To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Blogowanie na ekranie - Kącik masochisty...

Fidel-F2 - 5 Kwietnia 2013, 15:39

nie ma problema, podać nr konta?
nimfa bagienna - 5 Kwietnia 2013, 15:40

Ale komu???
Fidel-F2 - 5 Kwietnia 2013, 15:41

komukolwiek, ważne żeby przelał milion
nimfa bagienna - 5 Kwietnia 2013, 15:54

Nikogo takiego nie znam, ku mojemu wielkiemu żelowi. ;)
Fidel-F2 - 5 Kwietnia 2013, 16:03

Ja też nie, chciałby człowiek zostać ekskluzywną k. a tu jak zwykle wiatr w oczy.
nimfa bagienna - 5 Kwietnia 2013, 16:41

Brakuje ci fluoryzujących tatuaży na klacie. :mrgreen: :idea:
ihan - 5 Kwietnia 2013, 16:58

To może nie mieć znaczenia, jeśli zaplata ma być z góry, bez obejrzenia, hmmm, towaru.
Blue Adept - 5 Kwietnia 2013, 18:15

Oj, ładnie się bawicie. :mrgreen: W takim razie proponuję internetowa akcję zbierania na szczytny cel wspierania życia seksualnego Fidela-F2. Po osiągnięciu sumy wpłat w wysokości jednego miliona spośród darczyńców zostanie wylosowany nieszczęśliwiec mający zakosztować rozkoszy łoża obdarowanego. :twisted: :wink:
ihan - 5 Kwietnia 2013, 18:19

Bez sensu. Po pierwsze, nie wiem czy akurat życie Fidela trzeba wspierać, a jeśli trzeba, to czy ktokolwiek chciałby się zrzucać. Po drugie, po uzbieraniu najlepiej przekażcie na moje konto. Nie mam żadnych wymagań. Za milion ładniutka kryta ujeżdżalnia stanie.
Fidel-F2 - 5 Kwietnia 2013, 18:30

Blue Adept, tu nie chodzi o wspieranie a o zwyczajne zarabianie na życie. Ale idea crowdfundingu mi nie przeszkadza. Szczerze mówiąc to możesz nawet ukraść ten milion.
Blue Adept - 5 Kwietnia 2013, 18:38

Hmm. Może Fundacja Wspierania Anonimowego Forumowicza? Zarejestrowanych jest ponad 2.500 forumowiczów, więc wystarczy wpłata czterystu zł od głowy. Przez kilka lat - powiedzmy pięć - może by się uzbierał okrągły milionik. A potem losowanie i jakiś szczęśliwiec może sobie sprawić ujeżdżalnię, albo i tor wyścigów konnych - po uważaniu. Ahh, rozmarzyłem się.

P.s. ihan - Co do sensu: a znasz powiedzenie, że każda potwora znajdzie swego amatora? ;P: :wink:

EDIT:

P.s.2. Fidel-F2 - Zawsze możesz zacząć sprzedawać zbędne części - tam nereczka, tu płuco. ;P: Tylko zastanawiam się, co pozostanie po osiągnięciu kwoty 1 miliona. :wink:

Fidel-F2 - 5 Kwietnia 2013, 18:41

Blue Adept, idziesz w dziwne kierunki. Tu nie o podobanie chodzi a o zwykłą usługę.
Blue Adept - 5 Kwietnia 2013, 18:43

Fidel-F2 - Ale klient musi być zainteresowany ofertą. ;P:
Martva - 5 Kwietnia 2013, 18:46

ihan napisał/a
ładniutka kryta ujeżdżalnia


przez kogo?

ihan - 5 Kwietnia 2013, 18:50

co przez kogo?

Blue Adept napisał/a

P.s. ihan - Co do sensu: a znasz powiedzenie, że każda potwora znajdzie swego amatora? ;P: :wink:


Bzdura. Ja na przykład nie znalazłam. ;P: :mrgreen:

Blue Adept - 5 Kwietnia 2013, 18:54

Uuuu. Grząski grunt. ihan - Pozwolisz, że nie odpowiem. Nawet taki typowy niewrażliwiec jak ja wie, że czasami najlepiej milczeć. :wink:

EDIT:

P.s. Martva - Jaką ujeżdżalnię masz na myśli? :shock: :?:

ihan - 5 Kwietnia 2013, 18:56

Łooo jeżu kolczasty, ale dlaczego? Nadintepretujesz nadwrażliwcze :lol:
Blue Adept - 5 Kwietnia 2013, 19:00

Cóż ihan, skromnie powiem, że taki już jestem. Nadwrażliwy, dobry, wesoły, przystojny, błyskotliwy - takie słowa najlepiej mnie charakteryzują. :mrgreen:
Agi - 5 Kwietnia 2013, 19:07

Blue Adept napisał/a
Nadwrażliwy, dobry, wesoły, przystojny, błyskotliwy - takie słowa najlepiej mnie charakteryzują. :mrgreen:

Widziałam, potwierdzam. :wink:

Fidel-F2 - 5 Kwietnia 2013, 19:09

Blue Adept napisał/a
P.s.2. Fidel-F2 - Zawsze możesz zacząć sprzedawać zbędne części - tam nereczka, tu płuco. Tylko zastanawiam się, co pozostanie po osiągnięciu kwoty 1 miliona.
Czego nie rozumiesz w zdaniu "Dam d*py za milion dolarów."?

Blue Adept napisał/a
Fidel-F2 - Ale klient musi być zainteresowany ofertą.
Na tym to mniej więcej polega.

Blue Adept napisał/a
Nadwrażliwy, dobry, wesoły, przystojny, błyskotliwy - takie słowa najlepiej mnie charakteryzują.
weź, bo rzygnę, Ty płacisz milion pięćset.
ihan - 5 Kwietnia 2013, 19:10

No popatrz, nie domyśliłabym się ;)
Blue Adept - 5 Kwietnia 2013, 19:41

Fidel-F2 - Wreszcie. Tego mi brakowało, przecież jestem masochistą. :twisted:

Agi - :D :oops: Ale bez przesady - jestem też introwertykiem i wcieleniem skromności. :wink:

ihan - I oto chodzi. Mój plan zaskoczenia całego świata jest na dobrej drodze. :wink:

EDIT:

P.s. Zaraz spróbuję przeprowadzić nieludzki eksperyment - obejrzeć z 7,5 letnią siostrzenicą "Zmierzch"... :mrgreen: :wink:

Agi - 5 Kwietnia 2013, 20:19

Blue Adept napisał/a
Zaraz spróbuję przeprowadzić nieludzki eksperyment - obejrzeć z 7,5 letnią siostrzenicą Zmierzch...

Współczuję.

ihan - 5 Kwietnia 2013, 20:21

Biedne dziecko.
nimfa bagienna - 5 Kwietnia 2013, 20:22

No to już wszystko jasne. Milion pińset i Fidel z Adeptem. Ja będę obserwatorem z ramienia Unii Europejskiej, prowadzącym dokumentację fotograficzną do celów archiwalnych. Obiecuję, że te foty nie wyjdą poza Internet. :idea:
Martva - 5 Kwietnia 2013, 20:40

Blue Adept napisał/a
P.s. Zaraz spróbuję przeprowadzić nieludzki eksperyment - obejrzeć z 7,5 letnią siostrzenicą Zmierzch...


Ten co dzisiaj leci w jakiejś TV? a widziałeś poprzednie części? Bo się w fabule możesz pogubić jeśli nie...

Blue Adept - 5 Kwietnia 2013, 21:51

Agi, ihan - Eksperyment zakończony wynikiem negatywnym - obiekt badania stwierdził po piętnastu minutach, że: "wujku to durne jest...". W międzyczasie eksperymentator prawie zasnął.

nimfa bagienna - Chyba bardziej interesujący byłby film przyrodniczy o rozmnażaniu pierwotniaków. :wink:

Martva - Niestety oglądałem pierwszą część. A to chyba jeszcze trwa na TVN. W każdym razie osiemnastka Belli mnie zmogła. :wink:

ihan - 6 Kwietnia 2013, 00:12

Wracając do tej zbiórki 1,5 bańki, kurcze, chyba bym się dorzuciła. Dokumentacji nie mam potrzeby oglądać, ale sama świadomość poprawiała by mi humor w długie, ciemne, zimowe, śnieżne, wiosenne, śnieżne, wieczory. I gdyby mnie ktoś pytał czemu śmieję się, chichocze, rechocze, wybucham perlistym śmiechem mogłabym odpowiadać, 1,5 bańki. Tak, świetny humor, to jest chyba warte nawet sporych pieniędzy. Zwłaszcza zbiórkowych. Aaaa, Fidel i Blue, no przecież trudno coś zabawniejszego wymyślić :mrgreen: :mrgreen: :bravo
Fidel-F2 - 6 Kwietnia 2013, 03:33

Tak, pieniądze powinny przynosić radość. A tu, ten sam grosz, przyniósłby radość Tobie, mnie i... Błękitnemu.
Blue Adept - 6 Kwietnia 2013, 08:43

Fidel-F2 - Może przed rozpoczęciem zbiórki pieniędzy dasz jakieś darmowe próbki? :twisted: :wink:


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group