To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Ludzie z tamtej strony świata - Michaił Achmanow

Kruk Siwy - 14 Lipca 2013, 18:07
Temat postu: Michaił Achmanow
Michaił Achmanow to pseudonim Michaiła Siergiejewicza Nahmansona rosyjskiego tłumacza, doktora fizyki i co nas zwłaszcza interesuje: poczytnego pisarza fantastyki. W Polsce znany z kilku utworów w tym ostatnio dwóch tomów space-opery Przybysze z Ciemności wydanych przez oficynę Almaz.

Więcej o autorze tutaj:
http://www.wydawnictwo-almaz.pl/?q=node/25

Biblioteka w Mysiadle przy ulicy Topolowej 2 zaprasza na spotkanie z Michaiłem Achmanowem 6 sierpnia 2013 roku o godzinie 18.00. Spotkanie prowadzić będzie Agnieszka Chodkowska-Gyurics.
Dojazd autobusami: 709, 727, 739 z pętli przy stacji metra Wilanowska.
Serdecznie zapraszamy!

Taselchof - 14 Lipca 2013, 19:42

Bedem :) o ile bogowie pozwolą.
Zgaga - 17 Lipca 2013, 15:56

Zajrzałam sobie na jego stronę.
Dlaczego Rosjanie robią takie oczoje... okładki?

Kruk Siwy - 17 Lipca 2013, 16:09

A dlaczego ich kobiety ubierają się, malują i wypachniają tak hm... zdecydowanie? Tak ich odbiór rzeczywistości. Moim zdaniem.
Kruk Siwy - 2 Sierpnia 2013, 14:10

Przypominam - szóstego sierpnia (wtorek) o osiemnastej spotkanie z rosyjskim autorem Michaiłem Achmanowem które poprowadzi nureczka. Gdyby ktoś miał problemy z lokalizacją czasoprzestrzenną uprzejmie proszę o kontakt - poprowadzę za rączkie.

Ps. Autor właśnie ląduje na Okęciu.

Navajero - 2 Sierpnia 2013, 14:15

Kruk Siwy napisał/a
A dlaczego ich kobiety ubierają się, malują i wypachniają tak hm... zdecydowanie? Tak ich odbiór rzeczywistości. Moim zdaniem.

To prawda, Rosjanki można przeważnie rozpoznać z daleka :)

Kruk Siwy - 13 Stycznia 2019, 18:56

Nic już nie napisze. Zmarł 10 stycznia. Człowiek, życzliwy, gościnny z ktorym i wypić mozna było i pogadać o literaturze i świecie. Otwarty umysł, wielka wiedza. Żal.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group