To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Konwenty dawno minione - R-kon 2010 Potwory & Spółka

Arathi - 22 Listopada 2009, 12:00
Temat postu: R-kon 2010 Potwory & Spółka
Czy pamiętasz najstraszniejszego potwora, z jakim się zetknąłeś? Kto to był: Potwór Spod Łóżka, Mroczne Młode, zaglądający przez Twoje okno Obcy? Czy może raczej Myślący Budyń, skaven, tudzież matematyk?
Staw czoła koszmarom! Przyjedź do Rzeszowa na weekend 12-14 marca 2010r. i stań twarzą w twarz z Potworami i spółką (z ograniczoną poczytalnością). Tym razem spotykamy się w Gimnazjum nr 1 (ul. Kazimierza Pułaskiego 11), gdyż tu podobno z kranów lepiej cieknie ektoplazma.
Znajdź Potwora do swojego bestiariusza (lub pokeballa)!
Straaaaasznie zapraszamy -
- Wasze Potwory, spółka i pluszowy Cthulhu

Cytat
Z bestiariusza młodego poszukiwacza przygód
PRYSZNICOŁAK - potwór zaliczany do gatunku obślizgłus syfus (odmiana świecąca na różowo). Lubi wilgotne brodziki prysznicowe oraz kwaśne żelki owocowe. Pięć chwytnych odnóży, które przenoszą jego workowate cielsko, posiada także funkcję hydromasażu. Najlepszą formą ataku jest zwabienie go do słoika z octem i przerobienie go na pikle - wyśmienicie pasuje do zimnej sarniny.
Można go spotkać w Rzeszowie, od 12 do 14 marca 2010r. Co ciekawe, Gimnazjum nr 1 nie posiada prysznica...

GOTHIC LOLITA - ten potwór zastanawia trybem życia, ze względów dość jednostronnej płciowości - najprawdopodobniej rozmnaża się przez partenogenezę. Gothic lolita wygląda tru gothycko i prawie jak Lolita. Lubi makijaż i kamienny wyraz twarzy. Jej rdzennym terytorium wydaje się być Lublin, ale można ją spotkać na R-konie 12-14 marca 2010.
Niestety, wbrew pozorom rzadko kiedy ma faktycznie szesnaście lat...


Nim przybędą kolejne potwory miło nam poinformować iż pierwsi goście już się zapowiedzieli z wizytą: Andrzej Pilipiuk, Rafał Kosik, Jacek Komuda, dr Jerzy Szeja i Jakub Ćwiek.
Wszelkie informacje uzyskacie na: http://rkon.org

mawete - 22 Listopada 2009, 12:05

4 nazwiska z 5ciu podobają mi się. Jak z noclegami? Mam co prawda rodzinkę w Rzeszowie ale wolałbym nie wracać o 4tej rano w stanie wskazującym na zużycie ...
No i przywitaj się w odpowiednim miejscu :D

Zgaga - 22 Listopada 2009, 12:12

O... To byłoby całkiem miłe preludium do lub epilog wiosennej wyprawy w Bieszczady.
Martva - 22 Listopada 2009, 12:17

Ja chcę. W zeszłym roku tez chciałam ale przytrafiła mi się chorość i musiałam kombinować z Pyrkonem.
Nie mam co na siebie włożyć ;P:

Arathi - 22 Listopada 2009, 12:28

Noclegi będą w salach szkolnych (w tej samej szkole co właściwy konwent). Pamiętajcie proszę jednak o tym iż na konwencie się nie pije :wink:

Lista nie jest jeszcze zamknięta... :D

Lynx - 22 Listopada 2009, 12:44

Arathi napisał/a
Pamiętajcie proszę jednak o tym iż na konwencie się nie pije



khy khy khy <kłaczek> :twisted: mało :twisted:

ilcattivo13 - 22 Listopada 2009, 12:45

Arathi napisał/a
...Pamiętajcie proszę jednak o tym iż na konwencie się nie pije :wink:


przeca pamiętamy :wink:

a co z internatami/akademikami? Falkon miał noclegi w internacie po 20 pln od łebka.

Arathi - 22 Listopada 2009, 12:56

W pobliżu nie ma żadnego internatu ani akademiku (konwent jest w samym centrum miasta), jest jednak hotel z którym prowadzone są rozmowy, więc o szczegółach dam znać wkrótce. 8)
Zgaga - 22 Listopada 2009, 14:17

A może w schronisku młodzieżowym:
Rynek 25 - ceny do 40 zł (studenci chyba mają zniżki), w miarę przystępne.

Arathi - 22 Listopada 2009, 14:21

Jest to jakieś wyjście. Wracając do alkoholu na terenie konwentu: zgodnie z regulaminem spożywanie, posiadanie alkoholu oraz bycie pod widocznym jego wpływem skutkować będzie wydaleniem delikwenta z terenu imprezy. Myślę jednak, że nie będzie takiej potrzeby. :D
ilcattivo13 - 22 Listopada 2009, 15:34

niespecjalnie tanio wychodzi mi dojazd. PKP śpiewa prawie 180 pln, w zamian oferując zwiedzanie 3/4 kraju (z większych miast, pociąg omija tylko Szczecin i Poznań). PKS jak zwykle tańszy o połowę, ale prawie 13 godzin w podróży nieźle da w kość, a w dodatku przyjazd na 19:00 rozwala pół pierwszego dnia. Ech...
Arathi - 22 Listopada 2009, 15:41

Popatrz za busami lub za trasą: Suwałki -> Białystok -> Rzeszów (chyba, że o takiej właśnie myślałeś). Może jeszcze coś się z trasą zmieni ^^
Zgaga - 22 Listopada 2009, 15:42

Próbowałeś łączeń przez Lublin?
Jeżeli szukasz przez Wawe to zajrzyj jeszcze tu: http://www.neobus.pl
A może busy są też?
http://www.ebusy.pl/
Chociaż busiarze jeżdżą jak wariaci i b. szybko.

ilcattivo13 - 22 Listopada 2009, 15:57

autobus, którym zawsze jeżdżę na Falkon, kursuje na linii Białystok - Rzeszów. Ale jak już pisałem wyżej - razem z połączeniem Suwałki - Białystok, to prawie 13 godzin drogi (pociąg jedzie niecałe 11 okrężną trasą i z dwiema przesiadkami).
Busy - jak się doda czas dojazdu do W-szawy (6h), to i tak robi się 12 godzin. W dodatku busy mają mniej miejsca w środku (fotele są gęściej ustawione), więc 6 godzin w busie to jak 9 w autobusie lub pociągu.
Chyba będę musiał pogadać z Picardem, żeby mnie teleportował...

mawete - 22 Listopada 2009, 21:31

ja raczej pojadę pociągiem jeśli się wybiorę. Arathi: o picie nic się nie martw - nie będziesz nic widział :wink: Pomyśl o zrobieniu imprezy w jakiejś knajpie w okolicy wieczorem (rezerwacja) Jeśli Rafał K. i Jacek K. będą to raczej Ich zaciągnę tam :D

//edit: wymyśl jakąś nazwę dla imprezy (tylko nie "Resovia" :wink: )

Arathi - 22 Listopada 2009, 21:36

Knajp w pobliżu masz multum ( konwent jest ~10 minut od ścisłego centrum Rzeszowa - Starego Miasta). Będzie również pub konwentowy, ale o tym poinformujemy w odpowiednim momencie. :D
mawete - 22 Listopada 2009, 21:39

Arathi: no właśnie chodzi mi o zorganizowanie konwentowej imprezy - popatrz do tematu LUFA
lucek - 23 Listopada 2009, 14:22

mawete, nie bój nic, mamy światłe tradycje rzeszowskich imprez okołokonwentowych.


l.

mawete - 23 Listopada 2009, 17:44

lucek: co prawda bałes się ostatnio pobalować z nami, ale jesli będziesz to mój przyjazd jest coraz realniejszy - jak Arathi postawi dobre piwo to postaram się przyciągnąć jeszcze kilku ludzi :wink: :mrgreen:
Arathi - 23 Listopada 2009, 19:21

Jeśli Arathi będzie miał za co, to postawi tobie piwo mawete :wink:
mawete - 23 Listopada 2009, 20:41

Arathi: dla kolegów z forum gratis i tak na piwo w ilościach przemysłowych raczej Cię nie stać. Serio mówię o jednej imprezie konwentowej - to integruje ludzi.
lucek - 23 Listopada 2009, 21:47

mawete, nie bałem, tylko miałem obowiązki :-P Ja na konwentach jestem, po części, w pracy ;-) (ale za to w pracy jestem luźny jak na konwencie, więc sobie odbijam :P )


l.

mawete - 23 Listopada 2009, 21:57

lucek: czyli widzimy się? :D
Martva - 23 Listopada 2009, 22:13

mawete, co masz takie parcie na lucka? ;)
mawete - 23 Listopada 2009, 22:23

jest jedynym którego na piwo nie udało mi sie namówić - taki Turbodymomen :D
Martva - 23 Listopada 2009, 22:30

Może nie jesteś w jego typie ^^
mawete - 23 Listopada 2009, 23:04

Nie wiem jak on ale ja wolę dziewczynki :D Stanowi wyzwanie :D
Przyjedź Martviczko znam w Rzeszowie kilka fajnych schodów po których będziesz mogła wchodzić :mrgreen:

Arathi - 23 Listopada 2009, 23:09

mawete o jakich schodach np. myślisz ? :P
mawete - 23 Listopada 2009, 23:16

np. w Europie :twisted:
Arathi - 24 Listopada 2009, 00:49

A kiedy ostatnio byłeś ? Bo tam ciągle jest remont :-P


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group