To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Melodie przestrzeni [muzyka] - Dopiero nabyte płyty

Adon - 26 Maj 2010, 13:01
Temat postu: Dopiero nabyte płyty
Zauważyłem jakiś czas temu zaglądając na allegro, że ma się ukazać reedycja pierwszych 4 płyt Arcany, cena dość wysoka - 200pln, no ale luksusowe limitowane do 2000 sztuk wydanie, można się spodziewać. W te pędy zatem udałem się na amazona, coby sobie to wydawnictwo zamówić... i kupiłem je za połowę tej ceny. Nigdy nie zrozumiem skąd się to zdzierstwo w naszym pięknym kraju bierze? :shock: Ktoś mnie może oświecić?

A tymczasem z ostatnio nabytych jeszcze:
Amber Asylum - The Garden of Love
Katatonia - Teargas

dzejes - 26 Maj 2010, 13:50

Pewnie prywatny import - DVD ze Star Trekiem na ten przykład też droższe (były), gdy się tym interesowałem na Allegro.
ketyow - 26 Maj 2010, 13:58

Ja ostatnio za odpowiednio 23 zł i 25 zł, Dio - Dream Evil i Judas Priest - Killing Machine. Media Markt potrafi mieć dobre ceny.
Adon - 26 Maj 2010, 14:19

dzejes napisał/a
Pewnie prywatny import - DVD ze Star Trekiem na ten przykład też droższe (były), gdy się tym interesowałem na Allegro.

No właśnie raczej nie. To była oferta sklepu. Sprawdziłem aż inne polskie sklepy poza allegro i przebitka jest wszędzie od 1,5 do 2 razy.

dzejes - 26 Maj 2010, 15:03

No ale to może być oferta sklepu i dalej prywatny import. Ktoś kupuje - obojętnie czy prywatnie, czy firmowo i popycha w Polsce w marżą.

Swoją drogą - Amazon miał tak tanio, czy jakiś reseller sprzedający przez ich sieć?

Adon - 26 Maj 2010, 15:13

Możliwe, możliwe, Polacy lubią się szybko bogacić, a ceny rzadko są przystosowane do portfeli nabywców. Mówiąc krótko, płać i płacz, albo sam sobie sprowadź zza granicy, co na dzień dzisiejszy staje się normalnością (na szczęście).

A to sam amazon miał tak tanio w przedsprzedaży. Po premierze, z tego co widziałem, ceny nie podnieśli.

andre - 11 Czerwca 2010, 19:43

Morowe-"Piekło.Labirynty.Diabły"... ojaaa, świetnie wydana rzecz,digibook i w ogóle masakra. A muza... No, po pierwszym przesłuchaniu niemal na kolanach...No, na jednym... :D
Adon - 17 Czerwca 2010, 19:55

Jakoś mnie naszło wspomnieniami z młodości i z tego też powodu zakupiłem sobie singiel The Sisters of Mercy - Temple of Love z genialną wersją tegoż utworu z gościnnym udziałem Ofry Hazy.
Fidel-F2 - 17 Czerwca 2010, 22:41

Adon, fantastyczna kapela, miałem kiedyś chyzia na ich punkcie
mad - 24 Czerwca 2010, 00:13

DVD Candlemass dzisiaj przyniósł mi listonosz (20 Years Anniversary Party).

Dwa tygodnie temu nabyłem 5-płytowy box Milesa Davisa z kompletnymi nagraniami z sesji "Tribute To Jack Johnson".

Pod koniec maja wreszcie kupiłem moją płytę roku 2009 (Nile) i parę pomniejszych płytek metalowych i rockowych.

rybieudka - 24 Czerwca 2010, 10:48

Kilka było:
Furia - Grudzień za grudniem
Unleashed - Hammer Battalion (wydanie ukraińskie, ale sie niemal niczym od zachodniego nie różni: tylko napisem małym "For Sale in Ukraine only" z tyłu i ceną ;) )
Hell-Born - Cursed Infernal Steel

mad - 27 Czerwca 2010, 15:00

Bardzo udane zakupy, rybieudka. Jestem fanem szczególnie pierwszej płyty, ale pozostałe też są świetne.
Swoja droga Nihil płodzi ostatnio dzieło za dziełem. Właśnie przymierzam się do zakupu jego nowego projektu- Morowe.

rybieudka - 27 Czerwca 2010, 15:09

Cytat
Bardzo udane zakupy, rybieudka.

No raczej :twisted:

Co do Nihilowych projektów to w ogóle to co tworzy pod różnymi nazwami bardzo mi pasuje... no, moze oprócz CSSABA

andre - 27 Czerwca 2010, 15:42

mad napisał/a
Właśnie przymierzam się do zakupu jego nowego projektu- Morowe.


musisz! świetna rzecz!!

Hubert - 15 Lipca 2010, 22:05

ZZ Top - Eliminator
Arya - 16 Lipca 2010, 17:57

Coat of arms-Sabaton
SithLady - 18 Lipca 2010, 18:11

Coat of Arms juz jakiś czas temu, a ostatnio Attero dominatus - Sabaton i Vampire Songs - XIII Stoleti
Hubert - 19 Lipca 2010, 13:59

Szarpnąłem się jeszcze na Acid Drinkers - Verses of Steel. Blues Beatdown dalej miecie. :)
Adon - 19 Lipca 2010, 16:08

Moonspell - Memorial edycja portugalska z dodatkowym DVD. :D
ketyow - 19 Lipca 2010, 16:20

Arya, i jak Coat of Arms? Trzyma poziom?
Arya - 19 Lipca 2010, 19:47

Trzyma. Jedyną rzeczą do której mogłabym się przyczepić to włożenie do pudełka kartki z reklamą, ale to łatwo zlikwidować :wink:
hrabek - 4 Sierpnia 2010, 10:39

Wczorajsza wizyta w MM zakończyła się następującym zakupem:
Aly & Fila - Rising Sun
30 Seconds To Mars - This is War
Iron Maiden - Fear of the Dark
Green Day - American Idiot

Kilka nowych i starszych klasyków :)

Adon - 23 Sierpnia 2010, 22:05

Arkona - Ot Serdca k Nebu
varquez_87 - 28 Sierpnia 2010, 23:28

Portishead - Live at Roseland NYC
Adon - 24 Wrzeœśnia 2010, 14:35

Saturnus - Paradise Belongs to You nowa edycja z Live at Roskilde Festival 1997 i kupiłem to dla tej koncertówki właśnie, bo dwa utwory z tego koncertu razem z chórem wypadały rewelacyjnie. :D
Witchma - 16 Grudnia 2010, 12:08

Nabyłam drogą kupna akustyczną wersję "Jagged Little Pill" Alanis Morissette. Nie żałuję. A drobna zmiana tekstu w "Ironic" naprawdę made my day :D
andre - 16 Grudnia 2010, 16:22

Adon napisał/a
Arkona - Ot Serdca k Nebu

dopiero teraz zauwazylem... no i jak? :D

Arya - 19 Grudnia 2010, 14:15

Irish folk music Całkiem fajne.
Arya - 9 Stycznia 2011, 14:09

Romanza Andrea Bocelli
Adon - 9 Stycznia 2011, 19:36

andre napisał/a
Adon napisał/a
Arkona - Ot Serdca k Nebu

dopiero teraz zauwazylem... no i jak? :D

Też dopiero teraz zauważyłem. ;)
Rewelacyjna, chyba ich najlepsza płyta. Strela genialna.



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group