To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Publicystyka - Publicystyka numeru 79 - głosujemy do 12 czerwca

xan4 - 26 Kwietnia 2012, 13:22
Temat postu: Publicystyka numeru 79 - głosujemy do 12 czerwca
4 teksty - 4 głosy. Jak zwykle.
Arya - 26 Kwietnia 2012, 15:03

Kołodziejczak i Grzędowicz.
nureczka - 27 Kwietnia 2012, 21:30

Pilipiuk i Grzędowicz
xan4 - 29 Kwietnia 2012, 19:47

Wszyscy felietoniści w tym miesiącu coś na plus, coś na minus. Minusy odrzucamy, zostają plusy dla wszystkich.
dziko - 30 Kwietnia 2012, 22:04

Nienajgorzej :)

Pilipiuk - ciekawy felieton, zgrabnie wyłożony, wtręty osobiste jak zwykle psują efekt, ale tym razem jakoś i tak saldo na plus wyszło. PUNKT

Kołodziejczak - celne, zabawne, choć pewnie można znaleźć lepszy przykład niż ten z kobietami. PUNKT

Domagalski - to się nazywa pechowy timing. Marudzimy, że ludzkość zarzuca podbój kosmosu, a tu akurat głośno się robi o wydobywaniu surowców z ciał niebieskich. No i tym, że słońce zgaśnie za pięć miliardów lat nie przejmujemy się dlatego, że jest kryzys, ale raczej dlatego, że za pięć miliardów lat zapalanie i gaszenie słońc będzie pewnie elementem zabaw na lekcji fizyki w podstawówce.

Grzędowicz - temat niby ciekawy, ale jakoś tak mizernie podany, jak na możliwości Autora.

cranberry - 2 Maj 2012, 11:49

Ode mnie punkty dla Kołodziejczaka i Grzedowicza, ale ze zdecydowanym przesunieciem w strone Kołodziejczaka - jego felieton bardzo mi się podobał. Grzędowicz - na takie pół punkta, też stawiam Autorowi wysoko poprzeczkę.

Pilipiuk - Aj tam. Nie wiem, może to dlatego, że nigdy nie byłam zdeterminowanym do walki wbrew własnym kompleksom i przeciwnościom losu, żądnym krwi konkurentów młodym wilczkiem płci męskiej, ale jak dla mnie odkrywanie jako Ameryki faktu, że aby się wybić, nie trzeba wcale koniecznie zagryzać tych, co umieją lepiej (a może by tak jeszcze i nauczyć czego mogli...), więc dla mnie to trochę śmiechowe podawać to jako olsniewające odkrycie nabyte dopiero wraz z dojrzałością...

Domagalski - aj tam. No jak zwykle "aj tam" i tyle.

Witchma - 2 Maj 2012, 15:50

Kołodziejczak i Grzędowicz
Lis Rudy - 4 Maj 2012, 08:22

Kołodziejczak
Grzędowicz


i pierwsza połowa felietonu Pilipiuka
Drugie pół to material z recyclingu
i zdaje się że nawet niedawno w nieco zmiksowanej formie już było.

Nitj'sefni - 5 Maj 2012, 09:57

Kołodziejczak, Grzędowicz
A. Pilipiuk - 9 Maj 2012, 23:24

cranberry napisał/a
, ale jak dla mnie odkrywanie jako Ameryki faktu, że aby się wybić, nie trzeba wcale koniecznie zagryzać tych, co umieją lepiej (a może by tak jeszcze i nauczyć czego mogli...), więc dla mnie to trochę śmiechowe podawać to jako olsniewające odkrycie nabyte dopiero wraz z dojrzałością...


ech, malkontenci... :?

1) chyba lepiej późno to odkryć niż wcale :twisted:

2) powinniście się cieszyć że po 16 latach w fandomie oświeciło mnie że agresywny przewodasizm nie jest właściwą drogą :twisted:

Agi - 10 Maj 2012, 09:49

A. Pilipiuk napisał/a
2) powinniście się cieszyć że po 16 latach w fandomie oświeciło mnie że agresywny przewodasizm nie jest właściwą drogą :twisted:

Jest to zdecydowanie duży powód do radości. :)

cranberry - 10 Maj 2012, 12:23

Cieszymy się, cieszymy!! :lol:
Ja się spotkałam w fandomie z przyjęciem w tonacji peace & love to mi do głowy nie przyszło, żeby kogoś zagryzać :D

ilcattivo13 - 10 Maj 2012, 21:41

Po czterech dniach od przeczytania pamiętałem tylko treść felietonu Kołodziejczaka. A więc punkt tylko dla niego.
Freja - 20 Maj 2012, 00:40

Kołodziejczak, Grzędowicz
Fidel-F2 - 12 Lipca 2012, 12:38

Grzędowicz i Kołodziejczak


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group