To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Mistrzowie i Małgorzaty - Marcin Pągowski

xan4 - 30 Wrzeœśnia 2010, 12:46
Temat postu: Marcin Pągowski
Nadrabiamy zaniedbanie z 2008 roku.

Adon, przedstaw się ładnie i pisz o swojej książce :)

Chal-Chenet - 30 Wrzeœśnia 2010, 13:21

Przy okazji pogratuluję jeszcze raz debiutu książkowego. No i odkopię rocznik 2008, by zobaczyć co tam autor naskrobał, bo przyznam szczerze, że nie pamiętam... :oops:
Stormbringer - 30 Wrzeœśnia 2010, 13:31

Gratulacje z okazji wydania! Przy okazji chyba mamy tu chwalebny przykład autora, któremu udało się opublikowac książkę mimo, że wcześniej nie pojawiał się w antologiach, ani nie puścił czterdziestu opowiadań w prasie. :) (Przynajmniej tak wynika z Fantasta.pl, więc proszę mnie poprawić, jeśli jestem w błędzie).
Brawo!

Adon - 30 Wrzeœśnia 2010, 13:41

Jeszcze raz dziękuję wszystkim! :mrgreen:
Aż się trochę nieswojo poczułem. :oops:

Chal, odgrzebywać za bardzo nie ma czego, bo to tylko pastisz howardowski, ze wszystkimi jego wadami (ale parę zalet też powinno się znaleźć :wink: ). Na moje teksty przyjdzie jeszcze odrobinkę poczekać, choć przyznam, że nie zasypuję gruszek w popiele i na warsztacie mam parę rzeczy. Jeśli któraś okaże się dobra, to może będzie Wam dane poznać ją jeszcze przed premierą "Zimy mej duszy".

Cóż tu o sobie napisać? Rocznik '78, wprawdzie nie tak dobry dla wina, dla mnie chyba nienajgorszy. Obecnie, jak zapewne niektórzy wiedzą, na wygnaniu w Szkocji.

Publikacji za wiele na koncie nie mam, bo prócz wspomnianej, drukowałem jeszcze w NF (numerze listopadowym z 2009 roku) artykuł "Powroty umarłych, czyli jak nasi przodkowie radzili sobie z upiorami".

Wszystko, obawiam się, dopiero przede mną. ;P:

ilcattivo13 - 30 Wrzeœśnia 2010, 13:43

Adon napisał/a
Wszystko, obawiam się, dopiero przede mną. ;P:


I dobrze Ci tak ;P:

shenra - 30 Wrzeœśnia 2010, 13:56

Adon, :bravo Oby tak dalej. Pisz na zdrowie :!: :mrgreen:
Kai - 30 Wrzeœśnia 2010, 14:01

Adon napisał/a
Wszystko, obawiam się, dopiero przede mną. ;P:


Grunt to nie wymiękać :) :bravo :bravo :bravo

terebka - 30 Wrzeœśnia 2010, 14:21

No, kurde, na chwilę obecną chyba lepiej że przed, nie? ;P:
Gratuluję publikacji, Adon

Ozzborn - 30 Wrzeœśnia 2010, 15:44

Adon napisał/a
nie zasypuję gruszek w popiele

;P:
Przysłowie brzmi "nie zasypiać gruszek w popiele" - wzięło się z tego, że jak chłop zmęczony usnął to mu się gruszka pieczona na deser zjarała i gucio z tego wyszło 8)

Dość czepiania... trzymam kciuki za pomyślną publikację! I czekamy na przedksiążkowe jaskółki.

Nina Wum - 30 Wrzeœśnia 2010, 16:02

Szacun, Adonie.
I powodzenia w twórczości. :)

Adon - 30 Wrzeœśnia 2010, 16:07

Ozzy, a wiesz, że się nad tym też zastanawiałem? W końcu chodziło o zasypanie tych gruszek w popiele, żeby się upiekły, ale przecież należało nie przespać momentu tego upieczenia. :oops: No i na klawiaturę cisnęła się właściwa forma, ale jakoś "nie grała". :oops:
Witchma - 30 Wrzeœśnia 2010, 16:11

Adon, wielu wiernych czytelników życzę i uczciwych wydawców :) :bravo :bravo :bravo
Ozzborn - 30 Wrzeœśnia 2010, 16:15

częsta pomyłka - mnie samemu ktoś to uświadomił jak zrobiłem ten sam błąd także teraz ja niosę wieść dalej :D
Adon - 28 Lutego 2011, 21:31

Melduję posłusznie, że prace nad redakcją "Zimy mej duszy" zostały zakończone i tekst poszedł do składu i korekty. W zeszłym tygodniu zaś rozpoczęły się prace nad okładką. :D
Witchma - 28 Lutego 2011, 21:35

Adon, :D :bravo
Agi - 28 Lutego 2011, 21:54

Adon, dobra wiadomość! :bravo :D
shenra - 28 Lutego 2011, 21:55

Adon, gratulacje :D :bravo
andre - 28 Lutego 2011, 21:59

Sława!! :D
Adon - 15 Marca 2011, 12:35

http://www.facebook.com/p...1333773&theater - tutaj można zerknąć na projekt ilustracji na okładkę mojej książki. Podoba mi się to, co widzę. :mrgreen:

Edek: coś ten link nie ma ochoty działać w standardowej formie.

Matrim - 15 Marca 2011, 12:40

Bo za dłuuugi.

Ale okładka, hmmm... Klasyk :)

shenra - 15 Marca 2011, 12:42

Nooo, okładeczka całkiem, całkiem. Podobamisie. ;P:
rybieudka - 15 Marca 2011, 12:42

Okładka genialna. zresztą ja jestem wielkim fanem ilustracji Jędruszka - to jeden z najbardziej znanych polskich ilustratorów. Zobaczcie sobie jego prace dla Portalu (Neuroshima, Monastyr) albo dla FFG (do Gry o Tron czy Cthulhowej karcianki). Teraz tylko liczyć na to, ze zawartość literacka będzie na równie wysokim poziomie :)
Adon - 15 Marca 2011, 12:44

Matrim napisał/a
Bo za dłuuugi.

Ale okładka, hmmm... Klasyk :)

Ano.

A okładka - chciałem coś w duchu Frazetty i to dostałem. :D

shenra - 15 Marca 2011, 12:47

Chciałabym też kiedyś móc sobie tak coś zażyczyć :mrgreen: Brawo Adon.
hrabek - 15 Marca 2011, 12:51

Próbowałem poprawić tego linka, stosując znaczniki URL, ale nie chcą współpracować. Przykro mi.
rybieudka - 15 Marca 2011, 12:54

A tak przy okazji to macie link do strony Morano http://www.morano.pl/main.php jeśli ktoś chciałby inne ilustracje tegoż autora obejrzeć. (wiem, ze to wątek Adona, ale w sumie to przy okazji ilustracji Jego ksiażki)
Adon - 15 Marca 2011, 12:59

@hrabek: próbowałem też. :( Ale dzięki tak czy inaczej. :)
@rybieudka: nie ma problemu. To przyjemność oglądać prace Morano.

A w ogóle cieszę się, ze Wam się też podoba.

Agi - 15 Marca 2011, 13:01

Okładka świetna! Teraz czekam na książkę.
rybieudka - 22 Marca 2011, 11:32

Jest i tekst okładkowy
Adon - 22 Marca 2011, 23:33

Znana jest również data premiery - 29 kwietnia. :mrgreen:


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group