To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Gry o tron - Ekstraklasa Typer 2012/2013 - KOMENTARZE

Chal-Chenet - 11 Sierpnia 2012, 11:03
Temat postu: Ekstraklasa Typer 2012/2013 - KOMENTARZE
Druga oficjalna edycja. :)

Chętnych zapraszam do wątku obok, który zaraz powstanie.
Zasady bez zmian.

Ps. Jak da radę, prosiłbym o przyklejenie wątku "TYPY I TABELA", jak już go założę.


Jak widzicie ligę w tym roku? Ja myślę, że mimo osłabień, wygra ją Kolejorz, a spadnie Legia i Zagłębie. :mrgreen:

Taselchof - 11 Sierpnia 2012, 11:07

Mistrzem Legia, Pogoń w pucharach, spada Widzew i Lech, ale to jest jasne i oczywiste. :twisted:
Chal-Chenet - 11 Sierpnia 2012, 11:11

:mrgreen:

A tak serio, myślę, że największe szanse na Mistrzostwo ma Legia lub Wisła, a Lech powalczy o Puchary.
Ubiegłoroczny Mistrz - Śląsk, może walczyć o utrzymanie.

Agi - 11 Sierpnia 2012, 11:13

Chal-Chenet napisał/a
Ps. Jak da radę, prosiłbym o przyklejenie wątku TYPY I TABELA, jak już go założę.

Przykleiłam. Dało się.

Chal-Chenet - 11 Sierpnia 2012, 11:14

Dziękuję.
Taselchof - 11 Sierpnia 2012, 11:22

Dla mnie zarówno Wisła i Lech będą silne słabością innych :wink: głównie tym że i Legia i Śląsk poskąpiły na transfery. Kandydaci do spadku to oczywiście na dziś Polonia i Lubinianie :wink: , bo Piast i Pogoń to niewiadome.. Pogoń może się okazać ciekawym klubem, bo jak widzę idzie śladami Górnika Łęczna i inwestuje w 30 letnią młodzież. :mrgreen: Kołtoń napisał kiedyś z tego co pamiętam jaka ekstraklasa taki mistrz ( to chodziło jak mnie pamięć nie myli o Zagłebie Lubin), teraz dostaliśmy właśnie to na co zasłużyliśmy, mistrza tracącego 6 bramek, w dwóch meczach pucharowych(ale parę słów o tym napisałem dwa tematy niżej.

Przy okazji dzięki Chal-Chenet, jak zawsze. :mrgreen:

Chal-Chenet - 12 Sierpnia 2012, 20:35

Po dzisiejszym meczu w ramach rozgrywek Pucharu Polski, weryfikuję swoja opinię. Lech będzie walczył maksymalnie o środek tabeli.
Chal-Chenet - 14 Sierpnia 2012, 21:18

A są w ogóle chętni do typowania ligi? Bo coś pustawo na razie...
Taselchof - 14 Sierpnia 2012, 21:24

Boją się zacząć ;P:
Chal-Chenet - 15 Sierpnia 2012, 01:41

Pamiętając o słowach Leszka Millera? ;)
dalambert - 17 Sierpnia 2012, 09:27

No to macie przechlapane :wink: Zacząłem typować ;P:
Taselchof - 17 Sierpnia 2012, 09:28

dalambert, +1
Chal-Chenet - 17 Sierpnia 2012, 15:02

dalambert napisał/a
No to macie przechlapane :wink: Zacząłem typować ;P:

Bójcie się chamy, do typowania wracamy? ;)

Taselchof - 17 Sierpnia 2012, 17:08

Jeszcze 5 minut typować :mrgreen: bo tylko płeć brzydką widzę ;P: wśród typerów.
dalambert - 17 Sierpnia 2012, 17:08

Chal-Chenet, meczów nie oglądam, o piłce mam pojęcie żadne, więc moje typy to absolutna loteria :wink:
A gdzie Twoje typowanko, boś jeno listę wrzucił :!: :?:

Chal-Chenet - 17 Sierpnia 2012, 19:27

dalambert, ućkło Ci. Typowałem. ;)
dalambert - 18 Sierpnia 2012, 19:34

Jak na razie to chybać nie mam trafień w tej loterii :wink:
Taselchof - 18 Sierpnia 2012, 20:07

dalambert, Jeszcze 29 kolejek coś musi wejść :P
Matrim - 18 Sierpnia 2012, 21:18

Taselchof napisał/a
bo tylko płeć brzydką widzę ;P: wśród typerów.

Bo liczy się piękno wewnętrzne...

Mam taki postulat do Prowadzącego (o ile to nie skomplikuje bardzo całej procedury). Chal, może mógłbyś sobie gdzieś dodatkowo (bo to pewnie jakiś Excel, albo coś) zapisywać ilość kolejek, w których forumowicze brali udział i na koniec wyliczyć "procentową skuteczność" - dałoby to może dodatkową atrakcję dla tych, którzy nie typują regularnie, a może się okazać, że ktoś kto typował tylko trzy kolejki, będzie miał największy procent trafień.

Taselchof - 18 Sierpnia 2012, 21:26

A ja kilka słów na temat pierwszej kolejki mimo iż najważniejszy mecz oczywiście jutro i to bynajmniej nie wiślaków z Bełchatowem (najważniejszy dla mnie :wink: ). Pierwsze co mi się nasuwa to to że nie jest nudno, bramki wpadają, drużyny nie walczą zachowawczo, 17 brAMEK w 5 spotkaniach. Drugim plusem jest oczywiście postawa bratniej Pogoni Szczecin, banda emerytów pokazała że umie kąsać i zabiegać przeciwnika , 500 flag na trybunach głośny doping , dobra gra 37 letniego napastnika, zemsta Traore na Lubinianach (na dobra tu przesadziłem, ale bramkę lutnął). Jagiellonia pod dowództwem Hajty, to jeden z najciekawszych dla mnie eksperymentów w lidze przeciwników dawania mu trenerskiej posady podobnie jak Świerczewskiemu, było co nie miara, a tu sprawdza się Niemiecka szkoła, gdyby nie grający fenomenalnie Zając mogło być gorzej mimo że to Podbeskidzie pierwsze ukąsiło. O Lechitach się nie wypowiem bo ani meczu ani skrótu nie widziałem, ale wynik jak w zeszłym roku na rozpoczęcie z przytupem, szkoda ze w pucharach niestety nie zabłyśli. A jutro kto wygra mecz LEGIA :!: :!: :twisted:
Chal-Chenet - 19 Sierpnia 2012, 09:57

Ja oglądałem mecze Pogoni i Lecha i na tym chyba poprzestanę w tej kolejce. Oba po 4:0 dla gospodarzy, ale lekkie różnice były. Pogoń cały mecz bardzo dobrze, ale do 2:0 było dosyć ciężko. Potem Lubinianie złożyli broń. Mimo to brawa dla Śle... Portowców. Mimo, że ich nie lubię, życzyłem im Ekstraklasy, głównie ze względu na świetnych kibiców.
Kolejorz z kolei dominował cały mecz, ale to kolejne mecze pokażą czy to Lech jest taki mocny, czy Ruch taki słaby. Bardzo ładne bramki, zwłaszcza ta Węgra o trudnym nazwisku i Ubiparipa (chociaż tu więcej fuksa niż umiejętności... :twisted: )
A dzisiaj oczywiście: do boju Korona! :twisted: :wink:

dalambert - 21 Sierpnia 2012, 08:15

Hmm, no i jak nam poszło ?
Chal-Chenet - 21 Sierpnia 2012, 08:53

Zaraz podliczę, wczoraj nie miałem prądu. ;)
dalambert - 21 Sierpnia 2012, 08:54

Chal-Chenet, OK i tak Cię podziwiam za wysiłek wkładany w tę zabawę :bravo
Taselchof - 21 Sierpnia 2012, 09:11

i dalambert, jak zawsze na czele gratulacje :D
Chal-Chenet - 21 Sierpnia 2012, 09:20

Tylko życzyć utrzymania formy do 30. kolejki. ;)
jewgienij - 2 Wrzeœśnia 2012, 10:16

Zapowiada się El Clasico - prawdziwy szlagier

Śląsk - Ruch

powinno być 5-5

Chal-Chenet - 2 Wrzeœśnia 2012, 21:15

No to koniec zwycięskiej passy. Tak to jest, jak się ma para-napastników. :)
Górnik zagrał dobrze i nawet by nie można mieć pretensji, jak by w Poznaniu wygrał. Jednak porażki Lecha tez nie było, więc jednak patrzę w miarę pozytywnie. Gra obronna była całkiem niezła. Cieszy wysoka forma Arboledy.

Wciąż mnie zaskakuje Widzew. Trzy wygrane. No no no. Weryfikacja myślę jednak przyjdzie, gdy Łodzianie zaczną mecze wyjazdowe.

W każdym razie liga na razie ciekawa.

Nitj'sefni - 9 Października 2012, 13:52

O, zostałem liderem :) Tak jak Legia. Fajnie by było utrzymać tę pozycję do końca (mówię o Wojskowych, bo ja to tam nie muszę...).
Chal-Chenet - 9 Października 2012, 17:04

No ładnie Ci się poszło w tej kolejce. ;)
Co do lidera ligi po ostatniej kolejce, pozwolę sobie mieć inne nadzieje. ;)



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group