To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Ludzie z tamtej strony świata - Rafał Kosik

Anonymous - 8 Października 2006, 22:10

krisu:
Cytat
Zyczę pomysłów, pomysłów i jeszcze raz pomysłów na książki i opowiadania.


...oraz akty terrorystyczne. :wink:

Anonymous - 8 Października 2006, 22:36

krisu:

Cytat:
Cytat
Zyczę pomysłów, pomysłów i jeszcze raz pomysłów na książki i opowiadania.


Miria,
Cytat
...oraz akty terrorystyczne.

Cicho Miria, jeszcze go nie zwerbowałem, dopiero go zaczynam urabiać, ale zgodzi się, zgodzi. A jak nie, to go porwie się i zrobi pranko główki. :twisted: :twisted:

Rafal Kosik - 9 Października 2006, 01:20

Dziekuję wszystkim za wszystko! Mam tylko nadzieję, że zachowywałem się kulturalnie... I mam nadzieję, że wszystko pamiętam...

pozdr., Rafał Kosik

Pako - 9 Października 2006, 17:32

Hyhy.. niech będzie sto lat, wczoraj tak późno powiedzieli, że mnie już nie było ;)
Zdrowia szczęścia i innych śmiesznych, a potrzebnych rzeczy ;)

Lu - 9 Października 2006, 17:42

Aga
Cytat
(...)oraz tłumów fanek! (Zdjęcia obejrzałam i chyba rozumiem, skąd to siadanie ;) ) Obrazek Obrazek


Okazało się ze Rafał Kosik nie tylko świetnie pisze, ale także jest bardzo przystojny... prawie tak przystojny jak Marcin Przybyłek :lol:

Rafal Kosik - 9 Października 2006, 17:56

Chyba się przed następnych spotkaniem zgolę na łyso i już nie będzie wątpliwości, że Marcin (pozdrawiam, przy okazji) to zwykły brzydal ;)

pozdr., Rafał

mawete - 9 Października 2006, 19:05

Miszcz we własnej osobie... :mrgreen: :bravo
Rafal Kosik - 9 Października 2006, 19:09

Od jutra udaję, że Cię nie znam! ;)

Rafał

Lu - 9 Października 2006, 19:20

Nie, no nie róbcie mi tu popeliny, kolego mawete... to się nazywa czarny PR ;) :lol:
Ixolite - 9 Października 2006, 19:37

Tak, to zdjęcie jest zdecydowanie lepsze 8)
dareko - 9 Października 2006, 21:25

:shock: to chyba moja dlon, ale to nie byl ten gest o ktorym mozna pomyslec :shock:
Tomcich - 9 Października 2006, 21:29

Dareko - Ja pomyślełem, że pięć piw zamawiasz. :mrgreen:
Nexus - 9 Października 2006, 21:36

dareko, właśnie w tv pokazywali jakiegoś gościa z Młodzieży Wszechojczyźnianej, który takie gesty wykonywał. Podobno chciał się podeprzeć o ścianę :twisted: :mrgreen:
mawete - 10 Października 2006, 07:09

Załuchany Rafał Kosik - Claygirl coś ciekawego tłumaczyła.
Czarny - 10 Października 2006, 07:23

Raczej zapatrzony w kogoś vis-a-vis :mrgreen:
Angelus - 10 Października 2006, 15:07

Pytanko mam. Czy Rafal byl na Polkonie? Bo jesli byl i ja przegapilam takiego przystojniaka, to chyba faktycznie zaslepiona bylam Jarkiem Grzedowiczem maksymalnie. :wink: No moze nie tak do konca bo zauwazylam jeszcze kilku przystojniakow: mawete,Rodiona,NURSa, Pako, Czarnego... :wink: Ale Rafala przegapilam. :evil: A targalam z soba Marsa i zakupilam Vertical majac nadzieje na autograf. :( Powiedzcie, ze nie bylo Rafala Kosika na Polkonie...plizzz... :wink:
Anonymous - 10 Października 2006, 15:16

Obawiam się, że był. :| Nie mogę sobie wybaczyć, że go przegapiłam! Na następnym konwencie stanowczo mniej piję. 8)

Oczywiście co do reszty przystojniaków, zgadzam się, nie było powodów do narzekania. :mrgreen:

mawete - 10 Października 2006, 15:37

Był... :D i to mnie pociesza.... może nie jest taki przystojny jak mówią... :mrgreen: :twisted: :mrgreen:
Angelus - 10 Października 2006, 15:50

Wielkie dzieki! :evil: Teraz to dopiero wkurzona jestem! :evil: Czemu nikt mnie o tym fakcie nie poinformowal w odpowiednim czasie? :evil: Taka okazja... :( Przeszla kolo nosa... :( Teraz mi przyjdzie czekac na kolejny Polkon... :evil:
Anonymous - 10 Października 2006, 15:56

Przyjedź na kolejną SKOFĘ. :wink:
Angelus - 10 Października 2006, 16:01

Chetnie ale mi troche nie po drodze z Kolonii do W-wy... :(
Nattfiarill - 10 Października 2006, 18:26

Nie marudź Angie, tylko bierz Zoltara pod pachę i przyjeżdżaj, jak już termin będzie znany :mrgreen:
Czarny - 10 Października 2006, 18:33

Matko Angelus, aleś Ty się ubzdryngoliła, żeby nas przystojniakami zwać. A ja Rafała spotkałem w tym barze studenckim (zabyłem jaka była nazwa) w sobotę koło 3 nad ranem.
Lu - 10 Października 2006, 18:40

Czarny
Cytat
(...) A ja Rafała spotkałem w tym barze studenckim (zabyłem jaka była nazwa) w sobotę koło 3 nad ranem.

Chyba byłeś jedyną osobą na Polconie która jeszcze o 3 nad ranem cokolwiek widziała ;) Ja też przegapiłam Kosika :? Ale na SKOFIE sobie odbiłam ;) :lol:

Rafal Kosik - 10 Października 2006, 21:22

Do wszystkich zainteresowanych: będę na Imladrisie, jeśli ktoś ma bliżej do Krakowa niż do Warszawy. Kolonia jest na "K", więc pewnie jest bliżej :)
Sobota godzina 10 o świcie jest ze mną spotkanie, ale potem też gdzieś będę się kręcił. Jeszcze nie wiem, gdzie co i jak się tam ma dziać.
A kolejna SKOFA - oczywiście, że będę!

pozdr., Rafał

mawete - 11 Października 2006, 07:16

Zrobimy Ci zdjęcia :twisted: :mrgreen:
Angelus - 11 Października 2006, 15:11

Przykro mi ale Krakow chwilowo tez odpada, szczegolnie ze w ten weekend bede w Mediolanie bo mam randke z Leonardem da Vinci. :wink:
Spoko, przydybie Rafala na jakims spotkanku, jak nie w tym, to w przyszlym roku. :wink: Angelus jest uparty bo spod znaku barana, wiec jak cos sobie postanowi, to sie stac musi. :twisted: Howgh!

Nemesis15 - 28 Października 2006, 17:09

Chmmm więc ta firma to nie jest wydawnictwo? No super a ja tam wysłałam powieść do wydania. I nawet odpisali, że przeczytają! Mam takie pytanie do pana Kosika: czy można wydać książkę mając 15 lat? I ile powinnam czekać na odpowiedź? No bo ja nie wiem czy ten Powergraph wyda mi tę książkę czy nie 8) Acha a tak w związku z pana twórczością: większość osób które przeczytały pańską książkę uważa ją za hit. Jednak nie jest ona tak popularna jak powinna być. Do mnie dotarła przez czysty przypadek, gdyby nie to byłabym uboższa duchowo :twisted: To smutne, że w Polsce nie można się utrzymać z książek tak genialnych jak Felix, a w Ameryce można się utrzymać z romansów :roll:
Anko - 28 Października 2006, 19:55

Nemesis15:
Cytat
No bo ja nie wiem czy ten Powergraph wyda mi tę książkę czy nie 8)
Ech, ta młodość niecierpliwa... :D (Nie, Nemesis15, to nie krytyka pod Twoim adresem, to nostalgia :wink: ). Niemniej, bardzo pozytywne jest, że wydawnictwo Rafała Kosika (lub nawet on sam) informują, odpisują. Wiele firm pewnie nie ma na to czasu. :(
Nemesis15:
Cytat
I ile powinnam czekać na odpowiedź?
Raczej dłużej niż krócej.
Nemesis15:
Cytat
większość osób które przeczytały pańską książkę uważa ją za hit. Jednak nie jest ona tak popularna jak powinna być. Do mnie dotarła przez czysty przypadek
No właśnie, Rafał Kosik jest specem od reklamy, to może mi odpowie: czy w ogóle jest możliwe porządne rozreklamowanie w Polsce książki, za którą nie stoi straaaszliwie znane nazwisko (amerykańskie najczęściej), wielgachne wydawnictwo albo komitet przyznawania nagrody Nike?
Rafal Kosik - 1 Listopada 2006, 12:09

Nemesis15: Nie przeczytaliśmy jeszcze tej powieści. Sorki, nie było po prostu czasu. Spokojnie, nie wylądowała w koszu ;)

Anko : Jest możliwe rozreklamowanie książki polskiego autora, jak się ma duuuużo kasy. Ja niestety nie mam :(

pozdr., Rafał Kosik



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group