jeszcze tylko jedno, jak chce dwie osoby zarezerwowac razem, to moge to zrobic jednym przelewem? Komu komunikowac, zeby wpakowali nas oboje razem? A moze wy sie zajmiecie tym, zeby nas dolozyli do kogos z was? :wink:
Lowenna - 30 Marca 2014, 11:29

Przecież masz to opisane na stronie festiwalu :D Robisz 1 przelew, podajesz 1 adres mailowy i nazwiska 2 osób :) Z kim chcesz mieszkasz piszesz Wojtkowi. Lub umawiasz się ze znajomymi by dołączyli Was do wspólnego domku :)
ketyow - 30 Marca 2014, 11:45

Dzięki, mam mętlik w głowie i internet w przerwach od napraw dźwigów, więc już średnio ogarniam ;-)
Lowenna - 30 Marca 2014, 11:49

:) Pisz do Niećwiecia, może ma jeszcze te 2 wolne miejsca


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group