To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Ogłoszenia - Nazwa Nowego Forum

Martva - 19 Wrzeœśnia 2013, 11:00

Ślicznie, da się tam jeszcze wkomponować tęczę i jednorożca? :omg:

Można by na Prima Aprilis wieszać ;)

ketyow - 19 Wrzeœśnia 2013, 11:08

No, logosów można by mnożyć i zmieniać: problemem jest polska litera w nazwie forum :evil:
Dunadan - 19 Wrzeœśnia 2013, 11:14

Uwielbiam BSG ale taki podpis sugeruje co najmniej ze jesteśmy forum poświęconym space-operom ;P: trochę to mało subtelne...

A nazwa forum super choć nieco hermetyczna ;)

Jezebel - 19 Wrzeœśnia 2013, 11:18

Martva napisał/a
Ślicznie, da się tam jeszcze wkomponować tęczę i jednorożca? :omg:

Lepiej kucyponka i hell-o-kitty, coby szatańsko było :twisted:

Godzilla - 19 Wrzeœśnia 2013, 11:43

No to Latajonca Holera.
Matrim - 19 Wrzeœśnia 2013, 11:44

Godzilla :bravo :D
gorat - 19 Wrzeœśnia 2013, 12:24

Przypomnę, że przyda się jeszcze kwadratowe logo: ikonka przy domenie, Twitter i pewnie też FB. Choćby nawet proste jak "cztery białe literki na czerwonym tle", obecne przy poprzedniej domenie.
dalambert - 19 Wrzeœśnia 2013, 12:32

Latająca Holero płyń przez morza i oceany, sław imię polskiego stoczniowca, tfu, tfu fantasty
Memphis - 19 Wrzeœśnia 2013, 13:26

Battlestar Holera :P

Dobrze, że udało się skoczyć na nową stronę i ostatecznie uniknąć Basestar FS ;)

Magnis - 19 Wrzeœśnia 2013, 13:58

thinspoon napisał/a
Jeszcze tylko nazwę trzeba zmienić na Latająca Żerzączka.


Czego to ludzie nie wymyślą by było chwytliwe logo :lol: .

Cytat
Lepiej kucyponka i hell-o-kitty, coby szatańsko było :twisted:


Za dużo bajek oglądasz :fp: .

Logo musi być z jednej strony proste, a z drugiej strony przykuwać uwagę. Lekko bym zmodyfikował logo proponowane przez Rodiona by było bardziej czytelniej. Nazwę bym zostawił i trzeba by było popracować nad ukazywaniem się w wyszukiwarce samego forum. Bo go szukałem chwilę i żeby nie link w zakładce to bym się wkurzył :omg: :omg: .

gorat - 19 Wrzeœśnia 2013, 14:29

Na razie brakuje linków w otwartej (indeksowanej) sieci - google wie, ale jeszcze nie jest dla niego wystarczająco popularne, tak podejrzewam. Zatem: spamujcie linkami! ;)
Magnis - 19 Wrzeœśnia 2013, 14:37

gorat coś może w tym być co piszesz :wink: . Mam nadzieje, ze długi czas nie mije i przynajmniej na pierwszej stronie wyszukiwarki będzie forum :) .
joe_cool - 19 Wrzeœśnia 2013, 14:38

A którymi linkami? Tym do głównej: http://forum-sf.pl/forum/index.php czy jakimiś innymi? I czy zlicza linki, które są tutaj?
gorat - 19 Wrzeœśnia 2013, 14:40

"Samolinki" nie wpłyną na wynik, a z zewnątrz - dowolne, grunt, by spopularyzować domenę (i ściągnąć z powrotem użytkowników, bo ze względu na niepewną sytuację ruch na forum był wręcz wygaszany...).
thomas2411 - 19 Wrzeœśnia 2013, 15:10

Chodzi o to, zęby w internecie, na blogach itp, gdzieś poza forum były linki do nas, choćby http://forum-sf.pl ewentualnie z/forum.

A najlepiej po nazwie, czyli widać "Latająca Holera", a jak się kliknie w ten napis to kieruje w link powyższy

hrabek - 20 Wrzeœśnia 2013, 11:43

Przypominam, że temat wciąż jest aktywny, aczkolwiek rozstrzygnięcie wydaje się oczywiste. Natomiast tych, których to nie przeraża wciąż mogą podać swoje pomysły.

Przy okazji można podawać propozycje tagline'u zamiast Battlestar Galactica 2013. Jeśli ktoś ma pomysł, który lepiej odda ducha forum to nie krępować się is szybciutko pisać.

joe_cool - 20 Wrzeœśnia 2013, 11:59

Memphis napisał/a
Battlestar Holera ;P:

Albo Battlestar Holerica ;)

Chal-Chenet - 20 Wrzeœśnia 2013, 12:14

joe_cool napisał/a
Memphis napisał/a
Battlestar Holera ;P:

Albo Battlestar Holerica ;)

Nie brzmi źle :!:

gorat - 20 Wrzeœśnia 2013, 13:18

Się "Holer-" powtarza, literaci ;)
Magnis - 20 Wrzeœśnia 2013, 13:42

Pochwalę wysiłki wszystkich co zmienili nazwę na bardzie czytelną. Wrzuciłem link w google i ukazało się moim oczom na drugiej pozycji Latająca Holera :wink: . Żeby nie napis to bym chyba klikał we wszystkie linki po kolei żeby znaleźć. Za to brawo :bravo :D .
hrabek - 24 Wrzeœśnia 2013, 11:58

Nazwa forum została przyjęta niemalże jednogłośnie, usłyszałem tylko jeden głos protestu, więc nie ma sensu nawet robić ankiety.

Co do tagline'a to Battlestar Holerica bardzo mi się podoba, ale jak słusznie zauważył gorat, i u góry i u dołu byłoby to samo. Ktoś ma jeszcze jakieś propozycje? Ostatnia szansa.

Matrim - 24 Wrzeœśnia 2013, 12:03

"Land of the spam, ship of the brave".
LadyBlack - 24 Wrzeœśnia 2013, 12:15

Przy rozszerzeniu skrótu SFFiH skojarzyło mi się: Science Fiction, Fantasy i Holera :wink:
Witchma - 24 Wrzeœśnia 2013, 12:17

LadyBlack, :mrgreen: :bravo
hrabek - 24 Wrzeœśnia 2013, 12:20

Matrim napisał/a
Land of the spam, ship of the brave.


Może po polsku i bardziej w klimacie sf: "planeta spamu, okręt odważnych"?

Matrim - 24 Wrzeœśnia 2013, 12:21

hrabek, tysz może być :)


I LadyBlack +10 :)

Chal-Chenet - 24 Wrzeœśnia 2013, 12:27

LadyBlack napisał/a
Przy rozszerzeniu skrótu SFFiH skojarzyło mi się: Science Fiction, Fantasy i Holera :wink:

Dobre to.

ketyow - 24 Wrzeœśnia 2013, 12:39

A może zupełnie się oderwać od skojarzeń ze starą nazwą?

Ostatnia Przystań Fantastyki? Przy czym ostatnie słowo można wyrzucić, albo czymś zastąpić.

Fidel-F2 - 24 Wrzeœśnia 2013, 12:56

ale przecież w tytule nawet nie ma nawiązania do pisma

'Forum miłośników science fiction, fantasy i horroru'? Przecież nikt nie zaprzeczy, że o to chodzi a Latająca Holera jest już naszą prywatną nazwą

może trzeba by publicznie zacząć mówić nie o Forum SFFiH a o Forum LH

myślę, że szybko się przyjmie

merula - 24 Wrzeœśnia 2013, 13:00

może nie Ostatnia, bo sie zaraz znajdą inni pretendenci, ale Przystań Fantastyki brzmi nieźle. można ewentualnie pomyśleć nad innym epitetem.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group