To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Mechaniczna pomarańcza [film] - Anime

mesiash - 24 Marca 2015, 11:09

Też miałem z tym przygodę, chociaż po 5 odcinkach anime przesiadłem się na mangę, i tak po około 40 częściach (~1600 stron, ale czytane w pracy, więc się liczy jak 10%) gdy wciąż w kółko dzieje się to samo, a kolejne pojawiające się postaci są łudząco podobne do istniejących, i to tak, że nie wiadomo kto zginął, dałem sobie spokój. Historia jest niestety zbyt banalna i zbyt niedopracowana logicznie, bym się chciał dalej z tym męczyć.
Dunadan - 24 Marca 2015, 11:10

Martva, coś w tym jest, na pewno jest to dość szokujący widok... i chyba na podobnej zasadzie działa ten obraz z linka wyżej. I to jest fajny element tej serii. Faktycznie, zagadki też sa ok ale np, dziwi mnie że wszyscy nagle zapomnieli o
Spoiler:

Martva - 24 Marca 2015, 11:14

O tak, liczę że w kolejnym sezonie zajrzą
Spoiler:

Dunadan - 24 Marca 2015, 11:19

Martva, ja niby też ale nie wiem czy nie oleję i nie zaczekam na film po prostu.
Melfka - 24 Marca 2015, 12:10

Dunadan napisał/a
Ostatnio coraz częścien natykałem się w necie na Attak on Titan i postanowiłem się zapoznać. W końcu jest manga, anime i powstaje fabularny film, więc coś musi być na rzeczy. Objerzałem pierwszy i jedyny na razie sezon i.... no kupa taka trochę. Mam wrażene że scenariusz pisał jakiś nastolatek :roll: miliardy uproszczeń, nieścisłości, debilizmów, umowności. Postacie które bez przerwy tłumaczą się ze swoich poczynań i... no ze wszystkiego.

Nie obejrzałam calości, raczej wyrywkowo, ale mam podobne wrażenia. Po całym tym szumie spodziewałam się czegoś dużo lepszego.

Kyle Katarn - 10 Wrzeœśnia 2019, 21:39

Z filmów pełnometrażowych:
"Spirited Away"
"Nausicaä z Doliny Wiatru"
"Laputa - podniebny zamek"
"Podniebna poczta Kiki"
"Mój sąsiad Totoro"
"Księżniczka Mononoke"

Z seriali, lubiłem:
"Yattaman"
"W Królestwie Kalendarza"
"Gigi"
"Zorro"
"Kapitan Jastrząb"
"Tygrysia Maska"
"Fantastyczny świat Paula"
"Baseballista"
"Księga dżungli"
"Bia - czarodziejskie wyzwanie"
"Sally czarodziejka"
"Dragon Ball"

feralny por. - 13 Wrzeœśnia 2019, 20:43

Czyli Ghibli i cały repertuar Polonii 1 ;P:


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group