To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Zadomowienie - powitania na forum - Leczą - ufff...

Lu - 5 Marca 2006, 03:58

Zawsze taka byłam :)
Dunadan - 4 Kwietnia 2006, 13:27

No i ja znów się zegnam tym razem chyba na dłużej ( tj. dwa-trzy tygodnie :( ). Hehe właśnie się dowiedziałem ze mam jutro wyjazd na ćwiczenia terenowe :D może jeszcze wieczorem wpadne :twisted:
Godzilla - 4 Kwietnia 2006, 13:29

To się trzymaj w tym terenie. Kurczę, pojechałoby się gdzieś w świat, ostatnim razem ruszałam się z domu w sierpniu, i teraz też do urlopu nie mam na co liczyć. Tak mi tu dobrze w tym klimatyzowanym biurowcu, jak w estetycznej szklanej klateczce. Nawet okna otworzyć się nie da :(
Anonymous - 4 Kwietnia 2006, 13:31

A ja już myślę o dłuuugim weekendzie majowym. Opcje: Kraków, Wrocław, Zakopane lub gdzieś nad morze. :lol:

A na święta wybywam w świętokrzyskie. Pięknie tam, nawet teście niestraszni :wink:

Pako - 4 Kwietnia 2006, 13:37

To pa, Dun! Niech ci teren łagodny będzie!
Dunadan - 4 Kwietnia 2006, 13:37

Ja jadę do Rogowa - poza terenówkami mam zamiar dobrze się bawić i robić duuużo zdjęć :) Co do weekendu majowego - tez nie mogę się doczekać :)
Rodion - 4 Kwietnia 2006, 13:40

Tylko sie nie zgub! :)
Pako - 4 Kwietnia 2006, 13:41

Rogowa... wieś Rogów? Na śląsku?
Anonymous - 4 Kwietnia 2006, 13:43

Dunadan:
Cytat
Ja jadę do Rogowa - poza terenówkami mam zamiar dobrze się bawić i robić duuużo zdjęć

A może chodzi o Rogowo, w poblizu Lipiec Reymontowskich - ośrodek SGGW?
Pięknie tam. :)

NURS - 4 Kwietnia 2006, 13:45

Jakie SGGW, SFFH! :-) Wracaj zdów, dun, a najpierw, przed wyjazdem numer oceń!
Dunadan - 4 Kwietnia 2006, 13:48

A to już jest 6-ty numer?... ostatnio mało czasu, ehh :/
A wyjeżdżam do miejscowości o nawie Rogów - gdzie mieści się arboertum i Leśny Kompleks Promocyjny. Popatrzcie na wschód od Łodzi :) naprawdę ładne miejsce...

Anonymous - 4 Kwietnia 2006, 13:57

To jednak Rogów a nie Rogowo. Ale właśnie o to miejsce mi chodziło. :)
Pako - 4 Kwietnia 2006, 13:59

Aha :) Bo Rogów to też miejscowość kilka kilometrów ode mnie :) Myślałem czy nie tam przypadkiem :)
Dunadan - 4 Kwietnia 2006, 14:03

No chyba niestety/naszczęście nie :)Pokażę wam fotki jak wrócę :D chcociaż najpiękniej tam jest w czerwcu kiedy kwitną rododendorny... prawdziwy raj... chcociaż śmierdzi :D
Pako - 4 Kwietnia 2006, 14:06

No, niesetety/na szczęście nie ;)
A na fotki czekam. Lubię przyroddę na zdjęciach :)

Anonymous - 4 Kwietnia 2006, 14:08

I tylko na zdjęciach Pako? :twisted:
Pako - 4 Kwietnia 2006, 14:15

Wiesz.. lubię przyrodę. Ale jak się mam położyć na trawie prosto albo coś, to mam opory po prostu, bo brzydzę się robactwem, a mam takie szczęście, że zaraz coś na mnie wlezie. :)
Godzilla - 4 Kwietnia 2006, 15:29

Dawno, dawno temu byłam w tym arboretum. Niestety w listopadzie, ale to był jedyny termin, kiedy na wycieczkę kilkudniową mogła sobie pozwolić klasa maturalna. Mieszkaliśmy w tamtejszym domu studenckim czy co to było takiego, jedliśmy na stołówce i pamiętam, że był tam ogromny kot z niesamowitym futrem: szarym, z białymi końcami włosów. Wydawało się, że był srebrny. Interesowny był futrzak. Najładniej się łasił, gdy przychodził sępić jedzonko. Potem tracił zainteresowanie ludźmi.
A arboretum piękne :)

Anonymous - 4 Kwietnia 2006, 15:41

Godzillo, widać, że Ci się arboretum podobało i obejrzałas wiele ciekawych okazów. :mrgreen:
Kiedyś byłam z dziećmi na wycieczce w skansenie - gwoździem programu był piesek z pobliskiego gospodarstwa. :)

Godzilla - 4 Kwietnia 2006, 15:52

Hmm, liście z większości okazów już opadły, i dorabialiśmy do kosztów wycieczki zmiatając to paskudztwo ze ścieżek. Dziewczyny znalazły ciekawostkę, coś na kształt dużej szyszki, takiej ciemnoczerwonej i aksamitnej. Rosło toto na magnolii czy czymś takim, i po przełamaniu pachniało (a może tylko mi się tak teraz wydaje). Oczywiście wzięły to do pokoju, choć w arboretum nie wolno. Rododendrony wyglądały raczej marnie. Cóż dziwnego, że futrzak się podobał?
Dunadan - 1 Lipca 2006, 18:30

kurcze, tylko ja mam w zwyczaju się żegnać? aż mi głupio...
No to papa mówię. Idę i nie wiem kiedy wrócę... może nidgy? jeśli tak to: dzięki, fajnie było, miło było spędzić z Wami czas. Bywajcie!

elam - 1 Lipca 2006, 18:56

no tutaj to chyba nie jest miejsce do zegnania sie... :)
Dunadanie, dlaczego, gdzie, na jak dlugo?? mam nadzieje, ze wrocisz, jak ja.. :)
papatki i 3maj sie mocno :)

Rodion - 1 Lipca 2006, 19:22

Dun! No co Ty?! Gdzie Cie wysylaja? Liczyc drzewa na syberii?
Kto bedzie linki do deviant ARTu wstawiał? A na razie trzym sie mocno. :D

Elam,Uwazaj na deszcz i wode! Bo jak doswiadczalnie już udowodnilaś, jeden gremlinek na jednym forum to ilosc graniczna! 8) :D

Dunadan - 1 Lipca 2006, 23:59

ojej, jak to nie tu się zegna... po to zem ten watek stworzył :mrgreen: po prostu wracam do rodzinnego domu gdzie neta nie mam ( chyba że starzy mi zrobią niespodziankę i mi fundną stałe łącze - wtedy szybko się pojawię i rzywitam w stosownym wątku ). A potem... no nie do końca na Syberię ale prawie :D do Finlandii - ale tam mają kompów w sroc więc pewnie wrócę. Choć nigdy nic nie wiadomo... a wrócić wrócę... znaczy się, ekhem: "I'll be back!"
Pako - 2 Lipca 2006, 11:54

Dun - przyjemnej przerwy od nas :) Czekamy, kiedy wrócisz :)
Elam.. a ty też papatki będziesz zbierała, ale ty jeszcze masz czas ;)

elam - 2 Lipca 2006, 12:44

ja juz swoje zebralam :)
Stoniu - 2 Lipca 2006, 12:49

Witam wszystkich... :)

<edit>Poprosiłbym o skasowanie tego posta, bo mi sie tematy pomieszały ;) .

Ixolite - 2 Lipca 2006, 13:02

a elam to sie odgraza, odgraza, tak ze az sie ja boja odciac od sieci :D
elam - 2 Lipca 2006, 13:05

ja csie wcale nie odgrazam...
ja po prostu gremlinek jestem :)

mawete - 2 Lipca 2006, 13:07

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group