To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Planeta małp - Co nas przysmuca

Martva - 17 Wrzeœśnia 2017, 21:28

BTW moja Mama się musiała zaprzyjaźnić z jednym szpitalem z powodów smutnych, ale wróciła zachwycona. Mówi że jest jak z tego polskiego serialu o lekarzach co nie pamiętam jak się nazywa, już pal sześć samo wyposażenie, ale jest cierpliwy personel który mówi co teraz robi, i co się będzie działo i wszystko tłumaczy. I czekają ją tam jeszcze trzy wizyty i trzy trucia, ale boi się wyraźnie mniej.
ihan - 19 Wrzeœśnia 2017, 21:51

Martva, super! Uściski dla mamy nieustające.
ketyow - 20 Wrzeœśnia 2017, 11:35

Jak byłem w szpitalu w Piasecznie to nie wiedziałem czy się przeniosłem w czasie w przyszłość czy trafiłem do jakiegoś miejsca dla VIP-ów czy o co w ogóle chodzi. Polska A.
Luc du Lac - 20 Wrzeœśnia 2017, 12:18

ja jak byłem w szpitalu to też się przeniosłem w czasie - gdzieś do lat '70-'80
Martva - 31 Maj 2018, 09:45

VAT. VAT ssie :cry:
Luc du Lac - 31 Maj 2018, 18:29

Czytał Ron Perlman
Lowenna - 14 Czerwca 2018, 16:06

Jak już się wyrwałam z domu i mogę pobyć nieco między ludźmi i innymi stworami, to zmogło mnie choróbsko. 38', nie mogę jeść ani mówić. W ramach rozwijania kontaktów międzyludzkich poznałam dziś olsztynkową służbę zdrowia :(
Beata - 14 Czerwca 2018, 17:53

Qurczę, jak nie urok, to przemarsz wojsk. :( Zdrowiej szybciutko. Trzymam kciuki, pal sześć jedzenie, abyś tylko mówić mogła!
Luc du Lac - 14 Czerwca 2018, 18:33

Wazne że pisać może.
Lowenna - 15 Czerwca 2018, 11:33

Beata napisał/a
abyś tylko mówić mogła
Mężowi obecny stan odpowiada :roll:
Beata - 15 Czerwca 2018, 17:05

Cóż, skoro jest popyt... może należałoby rozważyć w przyszłości znienackowe ciche dni? :twisted:
ihan - 20 Wrzeœśnia 2018, 22:13

Pracowo sypie się nam wszystko po kolei, jak domino, co się może spartolić to się pierniczy. Oprócz zewnętrznych dokładają nam od środeczka. Jeśli w ciągu najbliższego roku mnie i kumpla z pokoju nie zamkną w domu dla szaleńców, to już będzie sporym sukcesem.
Fidel-F2 - 16 Kwietnia 2019, 08:27

Los katedry Notre Dame.
Fidel-F2 - 22 Kwietnia 2020, 22:54

Warto zobaczyć do końca

https://www.youtube.com/watch?v=SNgsnFh8YmQ

Agi - 16 Maj 2020, 23:23

Dzieło zniszczenia Trójki dopełniło się. Po wczorajszej wygranej piosenki Kazika "Mój ból jest lepszy niż twój" wyniki ostatniego głosowania na Listę przebojów programu trzeciego zostały unieważnione, a dyr. Kowalczewski wydał oświadczenie, w którym bredzi o manipulacji przy liczeniu głosów. Marek Niedźwiecki zrezygnował z pracy w Trujce. Kilku muzyków ogłosiło, że zawiesza współpracę z programem trzecim.
gorat - 17 Maj 2020, 08:40

Socjalizm wygrał - miał więcej wolności.

Kilka lat temu taki scenariusz w prozie by został uznany za przesadzoną parodię.

Fidel-F2 - 17 Maj 2020, 09:42

Agi napisał/a
Trujce
+3 :bravo
Agi - 17 Maj 2020, 16:17

Fidel-F2, ale wiesz, że to nie jest ort, tylko celowe przekręcenie nazwy?
Kruk Siwy - 17 Maj 2020, 17:57

Un wie.
Z pewnością.

Fidel-F2 - 17 Maj 2020, 20:59

si, doceniam koncept i dlatego biję brawo
gorat - 17 Maj 2020, 22:46

Nabrał aktualności - już od dłuższego czasu się przewijał.
konopia - 31 Stycznia 2021, 19:55

pierwsze w życiu okulary do czytania będę miał :(
coś się kończy, coś się zaczyna,

gorat - 1 Lutego 2021, 10:51

Jest jeszcze OK, dopóki nie potrzebujesz ich w kiblu.
konopia - 1 Lutego 2021, 17:26

od jakiś 40tu lat nosze okulary, żeby widzieć co tam w oddali się dzieje,
ale, żeby mieć dodatkowe, specjalne, żeby czytać! :shock:
to jakaś masakra, zauważyłem ostatnio, że te czcionki coraz mniejsze, szczególnie na etykietach produktów,
(książki czytam ostatnio w 99% na kindlu, regulacja czcionki "żondzi")
ale myślałem, że to z tego powodu, że coraz więcej informacji muszą upchnąć w tym samym miejscu, a tu się okazuje, że nie, że wielkość czcionki się nie zmienia, tylko "oczy" mi się starzeją :(

a największy problem, to to, że podobno stary się robię, tak mówią,
a ja wcale tego tak nie czuję,
czuje się tak samo "gupi" jak w wieku 20 lat, tyle, że z ciut większym doświadczeniem :twisted:

LadyBlack - 1 Lutego 2021, 19:06

konopia, nic nie gadaj nawet. Przez ten rok tak mi się wzrok sypnął, że już nie poczytam w kąpieli etykiet na szamponach. Jestem w stanie przeczytać drobny druczek, ale bardzo, bardzo, bardzo muszę się skupić.
Teraz jestem "głupsza", niż onegdaj bywało. Wtedy przynajmniej starałam się sprawiać mądre wrażenie, a teraz mi to lata :mrgreen:

Luc du Lac - 2 Lutego 2021, 00:34

Ja już od SP noszę. Niby do dali ale jako że kilka lat później doczepił się astygmatyzm, to noszę nontop.
Kruk Siwy - 2 Lutego 2021, 20:03

Pamiętajcie, że mamy XXI wiek. Czas na wszczepienie nowych soczewek, moi państwo.
Luc du Lac - 2 Lutego 2021, 23:05

to na zaćmę
Kruk Siwy - 2 Lutego 2021, 23:50

E tam. Moja dentystka lat 35 usunęła sobie krótkowzroczność - 4. Na astygmatyzm i za krótkie ręce też można sobie zafundować.
konopia - 3 Lutego 2021, 18:31

Kruk Siwy, no ale że niby co, soczewkę mają mi założyć, a jak mi przy okazji "chipa" jakiegoś dorzucą?
I Bill Wrota będzie miał dostęp do wszystkich moich tajemnic, tych wstydliwych też?
Zobaczy jak wyżeram nutellę ze słoika czy piję prosto z puszki :roll:
no nie wiem czy to jest warte takiego ryzyka :?



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group