To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Stare ogłoszenia - Ankieta dla czytelników fantastyki

Dorota Guttfeld - 1 Kwietnia 2012, 11:37
Temat postu: Ankieta dla czytelników fantastyki
W imieniu socjologiczno-kulturoznawczo-literaturoznawczego zespołu zapraszam do wzięcia udziału w badaniu dotyczącym czytelnictwa literatury fantastycznej.
Ankieta jest dosyć sążnista, ale jeśli macie wolne 15-20 minut, zajrzyjcie tutaj:

http://tinylink.pl/Fantastyczni2012

Obiecujemy, że uzyskane dane nie utkną w niczyjej pracy dyplomowej, tylko zostaną opublikowane w sieci w formie ogólnodostępnego raportu.

(Oczywiście gdyby ktoś już zdążył wypełnić wersję elektroniczną albo papierową, rozprowadzaną na Pyrkonie, niech nie dubluje, tylko przyjmie podziękowania :) )

Będziemy też wdzięczni za podanie linku czytającym fantastykę znajomym.
Dziękujemy wszystkim respondentom,

Dorota Guttfeld
Daria Jankowiak
Stanisław Krawczyk

--
e-mail: fantastyczni2...@gmail.com

nureczka - 1 Kwietnia 2012, 11:46

Dorota Guttfeld napisał/a
socjologiczno-kulturoznawczo-literaturoznawczego zespołu

Robi wrażenie ;)

shenra - 1 Kwietnia 2012, 12:01

Fajna, wypełniłam z przyjemnością.
Witchma - 1 Kwietnia 2012, 12:05

Ja również, choć nie na wszystkie pytania chciało mi się odpowiadać ;)
hundzia - 1 Kwietnia 2012, 14:57

poszło :)
Kai - 1 Kwietnia 2012, 17:11

Wypełniłam, choc na niektóre pytania odpowiedziałam "z czuba"
Arya - 1 Kwietnia 2012, 17:25

Wypełniłam.
Lis Rudy - 1 Kwietnia 2012, 18:53

sie naklikałem !!!
ale nie na wszystko odpowiedziałem. W kilku miejscach brakowało opcji "nie dotyczy"

Dorota Guttfeld - 1 Kwietnia 2012, 20:02

Dzięki, dzięki!
Na naszą obronę jeśli idzie o długość ankiety napiszę tylko, że jak już robić takie badanie, to duże :)
Teraz już oczywiście niczego nie możemy zmieniać w formularzu, ale jeśli ktoś ma jakieś swiatłe opinie i/lub reklamacje, to dawajcie znać na fantstyczni2012@gmail.com
Raz jeszcze ukłony respondentom :)

Fidel-F2 - 1 Kwietnia 2012, 20:27

zrobiłem, ale ankieta w kilku miejscach nieścisła,
Dorota Guttfeld - 1 Kwietnia 2012, 20:51

Fidel-F2 napisał/a
zrobiłem, ale ankieta w kilku miejscach nieścisła,


Dzięki tak czy owak, oczywiście za konstruktywną krytykę na maila albo tutaj również :)

ilcattivo13 - 1 Kwietnia 2012, 21:14

Wysłałem. I mimo kilku potknięć, to chyba najlepsza ankieta związana z fantastyka, jaką wypełniałem :bravo
ailiS - 1 Kwietnia 2012, 21:34

zrobione :D
Sauron - 1 Kwietnia 2012, 22:05

Wysłane.
Lynx - 1 Kwietnia 2012, 23:01

Poszło
Dorota Guttfeld - 2 Kwietnia 2012, 19:17

ilcattivo13 napisał/a
Wysłałem. I mimo kilku potknięć, to chyba najlepsza ankieta związana z fantastyka, jaką wypełniałem :bravo


Dzięki, w ten oto sposób reposndenci dodają nam skrzydeł i przyczyniają się do rozkwitu nauki polskiej :wink:

merula - 2 Kwietnia 2012, 19:23

dałam radę, ale kilka pytań wprawiło mnie w konfuzję.
cranberry - 2 Kwietnia 2012, 21:53

Też wypełniłam, ale linka miałam nie stąd, tylko na maila od znajomej, która była na Pyrkonie. Trzeba było trochę czasu poświęcić, ale sprawiło mi to przyjemność.
Zastanawiam się, w jakim sensie "wyniki" można będzie dostać na mail - czy tylko suchą statystykę czy jakieś płynące z niej tezy, które będą potem zawarte w pracy?

Rafał - 3 Kwietnia 2012, 09:20

Się wypełnia, ale mam dwa małe "ale" :wink: :
D - jak się ma dwie opcje to co?
3 - jak się chce dać 3 jedynki i nie można to wynik będzie zafałszowany, bo niektóre przejawy mam za jedno "zero" i nie chcę któregoś z nich wyciągać na tróję :wink:

Azirafal - 3 Kwietnia 2012, 13:40

Zrobione. Hmm, dziwne, że po pytaniu o pisma fantastyczne (jeśli się ich nie czyta), to "przejdź dalej", ale jak się nie chodzi na konwenty, to nie ma takiej propozycji, coby przejść dalej ;)
Dorota Guttfeld - 3 Kwietnia 2012, 13:55

cranberry napisał/a
Zastanawiam się, w jakim sensie wyniki można będzie dostać na mail - czy tylko suchą statystykę czy jakieś płynące z niej tezy, które będą potem zawarte w pracy?


Surowe dane raczej nie, na maile (i na różne fora też) wyślemy link do raportu, który będzie na pewno więcej niż tylko zbiorem wykresów. Mamy socjologów na pokładzie i nie zawahamy się ich użyć :) Pewnie znajdzie się też miejsce na samokrytykę, czyli opis słabych stron ankiety, już w tej chwili zbieramy komentarze, co gdzie na przyszłość poprawić. Nie wiem jeszcze, czy będziemy próbowali to składać z danymi z innych źródeł (np. publikowanymi kiedyś badaniami polconowymi czy danymi, jakie mamy o wypożyczeniach bibliotecznych). W każdym razie obróbka trochę potrwa, sensownie można się spodziewać wyników latem.

Rafał napisał/a
Się wypełnia, ale mam dwa małe ale :wink: :
D - jak się ma dwie opcje to co?


Tzn. na przykład dwa kierunki studiów? Powiedzmy, jestem inżynierem (po trzech latach) i jednocześnie magistrem informatyki (po pięciu latach studiów)? Wtedy najwyższe uzyskane, czyli magister.

Rafał napisał/a
3 - jak się chce dać 3 jedynki i nie można to wynik będzie zafałszowany, bo niektóre przejawy mam za jedno zero i nie chcę któregoś z nich wyciągać na tróję :wink:


W takim przypadku mimo wszystko przydziel numerki (powiedzmy hipotetycznie co z tych zer byłoby najciekawsze) i dodaj w polu komentarz, że chętnie dałbyś zero :) Czy daną czynność wykonujesz wyjdzie nam dodatkowo z pytania pierwszego, więc dane się uzupełnią.

To oczywiście ważne tylko w przypadku, jeśli jeszcze nie wypełniłeś, nie dubluj nam czasami! :)
Dzięki!

Rafał - 3 Kwietnia 2012, 14:08

Dorota Guttfeld napisał/a
Tzn. na przykład dwa kierunki studiów? Powiedzmy, jestem inżynierem (po trzech latach) i jednocześnie magistrem informatyki (po pięciu latach studiów)? Wtedy najwyższe uzyskane, czyli magister.
Polemizowałbym, IMO jeden inżynier wart trzech magistrów (popatrz, "inż" w tytułach zawsze zostaje, a magister ginie już przy "dr", nie mówiąc o "prof"), ale wiem, są tacy co sądzą inaczej :wink:

Dorota Guttfeld napisał/a
To oczywiście ważne tylko w przypadku, jeśli jeszcze nie wypełniłeś, nie dubluj nam czasami!
No dobra, już wysłałem, nie będę dublował :D
Dorota Guttfeld - 5 Kwietnia 2012, 19:40

Dla wszystkich, którzy chcieliby przesłać jakieś uwagi, jeszcze raz nasz mail "ankietowy":
fantastyczni2012@gmail.com
Dzięki!

mBiko - 6 Kwietnia 2012, 00:10

Również wysłałem, ale podobnie jak poprzednicy miałem problem z niektórymi odpowiedziami np. ze względu na brak opcji "nie interesuje mnie zupełnie".
Kalep - 7 Kwietnia 2012, 14:49

Fajna ankieta, ale miałem podobny problem jak poprzednicy. Wysłałem.
Dorota Guttfeld - 8 Kwietnia 2012, 19:12

Kalep napisał/a
Fajna ankieta, ale miałem podobny problem jak poprzednicy. Wysłałem.


Dzięki!

dalambert - 8 Kwietnia 2012, 20:25

A no walnąłem, ciekawe na ile odstaję od wzorca ;P:
Lis Rudy - 8 Kwietnia 2012, 20:27

dalambert napisał/a
ciekawe na ile odstaję od wzorca

WZORCA CZEGO ??? :twisted:

Dorota Guttfeld - 9 Kwietnia 2012, 14:35

dalambert napisał/a
ciekawe na ile odstaję od wzorca


Oczywiście, że odstajesz od wzorca, wzorcowy rodak nie czyta :-)

Nitj'sefni - 9 Kwietnia 2012, 16:18

Wypełniona i wysłana.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group