To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Piknik na skraju drogi [książki/literatura] - Promocje

Lowenna - 24 Listopada 2018, 22:42

Wojtek Sedeńko robi porządki w księgarni. Większość po 10 zł

https://solarisnet.pl/pl/c/Ciekawe-ksiazki/50
https://solarisnet.pl/pl/c/Tania-Fantastyka/103

gorat - 25 Listopada 2018, 01:04

Black Friday/Week najlepsze efekty daje chyba w Empiku - 3/2 (inna rzecz, że taką promocję powtarzają częściej, niż raz w roku), podczas gdy "najśmieszniej" jest w Book Depository: zebrali normalną ofertę i dali etykietkę "Black Friday!"...
Fidel-F2 - 25 Listopada 2018, 03:56

A my kupiliśmy kindla ppw IV za 80 jurków
Lowenna - 25 Listopada 2018, 12:05

gorat, 3za2 czyli maksymalnie wyciągniesz 33% kupując książki w tej samej cenie. Tyle masz na dzień dobry w księgarniach internetowych każdego dnia, wybierając książki według potrzeb a nie ceny. Dodatkowo korzystając z ceneo obniżam wartość koszyka jeszcze o kilka zł. Do ępiku można iść obejrzeć książki dla dzieci by wiedzieć, co zamówić na nieprzeczytanych. Zakupów nie warto tam robić. Nawet podczas "promocji".
gorat - 25 Listopada 2018, 16:24

To miało być śmieszkowanie z czarnego piątku, bo obniżki wcale nie takie szczególne. A Empik z promocją jest o tyle dobry, że można książki obejrzeć przed zakupem, bo z wysyłkowymi taki ból, że trzeba się p... solić z odsyłaniem uszkodzonych sztuk, a polskim księgarniom wcale na stanie nie zależy - tym, które sprawdzałem, choć nie słyszę, żeby w innych było lepiej. Chyba tylko wśród komiksowych zdarzają się solidni sprzedawcy.
Lowenna - 25 Listopada 2018, 18:22

OK, wyraźnie nie załapałam. Z BF jestem bardzo zadowolona ale robiłam zakupy w usa z 75-80% rabatu.

Najczęściej robimy zakupy na nieprzeczytanych i po jakichś 200 książkach nie zwracałam żadnej. Większość była zafoliowana.

gorat - 25 Listopada 2018, 21:39

Lowenna napisał/a
Większość była zafoliowana.
OK, sprawdzę.
Beata - 24 Czerwca 2019, 22:29

Dziś do północy można kupić w virtualo Bladego króla Wallace'a w ebooku za jedyne 10,90.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group