To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Autostopem przez galaktykę - MUSICIE TO ZOBACZYĆ !!!

Henryk Tur - 4 Stycznia 2006, 23:10
Temat postu: MUSICIE TO ZOBACZYĆ !!!
MUSICIE TO ZOBACZYĆ !!!
( choć z fantastyką nie ma nic wspólnego )

http://www.tiutiaputia.com/na_ludowo.htm

Romek P. - 4 Stycznia 2006, 23:31
Temat postu: Re: MUSICIE TO ZOBACZYĆ !!!
Hansag napisał/a
MUSICIE TO ZOBACZYĆ !!!
( choć z fantastyką nie ma nic wspólnego )

http://www.tiutiaputia.com/na_ludowo.htm


Obrzydliwe! Dzwonię po ojca Rydzyka!!! :)
Hallo, Inkwizycja? Możecie ostrzyć narzędzia...

Henryk Tur - 4 Stycznia 2006, 23:32

Hej, tą Inkwizycją przypomniałeś mi, że zacząłem temat religijny :)
Poważnie, zapomniałem o tym. Napiszę coś jutro... a może pojutrze... hmm... :?: l

Wiedźma - 5 Stycznia 2006, 00:06
Temat postu: Re: MUSICIE TO ZOBACZYĆ !!!
Romek P. napisał/a
Hansag napisał/a
MUSICIE TO ZOBACZYĆ !!!
( choć z fantastyką nie ma nic wspólnego )

http://www.tiutiaputia.com/na_ludowo.htm


Obrzydliwe! Dzwonię po ojca Rydzyka!!! :)
Hallo, Inkwizycja? Możecie ostrzyć narzędzia...


Fakt, te przyśpiewki :) i rysunki :) hm... Ale tyleż rzeczy, słów, bywa bardziej gorszących.
Z narzędziami i Inkwizycją to trzeba uważac :) , by ostrza się nie odwróciły :) )))) Stosy też wiele osób sa w stanie pomieścić :)
Oj, trzeba poczytać o tej Inkwizycji :)

Wiedźma - 5 Stycznia 2006, 00:08
Temat postu: Re: MUSICIE TO ZOBACZYĆ !!!
Hansag napisał/a
MUSICIE TO ZOBACZYĆ !!!
( choć z fantastyką nie ma nic wspólnego )

http://www.tiutiaputia.com/na_ludowo.htm


Oj ma ma, widziałeś kiedyś grabie w ... :mrgreen:

NURS - 5 Stycznia 2006, 00:49

Zależy którym końcem wrażać... kolega, który praktykował na pogotowiu nie takie rzeczy opowiadał.
Henryk Tur - 5 Stycznia 2006, 09:18

Mowił mi raz człowiek, którego żona pracowała w pogotowiu, że przywieziono starszego pana z marchewką w d... Wsadził sobie tak głęboko, że zaklinowała się i nie mógł wyjąć. Lekarz jakoś tego dokonał, a wtedy starszy pan poprosił, żeby mu dać tą marchewkę, bo będzie w domu robił sałatkę jarzynową.
Ble....

Duke - 5 Stycznia 2006, 10:39

NURS napisał/a
Zależy którym końcem wrażać... kolega, który praktykował na pogotowiu nie takie rzeczy opowiadał.


Koleżanka będaca pielęgniarką w pewnej nadmorskiej miejscowości opowiadała jak do pewnej prywatnej kliniki zgłosil się xiąc z włączonym wibratorem głęboko w odbycie. Okazało się, że podczas figli kolega (też xsiąc) za bardzo się rozochocił i chłopaki zapomnieli o wibratorze. Pikanterii dodaje fakt, że obaj panowie są częstymi gosciami tej kliniki. Co jakiś czas wyjmują im z odbytów różne takie rzeczy .... :twisted:

Henryk Tur - 5 Stycznia 2006, 10:43

Patrz : Rozmowy religijne, posty Hansaga :)
mawete - 5 Stycznia 2006, 13:04

Fajne :mrgreen: :bravo
fonsztyk - 5 Stycznia 2006, 13:46

Odrabiałem kiedyś wojsko w szpitalu jako sanitariusz. Miałem szczęście i trafiłem na blok operacyjny. Mieliśmy tam pewnego razu faceta z świeczką w wiadomym miejscu. Tak głęboko wraził że trzeba było gościa otwierać żeby wyjąć. Na sali było bardzo wesoło :lol: . Swoją drogą ciekawe jak się ten pan tłumczył na wstępnej wizycie? :lol:
Przepraszam doktorze....jak myślicie?

Duke - 5 Stycznia 2006, 14:00

fonsztyk napisał/a
Przepraszam doktorze....jak myślicie?

.... i wtedy panie doktorze powiedziałem "do du#$%y z taką świeczką"

fonsztyk - 5 Stycznia 2006, 14:01

:D :D :D :bravo dobre
Iscariote - 5 Stycznia 2006, 15:25

:| cóż... ambitna animacja a ta piekna scieżka dzwiekowa:P no poprostu cudo :P
NURS - 5 Stycznia 2006, 18:27

Z opowieści mojego kumpla zapamiętałem o pewnej pani, ktora przywieziono z objawami stanu zapalnego wiadomego miejsca. po glebszym badaniu, wyciagnieto kawałek, lekko juz nieświeżej parówki. Okazało się, że pani z niej korzystała na rózne sposoby, ale na surowo była dla niej za zimna, więc ja sobie podgrzewała, tym feralnym razem musiala się zagadać, no i paroweczka się lekko rozleciała podczas uzywania.
Wiedźma - 5 Stycznia 2006, 18:27

NURS napisał/a
Zależy którym końcem wrażać... kolega, który praktykował na pogotowiu nie takie rzeczy opowiadał.

No wiesz, miałam na myśłi bardziej oryginalny koniec :mrgreen:

Haletha - 5 Stycznia 2006, 20:00

NURS napisał/a
Z opowieści mojego kumpla zapamiętałem o pewnej pani, ktora przywieziono z objawami stanu zapalnego wiadomego miejsca. po glebszym badaniu, wyciagnieto kawałek, lekko juz nieświeżej parówki. Okazało się, że pani z niej korzystała na rózne sposoby, ale na surowo była dla niej za zimna, więc ja sobie podgrzewała, tym feralnym razem musiala się zagadać, no i paroweczka się lekko rozleciała podczas uzywania.

Ee, a to nie bylo Bravo Girl! i "kaszanka się złamała"?:)

A filmik ciekawy, niemniej brzydko podejrzewam autorów o wyśmiewanie się po prostu z muzyki ludowej - po udowodnieniu takiego barbarzyństwa własnoręcznie wsadziłabym im do d... nie tylko grabie;-))

Dunadan - 6 Stycznia 2006, 00:33

dla mnie filmik jest żałosny...
Duke - 6 Stycznia 2006, 08:02

Haletha napisał/a
Ee, a to nie bylo Bravo Girl! i kaszanka się złamała?:)

Cóż, z tego samego źródla słyszałem opowieść o pewnej sznaowanej pani, która zabawiała się butelką od szampana, tak nieszczęśliwie, że szyjka zassała się w wiadomym miejscu.. ta to musiała wyglądać zabawnie :twisted:

elam - 6 Stycznia 2006, 14:01

znalam te przyspiewke:
jedna babia drugiej babie wsadzila do *beep* grabie.
jak jej grabie wyciagali, to jej dupe rozerwali itd

eh,co do roznych cial obcych w cialach naszych, mnie tam juz dawno tlumaczono, ze najlepszym srodkiem na potencje jest marchewka, tylko trudno ja przymocowac. :)
hmm, a moze by tak sprobowac?? :) zawsze produkt naturalny, to lepiej niz jakies plastiki, nie? :lol:
a swoja droga, swintuszycie, panowie, oj, swintuszycie, az mi sie udziela!

Henryk Tur - 6 Stycznia 2006, 17:21

Elam ?!
Ty masz pod avatarem "Dołączyła". Na co Ci środki na potencję ?! :mrgreen:

joe_cool - 6 Stycznia 2006, 22:01

jedno nie wyklucza drugiego, mimo że obecnie ta opcja jest nieco out...
elam - 7 Stycznia 2006, 14:27

w mysl pioenki kabaretu Otto:
obywatelu, zrob sobie dobrze sam :)

joe_cool - 7 Stycznia 2006, 15:34

dokładnie! trzeba brać sprawy w swoje ręce! :lol:
Henryk Tur - 10 Stycznia 2006, 10:18

I jak Ci idzie, Elam ? :mrgreen:
NURS - 13 Stycznia 2006, 01:12

popatrzcie sobie na to...
http://www.storewars.org/flash/index.html

Słowik - 13 Stycznia 2006, 08:40

Never underestimate the power of the Schwartz :D
Rodion - 13 Stycznia 2006, 10:29

O łał! :bravo :bravo :bravo
Otte - 9 Lutego 2006, 01:00

Hansag napisał/a
Mowił mi raz człowiek, którego żona pracowała w pogotowiu, że przywieziono starszego pana z marchewką w d... Wsadził sobie tak głęboko, że zaklinowała się i nie mógł wyjąć. Lekarz jakoś tego dokonał, a wtedy starszy pan poprosił, żeby mu dać tą marchewkę, bo będzie w domu robił sałatkę jarzynową.
Ble....



:shock: Jak raz po pijaku mnie do kaloryfera przywiązali to chcieli mi butelke wsadzić O_O aż teraz sie boje co będzie na następnej imprezie (powiedział student Uniwersytetu Medycznego :lol: )

Indy - 9 Lutego 2006, 08:39

ehm......dobra nic nie mówie :D :D :mrgreen: :mrgreen:


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group