To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Stare ogłoszenia - DARK HISTORY - brzmi ciekawie? To dopiero początek!!

bbbosa - 25 Stycznia 2011, 01:05
Temat postu: DARK HISTORY - brzmi ciekawie? To dopiero początek!!
Witam! Chciałbym wam pokrótce przybliżyć mój projekt, który kiedyś założyłem, potem z braku chętnych porzuciłem, a teraz staram się reaktywować. Kiedyś zrodziła się w mojej głowie pewna idea... Na podstawie tematu na pewnym innym forum. Właściwie to na forum jednej z gier przez przeglądarkę. Nie przedłużając oto co wytworzyłem:

DARK HISTORY

To nie jest zwykłe forum... To jest historia, którą tworzą jego użytkownicy! Przyłącz się do gry i stań się jednym z twórców pasjonującej powieści, w której to TY zdecydujesz, kim chcesz być. to TY poznasz ten fascynujący świat, dopisując kolejne rozdziały tej powieści. Już teraz wykonaj pierwszy krok w nieznane! - Takie jest moje hasło i chyba dobrze oddaje charakter tego projektu ;) .

Chodzi o to, aby zrzeszyć ludzi twórczych i fascynatów fantasy. :) Historia osadzona jest w realiach podobnych do znanych nam z powieści typu Władca Pierścieni, czy Eragon, ale na tym właściwie podobieństwo się kończy ;) . Tutaj bowiem każdy ma możliwość stworzenia bohatera o jakim marzył, herosa o którym śni nocami i którego widzi czasem w wyobraźni. Ba! Każdy może taką postacią pokierować i wykuć jego los! Zapraszam więc wszystkich chętnych żeby sprawdzili swoje siły w Dark History.

Mam nadzieję, że razem uda nam się stworzyć coś niesamowitego! ;) Pozdrawiam, czekam na opinie i (miło by było) rejestracje!



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group