To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Ogłoszenia - Koszulki/naszywki forumowe SFFiH

Rodion - 17 Listopada 2010, 18:50

Ilustracja wyjściowa - propozycja
shenra - 17 Listopada 2010, 18:54

Ja muszę przyznać, że znalazłam wsie elementy SFFiH, może by jeszcze subtelnie literki wpleść?
Rodion, jesteś genialny niezaprzeczalnie :mrgreen: :bravo

ilcattivo13 - 17 Listopada 2010, 19:27

:bravo Rodion, świetna ilustracja :D
Sauron - 17 Listopada 2010, 19:30

Rodion, :bravo :)
Witchma - 17 Listopada 2010, 19:47

Mię się bardzo. Kolorki i w ogóle.
mBiko - 17 Listopada 2010, 20:10

Pod wpływem prezentacji Rodiona zaczynam mięknąć. Czy mogę prosić o prezentację wersji BW.
Agi - 17 Listopada 2010, 20:16

Rodion, świetnie!
Witchma - 17 Listopada 2010, 20:38

Im bardziej się przyglądam, tym bardziej mi się wydaje, że te kolorki na czarnej koszulce wyglądałyby genialnie.
Agi - 17 Listopada 2010, 20:40

Zdecydowanie na czarnej.
ketyow - 17 Listopada 2010, 21:51

Obawiam się, że z wielokolorową koszulką byłby duży problem. Przynajmniej my byliśmy ograniczeni do 4 kolorów. A w 4 kolorach to piękne logo Rodiona nawet przy odcieniach szarości i zastosowaniu ditheringu Floyd-Steinberg wygląda fatalnie :| Ja to bym najpierw ustalił kogoś kto będzie nam te koszulki tworzył i dowiedział się, do ilu kolorów jesteśmy ograniczeni. Bo Rodion się napracuje a potem na logo będzie można tylko na forum popatrzeć.

Tzn. pomijając kwestię, że już się narobił.

Kai - 17 Listopada 2010, 22:25

Mrau, smokowite, będzie to cudnie wyglądać na matowej czerni :) I jeszcze ten kielich... :bravo
merula - 17 Listopada 2010, 22:34

Iiiiii tam, nie ma kotów, nie ma smoków... do luftu :wink:
Kai - 17 Listopada 2010, 22:55

merula, przyjeżdżaj, będziesz miała na koszulce równowartość futrzaną średniego kociaka i ślady po zębach równowartość przeciętnego smoczka :D
Arya - 18 Listopada 2010, 06:47

Rodion, świetne :bravo
Fidel-F2 - 18 Listopada 2010, 07:01

Ja reflektuję na 4 sztuki XXL pod warunkiem, że nie będzie kotów w grafice, smoki jak najbardziej, optuję za jakością i wyższą ceną, miło by mieć nick na koszulce
terebka - 18 Listopada 2010, 07:18

Cały czas jestem w tym interesie. 2 sztuki. Za pięć stron znów się przypomnę :wink:
Rafał - 18 Listopada 2010, 09:33

Rodion, rewelacja, idziesz chłopie do przodu, zobaczysz, kiedyś kupię twój album. :bravo

Pytania:

dzejes, jaka jest cena jednostkowa koszulki czarnej fruit of the loom brutto loco drukarnia w Polsce przy zamówieniu 50 szt.
Rodion, jakiego oczekujesz wynagrodzenia od sztuki i czy mógłbyś dorobić stosowny napis.

Propozycje dla fabryki:

1. Fabryka wystawia zlecenie dowolnej drukarni na całość zadania w wielkości jakie chce i następnie rozsyła za zaliczeniem pocztowym chętnym.
2. j.w tylko, że fabryka umieszcza dodatkowo swoje logo i koszulki rozdaje forumowiczom, Rodion w tym przypadku dostaje umowę o dzieło z Fabryki
3. Fabryka funduje koszulki i przekazuje komuś z nas do druku (mogę być ja, może być ktoś z dojściem do drukarni). Drukarnia drukuje na odroczony termin płatności, ktosiek rozsyła i rozlicza się z drukarnią i Rodionem.

Co dalej:

1. chętni zamawiają koszulki u fabryki albo u ktosia (zależy od decyzji fabryki)
2. koszulkę dajemy do wyhaftowania nika samodzielnie (w większych centrach handlowych haftują na poczekaniu)

Co wy na to?

ketyow - 18 Listopada 2010, 10:06

Halo halo, ja tu poruszyłem ISTOTNĄ kwestię! Drukarnia musi być ustalona przed finalnym logo, bo jak się okaże, że logo może mieć 4 kolory, to co wtedy? Damy wielokolorowe logo Fabryce, a ich drukarnia odeśle z kwitkiem.
Rafał - 18 Listopada 2010, 10:19

ketyow, wysłałem twoje uwagi do drukarni, jak się odezwą to dam znać.
Godzilla - 18 Listopada 2010, 10:38

Moi drodzy, nie mogę się doszukać, czy jest gdzieś podana rozmiarówka tych koszulek? Wolałabym nie brać w ciemno, bo parę razy trafiło mi się coś rozmiarów worka, albo odwrotnie, po lekkim skurczeniu dobre dla dziecka.
Witchma - 18 Listopada 2010, 10:41

Godzilla, o to samo chciałam zapytać :) Rozmiar rozmiarowi nierówny...
Martva - 18 Listopada 2010, 12:31

Też jestem zainteresowana rozmiarówką, worów z ładnym logo, takich do spania, to mam półkę w szafie ;)
ketyow - 18 Listopada 2010, 14:15

Rozmiary podał dzejes, są w wątku zamówieniowym. Co do koszulek damskich nie są one w ogóle ustalone na ten moment, będzie to też pewnie zależało od ilości zamówień.
hrabek - 18 Listopada 2010, 14:39

Słuchajcie, a ta gramatura w okolicach 200, to już jest taka porządna? Nie wiem, do czego to odnieść, ale może ktoś jest rozeznany w koszulkach np. Big Stara, czy Reserved, czy to już podobna grubość, czy cieńsze?
ketyow - 18 Listopada 2010, 14:45

W okolicach 200 jest już całkiem niezła. Koszulka nie jest może zbyt gruba, ale jest już dość trwała. Ale poniżej 185 bym nie schodził. Moja po półtora roku FotL wygląda bardzo dobrze (wiadomo, że druk już nieco przetarty, ale nieco to nie mocno), ale noszona regularnie. Nawet właściwie nie wyblakła, choć to akurat zależy znacznie od naszego użytkowania.
Rodion - 18 Listopada 2010, 19:31

BW
Kai - 18 Listopada 2010, 19:37

Jak dla mnie BW bardzo eleganckie. Chyba bardziej niż kolor, ale to moje zdanie. I wtedy może być większe, bo nie wali po oczach.
Witchma - 18 Listopada 2010, 19:38

Hmmm... według mnie trochę nieczytelne.
Kai - 18 Listopada 2010, 19:39

Dlatego mówię, że większe. Może kreska grubsza i bardziej uproszczona, i choć kawałek kotka ;)
mBiko - 18 Listopada 2010, 20:28

Kotków proponowałbym jednak unikać. Mnie również bardziej podchodzi wersja BW. Dajmy szansę Rodionowi na dopracowanie pomysłu.

Poza tym ta wersja miałaby zastosowanie na większej gamie kolorystycznej koszulek.



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group