To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Złomowisko - zmywanie

Ixolite - 20 Marca 2010, 12:04

Ja tam zmywam tak, żeby jak najszybciej skończyć. Mam ciekawsze zajęcia :mrgreen:
jewgienij - 20 Marca 2010, 12:05

Co wy wiecie o natręctwach? :D

To że talerze mają być od największych do najmniejszych( lub vice-versa) poukładane, to jest dla mnie w ogóle poza dyskusją i namysłem. Ale przy okazji jest liczenie czasu na zmywanie, rozpoczynanie o pełnej godzinie( nigdy 17 23, jak już coś to 17 30 :) ) a jak słucham muzyki, to każdy kawałek też ma liczony czas ;P:

Ellaine - 20 Marca 2010, 12:26

Też ustawiam wielkością, od największych do najmniejszych. Głębokie, płytkie, deserowe, spodki. Normalne. A jak jest dużo, to układam tak żeby ciężar na suszarce rozkładał się równomiernie, co by mi haków ze ściany nie wyrwało... wtedy to już w ogóle nie byłoby na czym jeść i czego zmywać. ;)) Pod pewnymi względami miałoby to swoje plusy :D
Zresztą i tak zawsze zaczynam zmywać od szklanek. Włączam radio i zmywam. Proste.

ilcattivo13 - 20 Marca 2010, 12:33

zmywam zmywarką, w której wnętrzu buduję skomplikowane konstrukcje z talerzy, kubków i sztućców, przy czym, konstrukcja jest klejona przy pomocy resztek jedzenia.
joe_cool - 20 Marca 2010, 12:43

Nastolatką młodą bedąc powtarzałam wszystkim dookoła, że mój mąż będzie musiał mi kupić zmywarkę. Potem podrosłam i zmywarkę zakupiłam sobie sama na kredyt :mrgreen: Zmywanie uważam za jedną z najgorszych prac domowych, to już wolę okna myć, odkurzać, a nawet prasować... :roll:
Ale za to w zmywarce talerze muszą być ułożone ładnie i tak, żeby duże nie zasłaniały mniejszych.

merula - 20 Marca 2010, 12:50

joe_cool napisał/a
Ale za to w zmywarce talerze muszą być ułożone ładnie i tak, żeby duże nie zasłaniały mniejszych.


tak, w zmywarce musi być porządek. i niech mi ktoś łyżeczki wsadzi do przegródek na łyżki i widelce...



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group