To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Pierwsze koty za płoty - Wszyscy święci idą do...

Fidel-F2 - 28 Marca 2012, 22:01

Katastrofalnie Obity Terapeuta

ed jest i strona piąta

Lynx - 28 Marca 2012, 22:06

Fidel-F2, jak zwykle można na Ciebie liczyć. ;P: :mrgreen:
Matrim - 28 Marca 2012, 22:11

Witchma napisał/a
A jest opcja pójścia do kąta? ;P:

Koleżanka Wachta słusznie prawi. Niech ktoś idzie po ilkąta13 ;)

Fidel-F2 - 28 Marca 2012, 22:14

Matrim napisał/a
ilkąta13
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Linux, do usług

Witchma - 28 Marca 2012, 22:17

Przyjdzie ilkąta i posprząta :mrgreen:
Lynx - 28 Marca 2012, 22:38

Flikiel, wiem, wiem ;)
shenra - 28 Marca 2012, 23:42

Spamierzy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
merula - 29 Marca 2012, 08:48

o sobie mówisz, Króliku?
shenra - 29 Marca 2012, 10:33

kropek? zamieniasz się w merulę?
Lopto - 29 Marca 2012, 13:27

Matrim napisał/a
Panie Ponton... Żeby nie było przeczytałem trzy rozdziały i mogę stwierdzić z czystym sumieniem - nie jestem targetem tej historii.

Choć zadziwiające jest, jak cała wytworzona wokół niej otoczka, przyciąga......


Ależ jesteś, Harry, Ty po prostu jeszcze się opierasz mej „tfurczej” mocy, bo tak Cię jeszcze nikt nie kochał przez oczy. Ale to się zmieni, tylko czytaj mój miły, czytaj. Trzeci rozdzialik to jeno rozgrzewka, słodko zaczyna się dopiero na „Arenie”. No, kochanieńki… za tatusia i mamusię. Jeszcze jeden krótki rozdzialik i będzie Ci jak w niebie.

A tak przy okazji, coś Ty, Harry, z palcem wskazującym wykombinował? Gdybym był samiczką, to jak raz, życzyłbym sobie aresztu i rewizji osobistej. Ten Twój wymierzony we mnie paluszek, roztacza taką hipnotyczną aurę. Jak u Witkacego, no wiesz: „Jak cię dutknę, tym palicem…”

Jezusie słodki! Co z tym BBCode?
Agi: Zajrzałam do Twojego posta, miałeś odhaczoną opcję Wyłącz BBCode w tym poscie. Poprawiłam.

kropek - 29 Marca 2012, 13:58

Shani, skoro wywołałaś mnie do tablicy :twisted: (to Słowik się pode mnie podszywa :mrgreen: )

Też przeczytałem ten wykwit literatury eurydycznej w ilości rozdziałów trzy i zostałem przytłoczony, jeśli nie powalony, licznymi kwiatkami w rodzaju:

Statystyka to jednak często balansowanie na granicy prawdopodobieństwa

Tudzież b...i dotyczących wielowymiarowości, energii, dziur, kieszeni etc...
Świadczącymi, że autor powyższe terminy zna, nawet czasami wie, w jakim kontekście należy je stosować no i... na tym się kończy.
Dzieła zniszczenia dopełniła drewniana postać żony żywcem ściągnięta z Barei, która w komedii fajnie się sprawdza, tutaj .....
Podsumowując lepszych rzeczy czytałem mnóstwo, gorszych.... chyba jednak nie.

shenra - 29 Marca 2012, 14:06

koper cieszę się, że wywoływanie przynosi efekty. :mrgreen:
kropek - 29 Marca 2012, 14:12

Komik
Ale za jaką cenę :mrgreen:

Lynx - 29 Marca 2012, 14:15

Ploto niewątpliwie żeś Waćpan poprawił humory czytaczy. Nikoniecznie utforem-potforem, ale całoksztaltnie nawet Ci nieźle wyszło.
Panna Fiolecik wywołuje kolejne słowotfurstfo i jeszcze ma radochę ;) :mrgreen:

shenra - 29 Marca 2012, 14:19

Xylen, kochana no ba! Trzeba sobie jakoś poziom endorfin poprawić. ;P:

Kmiotek ojtam ojtam. :mrgreen:

Matrim - 29 Marca 2012, 14:20

Pantałyko napisał/a
Harry, Ty po prostu jeszcze się opierasz mej „tfurczej” mocy

Ja jestem całkiem niezły w opieraniu się tfurczym mocom. A jak już zapędziłeś się w fantazje samiczkowe, to... to ja Cię, Logotypo, z tym zostawię samego :)

***

kapotek - żebyś tylko nie obudził potwora ;)

Rafał - 29 Marca 2012, 14:32

Istny Matrix :mrgreen:
kropek - 29 Marca 2012, 14:33

Mirkul, ale co ja poradzę, że lubię potfory, zwłaszcza te RUDE :P i pyskate :lol:
shenra - 29 Marca 2012, 14:37

Teee, kratek bo jak się ramula zjawi, to mnie za te rude wytarga, a ja nic nie zrobił :mrgreen:
Lopto - 29 Marca 2012, 14:38

Matrim napisał/a
Pantałyko napisał/a
Harry, Ty po prostu jeszcze się opierasz mej „tfurczej” mocy

Ja jestem całkiem niezły w opieraniu się tfurczym mocom. A jak już zapędziłeś się w fantazje samiczkowe, to... to ja Cię, Logotypo, z tym zostawię samego :)

***

kapotek - żebyś tylko nie obudził potwora ;)


Że Ty, Harry, niezły jesteś, to ja się domyślam. Z tej właśnie przyczyny do Ciebie uderzam. No, dobra, nie ja. Moja połowica, jak Twego awatara zoczyła, to mi zza pleców w ekran tęsknie popatruje i to mnie, Harry, drażni. Jako samiec jesteś chyba w stanie mnie zrozumieć. Ona tak… patrzy, a jak pytam, o co chodzi, to mi bezczelnie mruczy: „Mniam, mniam, Brudny…”

Ty się, Harry, weź i zastanów, co robisz, bo to pod molestowanie obrazem podchodzi.

kropek - 29 Marca 2012, 14:43

:lol: Polot, specjalnie dla Ciebie: dużymi i drukowanymi lterami, jak piszesz posta, to pod okienkiem masz 4 check boxy (kwadraty takie), odznacz za każdym razem drugi od góry (tak żeby ptaszka w nim nie było. . Prosiło Cię o to już kilka osób.

shenra napisał/a
Teee, kratek bo jak się ramula zjawi, to mnie za te rude wytarga, a ja nic nie zrobił :mrgreen:


Och to będzie ciekawy widok :twisted: , rezerwuję miejscófkę :wink: Shreck vs Marulion

Lopto - 29 Marca 2012, 15:24

kropek napisał/a
:lol: Polot, specjalnie dla Ciebie: dużymi i drukowanymi lterami, jak piszesz posta, to pod okienkiem masz 4 check boxy (kwadraty takie), odznacz za każdym razem drugi od góry (tak żeby ptaszka w nim nie było. . Prosiło Cię o to już kilka osób.

shenra napisał/a
Teee, kratek bo jak się ramula zjawi, to mnie za te rude wytarga, a ja nic nie zrobił :mrgreen:


Och to będzie ciekawy widok :twisted: , rezerwuję miejscófkę :wink: Shreck vs Marulion


Cztery "boxy" mam i ten drugi jest odznaczony, ale to i tak *beep* daje. Słowo. Przy tym okienku stoi: "Wyłącz uśmieszki w tym poście".

Takżeś mną, Harry, owładnął, że mi się Gombrowicz z Witkacym pomerdał!

kropek - 29 Marca 2012, 15:32

Sprawdziłem w 4 przeglądarkach: IE, Opera Firefox i Chrome we wszystkich wyłącz BBCode jest na miejscu 2, uśmieszki na miejscu trzecim. Odznacz również ten z BBCode
Lopto - 29 Marca 2012, 15:52

kropek napisał/a
Sprawdziłem w 4 przeglądarkach: IE, Opera Firefox i Chrome we wszystkich wyłącz BBCode jest na miejscu 2, uśmieszki na miejscu trzecim. Odznacz również ten z BBCode


Na bogów! Kropeczku, toż ja bym Ci nieba przychylił, ale zabij, u mnie to wygląda tak:

1. (pierwsze okienko): "Wyłącz HTML w tym poście:
2. "Wyłącz pierdzielone Uśmieszki (eee...z dużej?) w tym poście"
3. "Dodaj podpis (może być zmieniony w profilu)"
4. "Powiadom mnie gdy ktoś odpowie"

W tej właśnie kolejności. Może i jestem internetowa parówa, ale nic innego tu nie widzę. O BBCode mam coś z lewej (na poziomie tychże "boxów"). Stoi tam:

Opcje
HTML: TAK
BBCode: NIE
Uśmieszki (pierdzielone): NIE

I to by było na tyle. Jak tylko podasz mi jakieś rozwiązanie, to będzie cacy. I ja chcę, żeby cacy było.

Agi - 29 Marca 2012, 15:55

Cytat
Wyłącz HTML w tym poście
Wyłącz BBCode w tym poście
Wyłącz Uśmieszki w tym poście
Dodaj podpis (może być zmieniony w profilu)
Powiadom mnie gdy ktoś odpowie
Usuń ten post
Zablokuj ten temat

Lopto, skopiowałam z Twojego posta powyżej. Jak widać "Wyłącz BBCode w tym poście" jest na drugiej pozycji. Spróbuję zajrzeć z panelu administracyjnego do Twojego profilu i zmienić ustawienia.

Fidel-F2 - 29 Marca 2012, 15:56

a najlepiej popraw sobie w profilu to nie będziesz musiał za każdym razem gdy piszesz posta
Agi - 29 Marca 2012, 15:59

Właśnie poprawiłam w Twoim profilu "internetowa parówo". :wink:
Powinno być dobrze, o ile nie namieszasz.

Fidel-F2 - 29 Marca 2012, 16:11

Agi napisał/a
internetowa parówo
:shock: no, nie poznaje koleżanki :mrgreen:
Agi - 29 Marca 2012, 16:53

Fidel-F2, ja tylko zacytowałam. :mrgreen:
Kolega Lopto, nie zna widocznie zasady "Nie mów o sobie źle, bo ci przytakną." :twisted:

Fidel-F2 - 29 Marca 2012, 16:56

nie doczytałem wcześniej, to faktycznie zmienia postać


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group