To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Konwenty dawno minione - Impreza tylko dla odważnych

Lea - 13 Maj 2010, 18:53
Temat postu: Impreza tylko dla odważnych
Wiem, że to mój pierwszy post i od razu padnie podejrzenie, że zarejestrowałam się po to, żeby uprawiać agitację. Nie będę ściemniać , przyznaję: będę agitować!
Domyślam się, że na tym forum są czytelnicy Marcina Przybyłka, autora sagi o Gamedecu, którzy, tak jak ja, czekają na wydanie czwartego tomu od półtora roku. Ci, którzy mają dość czekania, ze mną na czele, organizują fajną rzecz: pikietę pod hasłem: GDZIE JEST GAMEDEC?! CHCEMY GAMEDECA!
Plotka głosi, że głównym odpowiedzialnym za ciągłe przesuwanie terminu wydania jest Empik, dlatego miejsce pikiety to Marszałkowska pod Juniorem.
Data: 21.05.2010
Godz: 14 00
Pozwolenie: z Urzędu Miasta.
Nie będziemy protestować przeciwko Empikowi, ale po prostu chcemy zwrócić uwagę na dobrą prozę i ciekawego autora. Jeśli lubicie nie tylko książki Marcina, ale też jego wystąpienia konwentowe i jego samego, to jest okazja, żeby dla niego coś zrobić.
Wystarczy trochę powygłupiać się, pośmiać, pokrzyczeć ( nie za głośno). To chyba pierwsza akcja tego typu, więc wszystko jest możliwe. Rozpoznać nas będzie można po super koszulkach z logiem GAMEDECVERSE. Po imprezie zapraszam na piwo do Paradoksu.

Gwynhwar - 13 Maj 2010, 19:06

Do regulaminu marsz!
Fidel-F2 - 13 Maj 2010, 21:23

nie lubię Gamedeca, nudny jest okrutnie
feralny por. - 13 Maj 2010, 21:36

Fidel-F2, :mrgreen:
Martva - 13 Maj 2010, 21:40

jest tu gdzies Jedenastka? Nie pojawiała się ostatnio, mam nadzieję że nie przegapi...
Anonymous - 13 Maj 2010, 21:43

Nie lubię pikiet. Nudne są okrutnie.
dalambert - 14 Maj 2010, 08:40

Lea napisał/a
Data: 21.05.2010
Godz: 14 00

To może dzieci po szkole, a nie ucziwi pracownicy mogą się w ten czas pikiecić :mrgreen:

merula - 14 Maj 2010, 08:41

pora rzeczywiście mało pracowniczofriendly
dalambert - 14 Maj 2010, 11:48

A tak na marginesie "tylko dla odważnych" to były imprezy w 1982 r. Taki 3 maja do był jubel, że ho, ho - Stare Missto w gazie, bitwa na Rynku, oblężenie katedry św. Jana .
Taki 31 sierpnia tegoz roku
na lewym brzegu Wisły miasto zagazowane od ul. Okopowej/Towarowej, linię Dworca Gdanskiego po Trasę Łazienkowską,
A na Pradze prawie udany szturm na Cyryla i Metodego, i bitwa pod Czterema Śpiącymi.
Co wy tu dla "odważnych" proponujecie - akcyjkę promocyjną -
Nie z nami te numery Bruner :twisted:

Agi - 14 Maj 2010, 11:58

dalambert, ja się cieszę, że teraz protest przed empikiem jest "imprezą dla odważnych", a nie bitwa z milicją i zomo. ;P:
baranek - 14 Maj 2010, 12:00

GDZIE JEST GAMEDEC?!


będzie w Nidzicy, dla naprzykładu.

dalambert - 14 Maj 2010, 12:01

Agi, Tyż się ciesze, ech gdzie są niegdysiejsze śniegi, zomo i milicje ;P:
nureczka - 14 Maj 2010, 12:35

Ech, raz w życiu się popłakałam na filmie. Na "Sprawie Kramerów". I to nie ze wzruszenia bynajmniej, a z powodu gazu łzawiącego, który w wąskich uliczkach Starego Miasta utrzymywał się jeszcze kilka dni po "imprezie", a ja się przed filmem wybrałam na romantyczny spacer po zaułkach. :mrgreen:
Godzilla - 14 Maj 2010, 14:45

Nas rodzice trzymali z dala od takich (dosłownych) zadym. Dobrze czy źle, nigdy pałką nie oberwałam, a gazu łzawiącego nawdychałam się kiedyś w windzie, gdy jakiś idiota rozpylił.

Na imprezę iść mi się nie chce, Gamedeca pierwszego nawet lubiłam, dalej jakoś nie miałam do niego głowy.

Lea - 20 Maj 2010, 17:01

Gdyby ktoś się jutro wybierał, to niech jednak zmieni plany. Imprezy dla odważnych nie będzie, chociaż mieliśmy już pozwolenie od władz miasta i program był ustalony... Matury, ogólny brak chęci, zgnilizna moralna. Nikomu się nie chciało.

Jak nie, to nie.

Lichtenstein - 20 Maj 2010, 17:12

Jasne, jasne, po prostu ubecja zgarnęła wszystkich prowodyrów.
Fidel-F2 - 20 Maj 2010, 21:42

Lea napisał/a
Matury, ogólny brak chęci, zgnilizna moralna. Nikomu się nie chciało.
:mrgreen:
Kruk Siwy - 20 Maj 2010, 23:59

.... - to nie kropki to moje łzy serdeczne. Uch, głupotami ludziom głowę i inne części ciała zawracają.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group